830 Shares 1633 views

Skąd wiesz, że hasło VKontakte?

Dziś VKontakte zarejestrowany dużo ludzi, każdy ma swoją osobistą stronę, a czasami więcej niż jeden. Sytuacja, w której trzeba odpowiedzieć na pytanie, jak poznać hasła VKontakte, może być zupełnie inna. Rozważmy kilka opcji.

Pierwszy przypadek jest najbardziej, że nie jest nieszkodliwe. Poszedłeś do serwisu VKontakte i nagle uświadamia sobie ze zgrozą, że nie pamiętasz hasła. Katastrofa! Rozsiane wkradł niezauważony! Co teraz zrobić?

Skąd wiesz, że hasło VKontakte na własny rachunek?

Nie martw się, nie ma nic łatwiejszego, jeśli strona została powiązana z numerem swojego telefonu komórkowego lub do osobistej skrzynki pocztowej. Wystarczy nacisnąć klawisz z trochę szyderczy frazę „Zapomniałeś hasła?” I postępuj zgodnie z instrukcjami dokładnie, co zobaczą na ekranie. Zazwyczaj odzyskiwania hasła zajmuje mniej niż pięć minut, po czym jest zalecamy nie dłużej polegać na jego „dziewiczy” pamięci i pisać czytelnie tajne słowo na kilka kawałków papieru i ustawić je według różnych kryjówek.

Jednak niektórzy (nawet wielu) ludzi ma od czasu do czasu silne pragnienie, aby zrozumieć, w jaki sposób uczyć się cudzego hasła VKontakte. Wystarczy pamiętać, że każda były legalne sposoby do wdrożenia nie. I nigdy nie będzie. Takie stałe sieci społeczne jak VKontakte walczą z „utrzymać markę” i starannie dbać o prywatność i ochronę danych osobowych swoich użytkowników.

A co jeśli podejrzewasz swoją drugą połowę w flirtu wirtualną, która czasami rozwija się w prawdziwy flirt, i, w konsekwencji, należy zmienić? Albo masz już rozstał się z pasji, ale najlepsze (lub najgorsze) co oznacza, że chcą mieć świadomość, z kim i na jaki poziom komunikacji, on / ona jest teraz w sieci społecznej. I można zdradzony mężczyzna czy za przyjaciela, lub dziko coś drażnić szef lub kolega, i po prostu pragną zemsty, trochę zgorszenie do konta wroga? W sumie, i wielu innych sytuacjach, na pytanie, jak znaleźć hasło VKontakte, jest bardzo istotne.

Jeżeli osoba, której konto chcesz poddać pękanie (niech nadal będziemy nazywać rzeczy po imieniu), wszedł w sieci społecznej z urządzeniem komputerowym, przeglądarka musiała zachować to hasło.

Na przykład, jeśli masz dostęp do Internetu za pośrednictwem Fiery Fox (Mazillu), to będziemy działać tak. Otwórz zakładkę panelu „Narzędzia”, a następnie – „Informacje o stronie” po – „Ochrona” i wreszcie „Wyświetlanie wszystkich zapisanych haseł”. W pojawiło się okno można rozważać wszystkie loginy z haseł, które kiedykolwiek były wykorzystywane w celu uzyskania dostępu VKontakte. Teraz, aby odpowiedzieć na pytanie, skąd wiesz hasło VKontakte znając login, proste i łatwe.

Jeśli „ofiarą” hacking swoją przyszłość nigdy nie siedział przy komputerze, aby uzyskać dostęp do konta VKontakte, to jest złe. Ale nie ma nic niemożliwego! Ponieważ istnieje zapotrzebowanie na nią, aby zobaczyć hasło cudzego na stronie, nie ma zasilania.

I oferują do tej pory, jesteśmy różni oprogramowanie, które w naturalny sposób instalowane na komputerze i korzystać z nich na stałe lub za szkody (według własnego uznania).

Skąd wiesz, że hasło VKontakte przy użyciu oprogramowania?

Na przykład, nie jest programowe zwane StaffCop Standard, jeden z wielu, których funkcje – możliwość nagrywania klawiszy. Trzeba zainstalować „szpiega” na komputerze ofiary (i nie może być więcej niż jeden, na przykład wtedy, gdy – podwładni, a ty – ich szef). Będziesz mógł dokładnie śledzić, które strony odwiedzane przez ludzi, który dochodzi do wniosku. Wszystkie te informacje będą rejestrowane i przechowywane w formie raportu, który jest dostępny dla administratora, to znaczy dla ciebie. Więc będziesz zawsze mieć kopię zapasową wszystkich haseł używanych przez poszkodowanego do uwierzytelnienia na danej witrynie.