89 Shares 2741 views

Takie inne i niezwykłe tetra (ryba)

Tetra – ryby należące do neonów rodzaju. Domem dla tych małych ryb jest Ameryka Południowa. W naturze żyją w najczystszych rzek, które są bogate w tlen. feed Tetra (ryba) i larwy owadów z różnych miękkich i delikatnych części glonów.

Ryby te są stadne, dlatego nie mogą sprostać w pojedynkę. Tetra ryb akwariowych również nie może żyć sam, to koniecznie firmę. Akwarium powinno być obsadzone roślinami i dekoracyjnych korzeni, a wtedy na pewno cieszyć się ryby.

Tetra (ryba) i ich odmiany

Istnieje kilkadziesiąt gatunków ryb tetra, wśród których najbardziej popularne akwarium mieszkańca jest Amanda. Gatunek ten został odkryty w środkowej części Amazonii. Amanda – ryba bardzo małe rozmiary z miękkiego i pastelowym kolorze. Ryba ta może być przechowywana w spółce z sum lub innych pokojowych ryb akwariowych, takich jak koelurihtisami, które mają przyjemny i harmonijny koloryt. Ale to ryba jest na tyle problematyczne, aby utrzymać w domu.

Oto, na przykład, cytryna tetra jest idealnym rozwiązaniem dla domu akwarium, jest całkowicie skromny i bardzo spokojna.

Należy zauważyć, że Tetra (ryba), głównie skromny, i są bardzo popularne ze względu na pikantny. Przez ryby przedstawionych powyżej, może być uzależniony „krasnorotuyu„tetra (ZWINNIK CZERWONOUSTY) o jasnej barwy i kontrastu, jak również szafirowego Tetra.

Często w akwariach domu może spotkać taką wspaniałą rybę jak Tétras szkła. Nazwa ta pochodzi z przezroczystego korpusu, a ponadto w ogona ryby kontrastowy czerwony punkt.

Wszystkie rodzaje ryb, które zostały wymienione powyżej, to jest absolutnie wszystkożerne. Mogą być podawane jako żywy, więc suche i mrożone jedzenie, i nie przeszkadza święto na warzywnym żywności. Niemniej jednak, pasza dla ryb Tetra powinna być wybrana z opieki osboy.

Red-tetra konieczne karmić żywych lub pokarm roślinny, może być czasami stosowany w diecie i sztuczne substytuty.

Tetra pełzanie absolutnie jeść żywności, które je dać. Niewątpliwie bardziej korzystne są GlassFish żywo paszy – bloodworm, Daft, Tubifex, ale także na suchej żywności nigdy nie poddawaj się. Warto pamiętać, że tetras karmienie tylko suchy pokarm nie jest zalecane, ponieważ w tym przypadku, ryby są bardzo słabo rozwinięte i rosnąć. A także żywienia, mogą cieszyć się małymi owadami i larwami.

Tetra von Rio zjada wszystkie rodzaje jako żywy i suchej karmy, co najważniejsze, upewnij się, że jedzenie nie było zbyt duże.

Lustro temperatura powinna być podawana w małych skorupiaków, małe owady i wód powierzchniowych, a także posiekaną tubifex.

Diament Tetra karmić bardzo zróżnicowane i obfite. Dietę powinny przeważać ywo i tylko od czasu do czasu mogą być podawane pasz dla zwierząt.

Tetra Latarnia podawany małym i obfite żywność – Daft posiekanej tubifex, grindalem.