593 Shares 3031 views

herbata firm

Wszyscy lubimy herbatę. Ktoś pije jeden kubek dziennie, kogo 5-10. Zrozumiałe jest, że sprzedaż herbaty – to korzystna. Ale czym różni się od innych produktów?

Zacznijmy od tego, że jest to produkt spożywczy, co oznacza, że szybko wydane, a klient będzie go kupić ponownie. Ale, w przeciwieństwie do większości innych produktów, herbata mogą być przechowywane przez wiele lat, a więc nie martw się, że będzie się szybko pogarszać.

Ale my nie jesteśmy zainteresowani zwykłej herbaty. Dzisiaj jest bardzo ostro w modzie chińskiej herbaty, takich jak Da Hong Pao, Puer i tiguanin. Winę za to był raperem Nagano, który napisał utwór o nazwie „stan wyjątkowy” (pijących herbatę). Według niego, herbata może ożywić, jak amfetamina, lub odwrotnie, znacznie odpocząć. Naturalnie, to znacznie przesadzone porównanie, a w rzeczywistości efekt herbata nie jest znacznie różni się od mocnej kawy. Jednak stało się popularne.

Dlatego prawidłowa krokiem byłoby poświęcić chwilę i po prostu sprzedać chińską herbatę. Teraz krok po kroku sprawdzić, co trzeba zrobić.

  • Znajdź produkt.

W tym celu zwracamy się do internetu, tam jest pełen możliwości. Ideałem byłoby, aby uzgodnić dostawę herbaty bezpośrednio z Chin, z minimum pośredników. Chiński wiedzieć niekoniecznie jest wystarczająca rosyjskojęzyczne handlowców.

  • Znaleźć klientów.

To nie jest rzeczywiście trudne. Zgodnie z takim pytaniem napisał już wiele przydatnych artykułów w Internecie, ale w skrócie, można podzielić sposoby znaleźć klientów na płatne i bezpłatne. Wolna wola w najprostszy sposób, aby utworzyć grupę tematyczną Vkontakte i zaprosić tam ludzi. By the way, więc mam moje pierwsze zamówienie, a na dzień powstania grupy. Z płatnych metod najlepiej jest użyć Reklama kontekstowa Yandex bezpośredni i Google advords. Aby uzyskać więcej informacji można znaleźć za pomocą odpowiedniego wniosku.

  • Zalegalizować herbata sprawa.

Po otrzymaniu pierwszej kasie jako pożądany IP, aby uniknąć pytań od organów podatkowych.

  • Zorganizować dostawę.

Na początku, dopóki nie masz zbyt wiele zamówień, można przynieść je samodzielnie. Ale jeśli nie masz czasu, wynajem kuriera. Aby to zrobić, po prostu pisać reklamy w miejscu pracy lub pisać na forum w Twoim mieście. Kuriera można zapłacić 5-10% wartości zamówienia.

W zasadzie, to wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć. Jeśli naprawdę masz chęć zarobienia pieniędzy na herbatę za pośrednictwem Internetu, jest to trochę wysiłku, masz dwa tygodnie można uzyskać 3-5 zleceń dziennie. Kilka miesięcy później, może dojść do poziomu zarobków, które będą w pełni poświęcić się działalności i zakończyć pracę, jeśli chcesz.

Powodzenia!

Chcesz dowiedzieć się o zarabianiu w internecie, że masz do ukrycia? Jesteś tutaj: 7mif.ru