673 Shares 8772 views

Wycieczki w Stambule na weekend: Jak spędzić weekend bogaty

Gdy upragniony urlop czekać bardzo długo, a dusza pragnie uciec od monotonii codziennego życia, trzeba dać sobie jasne i żywe wrażenia z weekendu. Nie trzeba umilić w sobotę i niedzielę w telewizji! Idziemy na spacer … za granicą! Czy to możliwe? Po tym wszystkim, czego potrzebujesz wizy, i więcej czasu na drodze … Wycieczki w Stambule na weekend z lotem czarterowym będzie można szybko dostać się do miasta na dwóch kontynentach i bezproblemowy powrót do poniedziałku rano w miejscu pracy. Wizy do Turcji został zakupiony po przybyciu na lotnisko, więc decyzja, aby przejść do morza, można wziąć „last minute”.

Ludzie, którzy wybierają wycieczki do Stambułu na weekend, aby zaoszczędzić na biletach lotniczych (jako lotów czarterowych, a kosztują mniej niż konwencjonalne) i nocleg w hotelu. Program standardowy – trzy dni i dwie noce. Istnieje również możliwość, oferując cztery dni i trzy noce. W zezwoleniu, zrealizowanej za pośrednictwem biura podróży, obejmuje, co do zasady, przelot, zakwaterowanie w 3 i oprócz hotelu ze śniadaniem, a dwa lub trzy wycieczki, z których jeden – autobus zwiedzanie. Można również zorganizować sami odpocząć, znaleźć hotel za pośrednictwem strony i dostać się do Stambułu samolotem lub innymi środkami transportu.

Więc jesteś w największym mieście Turcji. To jest ogromny i pełen atrakcji, a masz tylko, że 2-3 dni. Jeśli nie są w hotelu grupa podyschu w Sultanahmet, Taksim Beyoğlu, czy nie poświęcić dużo czasu na wycieczkę do zabytkowego centrum miasta. Także strategicznie rozliczania blisko Eminönü, gdzie łodzie, tramwajów w różnych dziedzinach. Wycieczki w Stambule na weekend z grupą daje możliwość pełniejszego poznania miasto, leżące w tym samym czasie w Europie i Azji. Ze względu na wycieczce będzie można zdecydować, co robić w bardziej szczegółowo. Może chcesz zrobić dobre zakupy w handlowej dzielnicy Laleli.

Wszystkie miejsca warte uwagi w Stambule w weekend obejmują wizytę sułtana Topkapi Palace, dwóch meczetów – niebieski i Aya Sofia, Hipodrom, rezydencji Dolmabahce. Co jeszcze trzeba zobaczyć samotnie? Zaleca się, aby przejść do obszaru Wielkiego Bazaru i meczetu Sulejmana go znaleźć, gdzie jest mauzoleum słynnego Roxelana i jej męża – sułtana Sulejmana Wspaniałego. Nawiasem mówiąc, ten meczet przetrwał trzęsienie ziemi 7 magnitudo i jest niedozwolone pojedynczego pęknięcia! Wieczorem można zanurzyć się w atmosferę tętniącego życiem bazar, a nawet jeśli nie kupisz w końcu, wrażenia z pewnością być wpisane.

Weekendowy pobyt w Stambule i obejmuje przejażdżkę statkiem po Bosforze. Zobaczyć wiele mostów ażurowe, poczuć świeży powiew na twarzy, słychać krzyki mew krążących nad Złotym Rogiem i cieszyć się spektakularny widok na miasto i może być sobą. Idź na molo Eminönü: stamtąd wysyłane jako wahadłowych „tramwajami”, i łodzi motorowych.

Wycieczki weekendowe w Stambule daje możliwość zanurzyć się w autentycznej atmosferze Bliskiego Wschodu ci. W odróżnieniu od reszty w Antalyi i innych nadmorskich kurortach, gdzie turyści są bardzo europejska atmosfera otacza Hotel, Stambuł, z wiecznie hałaśliwy bazar, labirynt wąskich uliczek dzielnicy Sultanahmet, to wpada w swoim życiu potężną falę nowych doświadczeń. Nie zaprzeczają sobie przyjemność płynąć z prądem w tym radosnym życiu strumień propagacji. Wypić kilka maleńkich filiżanek herbaty lub kawy z jabłek przyprawy, smak autentyczne orientalne słodycze, puk i rokowań mall, spacer po wizycie Taksim, Galata Tower i cieszyć się, oglądając taniec brzucha w jakiś Kervansaray.