578 Shares 8898 views

„Tavatuy” – ośrodek rekreacyjny nad brzegiem jeziora

Koleje centrum rekreacji „Tavatuy” – doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą spędzić kilka dni wolnego, w weekendy lub wakacje w pięknym miejscu na pełnym wyżywieniem i zapłacić za jedną noc tylko 750 rubli (cena od kwietnia 2015).

lokalizacja

Ośrodek rekreacyjny „Tavatuy” (Jekaterynburg) położony jest nad brzegiem malowniczego jeziora Tavatuy. Jest to jeden z najczystszych akwenów położonych w regionie Swierdłowsku. Jeśli kupisz bilet do określonej lokalizacji, będzie można zobaczyć te piękne miejsca na własne oczy, a także odpocząć na dwóch piaszczystych plaż, które należą do bazy danych. Miły w ciepły letni dzień, popływać w krystalicznie czystych wodach, opalać.

„Tavatuy” – ośrodek wypoczynkowy, który znajduje się pod adresem: Region Swierdłowsku, wieś Tavatuy, 49 km od Serov oddechowych.

Do zadawania pytań administracji w celu uzyskania niezbędnych informacji, dokonać rezerwacji, można zadzwonić na tych telefonów: 8 (343) 358-48-68 lub 8 (343) 358-34-43.

Jak się tu dostać

Jeśli podróżujesz środkami transportu publicznego, trzeba najpierw dostać się do dworca autobusowego Północnej. Dwa razy dziennie, tutaj jest autobus №147 do wsi Tavatuy. Pochodzących z tej osady, można łatwo dostać się do bazy na piechotę.

Jeśli zdecydujesz się na to miejsce samochodem, to trzeba iść na trasie Jekaterynburg-Serov kierunku Niżny Tagil. Kiedy jesteś na 40. kilometrze autostrady, pojawi się wskaźnik, który informuje kierunek do miejscowości Tavatuy. W tym aspekcie jest również centrum rekreacji „Słoneczny Brzeg”. „Tavatuy” (podstawa i jezioro o tej samej nazwie) znajdują się po lewej stronie. W związku z tym, należy skręcić w lewo, a potem dalej prosto, a zobaczysz wskaźnik bezpośrednio Koleje rekreacji.

umieszczenie

Wchodząc podstawy bramę, widać duży obszar krajobrazowy, a wiele schludne jedno- i trzypiętrowych domów i budynków. Zróżnicowanie warunków życia pozwala każdemu wybrać pokój na podstawie swoich upodobań i możliwości finansowych.

Jeśli tu w ciepłym sezonie i chcesz zaoszczędzić, można wybrać letni dom. Para, rodzina z dwóch osób, aby być wygodne w pokoju dwuosobowym. Jeśli żyją dłużej, dobrym rozwiązaniem byłoby, aby zarezerwować dom, składający się z trzech pomieszczeń. Może on pomieścić 6 osób. Nawet liczniejsze towarzystwo ośmiu turystów będzie wygodne w domu 4-pokojowe.

Jeśli chcesz żyć w warunkach zwiększonej wygody podczas wizyty w mieście Tavatuy, centrum rekreacji dostarczy Ci tej możliwości. W tym przypadku zaleca się, aby zarezerwować miejsce w jednym z komfortowych kabin. Niedawno odnowiony, ułożone w nowe meble, posiada łazienkę, telewizor. Gdzie można żyć, a zimą, jak nie ma ogrzewania. Wybór – cztero-, trzy- i dwupokojowe apartamenty, które są odpowiednio zaprojektowane do 6, 4 lub 2 osób.

Ciepłe i wygodne w zimnie będzie w budynku hotelu. Istnieją pojedyncze i podwójne pokoje, które mogą pomieścić dwie lub cztery osoby. Jeśli dwie osoby chcą odpocząć w 2-pokojowym mieszkaniu, potem trzeba wcześniej zarezerwować go, ponieważ jest tylko jeden kompleks hotelowy. Każdy pokój w tym budynku znajduje się łazienka z prysznicem, klimatyzację.

Są to warunki życia oferują „Tavatuy” – rekreacyjnym na brzegu malowniczego jeziora.

rozrywka

Bez tego elementu, opis byłby niepełny, bo goście są nie tylko dobre warunki życia, ale także rozrywka. Tutaj może być wielowymiarowa.

Dla miłośników smażyć kebaby od charakteru administracji zapewnia grillu. Jest to bardzo wygodne, że są one w pobliżu każdego domu. Można usiąść nie tylko tutaj, ale także w zadaszonym altanie.

Rekreacja nad wodą będzie również niezapomniany. Żeby pozostawić dobre wrażenie, baza pracowników zapewnić wypożyczalni łodzi, katamarany, łodzie motorowe. Można przejechać na „banan”, Jet. Fani „ciche polowanie” miłości siedzieć nad jeziorem z prętem przędzenia.

Dla fanów sportów plażowych tutaj są wyposażone siatkówki i piłki nożnej powodów. W pobliżu znajduje się kompleks jeździecki, więc rozrywka dostępna jazdy konnej.

Wieczorem dyskoteka. Dostępne w bazie i karaoke.

również nie będą się tutaj nudzić dzieci. Z ich usług – zespół gra z drabinką i zjeżdżalnią.

Jeśli przyjedziesz na wakacje w zimie można jeździć na nartach w pobliskim ośrodku narciarskim „Stozhok”.

Memorably zauważyć ważną imprezę

Jeśli tu wielkie firmy z okazji ślubu lub rocznicy, i trzeba było spróbować kurorcie Tavatuy, centrum rekreacji zapewni wszystko, czego potrzeba, aby osiągnąć swoje cele.

Święto mogą być organizowane w sali jadalnej. Pracownicy pomogą ozdobić go zgodnie z okazji imprezy. Hotel – pokój i kawiarni, gdzie można również trzymać wydarzeniem niezapomnianym. Będzie on pomieścić do 60 osób i jadalni – aż do 80.

Koszty zakwaterowania i wyżywienia

Pod koniec kwietnia 2015 roku ceny są dość rozsądne. Przykładowo, bilet dla 2 osób na pobyt w domu letnim będzie kosztować każdego z nich 735 rubli, a cena ta zawiera już śniadanie, obiad i kolacja.

Jeśli książka dobrze utrzymany dom, to bilet dla jednej osoby będzie kosztował 1120 rubli. Zakwaterowanie w kompleksie hotelowym będzie kosztować nieco droższe: jeden lokator będzie musiał zapłacić 1600 rubli.

Jeśli chcesz spędzić czas na plaży podstawy bez kupowania biletów, potem trzeba zapłacić 180 rubli dziennie.

To co to jest – ośrodek rekreacyjny nad jeziorem Tavatuy. Po przeczytaniu informacji dostarczonych, łatwiej będzie dokonać wyboru na rzecz kilku dni wolnego w malowniczej miejscowości regionu Swierdłowsku.