694 Shares 8055 views

Jak szybko dołączyć do zespołu

Nowe miejsce pracy – to nie tylko nowe obowiązki, harmonogram i wskazówki, ale także nowi koledzy, którzy mają wydać ogromną ilość czasu i kotoromi trzeba będzie znaleźć wspólny język. Dlatego też, jak szybko zintegrować zespół myśli, że prawie każdy początkujący.

W pierwszym dniu roboczym nie powinna w każdym przypadku być spóźniony do pracy, ponieważ wszystkie uwagi swoich nowych kolegów będzie uwagę na przybysza. Nie od razu doprowadzić do mówienia bezstronnie na siebie. Warto pamiętać, że w istniejącym zespole zawsze będzie nieco tendencyjne nastawienie do nowych pracowników, bo po prostu nie wiem jeszcze. Takie zachowanie jest normą wśród weteranów, ponieważ ludzie mają tendencję, aby uważać na coś nowego i zobaczyć pewien stopień negatywnych.

Konieczne jest najpierw uważnie słuchać, co mówią pracownicy, ponieważ zaprzyjaźnić się z pracownikami w pracy łatwiejsze, kiedy zrozumieć całą swoją politykę korporacyjną. Przywództwo jest najlepiej skontaktować cię z imienia i przydomkiem, i nie ważne jak robią to inni. Tylko w przypadku, jeśli sam szef pozwoli mniej formalnego odwołania, to możemy sobie pozwolić w tym sensie, niektóre wolności, ale nie przekroczony.

Nawet na rozmowę lepiej jest skontaktować się z pracodawcą na temat ubioru w organizacji. Należy ściśle przestrzegać przynajmniej na początku, bo szybciej można dołączyć do zespołu tylko wtedy, gdy koledzy zobaczą w nowym pracownikiem tak samo jak oni. Tutaj zastosowanie można przypisać do wielu znanych technik psychologicznych – do działań innych osób w celu ich lokalizacji do siebie. Opiera się ona na zasadzie zachowania człowieka, niezamierzonej powtórzenia zachowania obiektu, który został pierwotnie robi to samo. Innymi słowy, jeśli powtórzyć człowiekiem czynu, potem zaczyna mimowolnie powtórzyć wszystko za Ciebie.

Zazwyczaj, głowa jest nowy zespół pracowników, ale jeśli tak nie jest, należy to zrobić samemu. Po prostu trzeba być przyjazny i otwarty człowiek, więc nie stać się czarną owcą w zespole Czy pracownik, który nie będzie starał się pokazać swoją wyższość nad personelem. Nie bój się pytać Urzędu pytania starzy. Jedyna zasada tutaj – to kwestia być zasadniczo czyli jeden na której własną rękę znaleźć odpowiedź nie jest możliwa. Głupie „dlaczego i po co?” Nowego pracownika tylko podrażnić cały personel i podważyć jego kompetencje.

Aby zrozumieć, jak szybko dołączyć do zespołu, trzeba uważnie patrzeć na zachowanie personelu, ich specyfiki. Może to nie jest akceptowana w celu omówienia pewnych tematów, lub wypić herbatę w pracy i tak dalej. Nie jest konieczne, aby narzucić swoje normy zachowań pracowników. W żadnym wypadku nie można plotkować o kimś, ponieważ może to spowodować, aby nie ufać przybysza wśród kolegów. Wystarczy, by stać się otwarte na nowe informacje, wykazują chęć nauczenia się czegoś w zawodzie, opowiedz nam trochę o sobie.

Nie zwracaj uwagi na trochę kłopotów na początku ścieżki kariery wewnątrz organizacji, ponieważ szybko dołączyć do zespołu jest to możliwe tylko w przypadku, gdy początkujący zajmie trochę niewypowiedziane pracowników testowych. Może być wiele zamówień, możliwość podejmowania decyzji bez pomocy i licznych testów na pomysłowości pracowników. Do tego wszystkiego należy traktować odpowiednio iz odrobiną humoru, ponieważ przyjęcie nowej osoby w ich ugruntowanej zespół nie mniej stresujące niż osiągnięty ze strony kolegów lokalizacji. Ludzie mają tendencję do bój o wszystkim nowym i nieznanym. Odnosi się to także do relacji wewnątrz firmy, więc nie skupić się na pewnej nieufności wobec własnej osoby, wśród personelu.