522 Shares 7486 views

Ash-blond kolor włosów dla kobiet

Blond włosy przyciągają wzrok z jej delikatności i elegancji. Light ash blond odcień daje finezji wygląd. On jest zawsze na wysokości mody, jako wiecznego klasyka. Z nim kobieta może poczuć się jak królowa śniegu.

Rodzaj popiołu blond praktycznie nie występuje. W swojej pierwotnej formie jest zazwyczaj wymawiane miękko, tak kobiet, które mają takie włosy, kolor podświetlenia za pomocą różnych środków (farbowanie szampony, balsamy, farby).

Ash-blond kolor włosów: do kogo jest ona odpowiednia

Wiele styliści i fryzjerzy mówią, że ten odcień pasuje paniom z blond włosami, bladą skórę, szare lub niebieskie oczy. Oczywiście, wszystko indywidualnie. Ale ten kolor powinien być opuszczony, jeśli masz ciemną skórę, czarne lub bardzo ciemne włosy, brązowe oczy.

Jak uzyskać odcień ash-blond

Przed malowaniem konieczne jest, aby ocenić ich strukturę włosów, stopień ich uszkodzenia. Ash Brown bez kłopotów uzyskane tylko na światło lub siwych włosach. Farba jest stosowana do korzeni zawinięcia, a następnie jest rozprowadzane równomiernie na całej ich długości. Kompozycja jest utrzymywana przez pewien czas i przemywa.

W domu nie jest łatwe do osiągnięcia pięknej Ashy odcień, jeśli masz ciemne włosy. Zazwyczaj warkocze wcześniej wyjaśniona i malowane w kilku etapach. Twoje włosy są najlepiej pozostawić profesjonalistom – wynik jest tego warta.

Jeśli wybrali barwy popiołu-brązowy, a masz ciemne lub rude włosy, być przygotowany na kilka możliwych konsekwencji:

  1. Może się wydawać, żółte lub zielone zabarwienie ze względu na interakcje z bielonej warkocza pigmentów tuszu. Jest to szczególnie widoczne na czerwony, czarny i ciemno brązowe włosy. Przyczynić się do wyeliminowania tej wady kolorowanie szampony czy odżywki. Można skosztować tradycyjnych środków lub dokonać tonowania w salonie fryzjerskim.
  2. Nadmierne korzyści wybielanie nie przyniesie. Co 2 tygodnie korzenie będą musiały dotknąć. Włosy mogą stać się kruche i martwe. Jest rozwiązanie – trwałe maski medyczne i zabiegi pielęgnacyjne.

Jak zachować kolor popiołu blond

Farba działanie jest krótkotrwałe. Do powstałego popiołu blond kolor włosów (zdjęcie) nie można było spuścić wody, zaleca się używać balsamy i szampony dla kolorowych loków. Alternatywą może być laminowane. Będzie ona zachować jasność koloru przez długi czas.

Obraz „Królowa Śniegu”

Ash Blond skutecznie podkreśla indywidualność z właściwego makijażu i odpowiedniego ubrania. Makijaż powinien być zimny odcień i dążenie do naturalności. Szminka najlepszą różowy lub fioletowy, jak jasne kolory są starsze.

Cienie nadające perłowy szary, niebieski lub jasnoróżowe. Róż należy dobrać przejrzyste.


Ash Blonde wizualnie podkreśla niedoskonałości skóry, dodaje roku. Dlatego konieczne jest stosowanie specjalnych środków, aby ukryć drobne zmarszczki i pryszcze. I fundamentem powinna mieć różowy pigment – to pozytywnie wyruszył zimnej skóry piękno.

Tusz do rzęs i konturowe ołówek również wybrać najlepszą szary lub niebieski. Dla odzieży odpowiedniej kolorystyce niebiesko-niebieski i blady róż, blady żółty i szary. Z szafy, aby wykluczyć czarny materiał.

Na koniec chcę powiedzieć, że nawet profesjonalny nie zawsze można osiągnąć pożądany rezultat. Przebarwienia, ponownie powodować uszkodzenia farbowania włosów. Więc jeśli uważasz, popielaty w twarz, a potem bawić maski do włosów, użyj dobrego szamponu, używać środków ludowej, niech Twój obraz będzie dobrze!