715 Shares 4680 views

Jak zatrzymać młodych w nadchodzących latach?

Być może nikt przy zdrowych zmysłach nie chce się zestarzeć. Jedyną różnicą jest to, że jeden, widząc kolejną zmarszczkę, niestety westchnienie, nie robiąc absolutnie nic, a inni wręcz przeciwnie, szuka odpowiedzi na ich pytania, jak zatrzymać młodych? Sceptycy mogą argumentować tutaj, stwierdzając, że w sprawach przedwczesnego zużycia organizmu w pierwszej kolejności działa jak predyspozycją genetyczną. Jednakże, nieprzyjazny dla środowiska atmosfera naszego czasu, nie stosując się do zdrowego stylu życia i nie spełniają pewnych zasad, możliwe jest starzeją się znacznie wcześniej niż nasi przodkowie. Dlatego ważne jest, aby uważnie monitorować nie tylko ich wygląd, ale także wewnętrzny stan organizmu, ponieważ ludzka skóra odzwierciedla stan jego zdrowia. Tak, jak przedłużyć młodość i czy jest to realne? Rzeczywiście, aby ukryć wiek biologiczną nieco spowalniania nieuchronne upływ czasu za pomocą prostych technik jest to możliwe. Oto kilka niezmienne zasady, robiąc że może osiągnąć pożądane rezultaty.

1. Prawidłowe odżywianie – podstawą dla poprawy stanu zdrowia, a zatem wygląd. Dieta śródziemnomorska jest najbardziej przydatna w tym przypadku, ponieważ zawiera najbardziej użyteczne produkty: oliwa z oliwek, orzechy, ryby, owoce, warzywa i ziarna. Wystarczające spożycie wody pozwala nawilżyć skórę od wewnątrz i zachować twarz młodzieży. Należy unikać nadmiernego spożycia węglowodanów prostych i cukrów, w wyniku przyjmowania z których zmienia się poziom cholesterolu, a w konsekwencji zatkania naczyń krwionośnych. Ponadto niższa produkt kalorii jest bezpośredni sposób, aby przedłużyć życie.

2. Nie pozwala ostre wahania masy i okresowego masy przesmyku, a następnie przez zestaw wyzwalaczy rozciągających i zwiotczenie skóry, poza tym, że jest to szkodliwy wpływ na wrażliwość na insulinę.

3. Na pytanie, jak przedłużyć młodość skóry, pomoc i ochronę przed promieniami słonecznymi. Negatywne skutki słońce przyczynia się do zmarszczek i przedwczesnym starzeniem się. Dlatego należy stosować kremy z filtrami, niezależnie od pogody. W rzeczywistości, promienie UV wpływają na skórze tak samo jak w słoneczny i pochmurny dzień.

4. Nie zapomnij o ochronie oczu przed słońcem, ponieważ oczy mrużąc oczy w jasnym słońcu pogłębia istniejące zmarszczki i prowadzi do powstawania nowych. Nie skąpić, okulary powinny być wybierane bez wątpienia jakość sposób można zapobiec i powstawanie zaćmy.

5. Jeśli masz pytanie co do przedłużenia młodości, naprawdę ważne – w każdym razie nie palę. Ten zwyczaj – Młody zabójca. Palacze zauważa ziemistą cerę, nadmiernie suchej skóry z głębokimi zmarszczkami. Ponadto, palenie hamuje komórki skóry, nie pozwalając im się zregenerować, co znacznie spowalnia gojenie się ran, spadek włosów, jest wczesne siwienie.

6. Regularnie i starannie dbać o skórę. Zdefiniować rodzaj i wybrać odpowiednie produkty kosmetyczne, które są stosowane bardzo ostrożnie, bez rozciągania skóry. Pamiętaj, że właściwa pielęgnacja skóry zawiera:

  • wstępnego oczyszczania;
  • obierania;
  • nawodnienie;
  • odżywianie;
  • Specjalna pielęgnacja (usuwanie trądziku, wybielanie, itd.).

Do skóry wokół oczu, użyć specjalnego kremu zawierającego witaminę A lub retinol.

7. Nie zapomnij wziąć witaminy i minerały, które uwalniają skórę przed działaniem wolnych rodników generowanych przez światło słoneczne, zanieczyszczenie środowiska i prowadzi do przedwczesnego starzenia się.

8. Jeśli to możliwe, staraj się unikać sytuacji stresowych, które negatywnie wpływają na organizm jako całość. Biorąc pod uwagę, że w pełni zabezpieczyć się przed stresem jest prawie niemożliwe, usunąć nerwowość przy pomocy relaks, ćwiczenia oddechowe, joga, itd.

9. Wykonaj ćwiczenie. Każdy wie, że ruch – to życie, a więc dotlenienie komórek (co jest najlepszym antyutleniaczem). Wybierz coś dla siebie: bieganie, spacery, taniec …

10. Najważniejszym urody opiekun – spokojny sen. Wyspać, zachować właściwą drogę życia, a na pytanie, jak zatrzymać młodych, nie ma znaczenia dla Ciebie. W tym czasie poszedł do łóżka, możemy pozwolić nasza skóra dla nas pracować, bo to jest w czasie snu występujące korzystnych procesów biologicznych. Najlepsza pozycja do spania – na plecach.