453 Shares 7828 views

Jaki to samochód fotelik, i jakie są jego cechy?

Nabycie fotelików samochodowych dla dzieci – to zawsze długie i bolesne wydarzenie, które odzwierciedla wiele na budżet rodziny. Jednak, aby zapisać się na tym, nie robiąc szkody dla bezpieczeństwa, jest to całkiem możliwe. Zamiast klasycznych ograniczeń, wiele rodzin kupić Booster fotelika. opinie klientów uwagę na wysoką wydajność i niski koszt urządzenia. Jednak dlaczego ten element jest mniej kosztowne niż zwykłym foteliku samochodowym, czy to w ogóle kupować?


Car Booster Seat: w jakim wieku w użyciu?

Wystarczy pamiętać, że produkt ten nie jest odpowiedni dla wszystkich dzieci. Jeśli Twoje dziecko ma poniżej 3 lat, a waży mniej niż 15 kg, urządzenie to lepiej nie kupować. Dla takich osób istnieje specjalny fotel samochodowy, gondola, fotelik ze wszystkich stron.

projekt

Patrząc na zdjęcia, bardzo niewiele osób powie, że Booster fotelik samochodowy – jest pełne zastąpienie urządzenia klasycznej. Zgodnie z projektem, to narzędzie jest rodzajem okładziny, która pozwala dziecku dotrzeć do zwykłych pasów bezpieczeństwa. Niemniej Booster seat ma wiele zalet w porównaniu średnia „kołysek”. Dzięki swojej niewielkiej wadze i kompaktowym wymiarom, są one dość proste w obsłudze i łatwe do zainstalowania. bezpieczeństwo

Tu dochodzimy do głównego aspektu wybór fotelików samochodowych dla dzieci. A potem Booster jest wyraźnie tracąc klasycznej wersji. Fakt, że te urządzenia nie są wyposażone w pasy bezpieczeństwa, nie mają żadnych zagłówki i większą ochronę boczną. Uważają, że dziecko po prostu siedzi na twardej poduszce. Dlatego jedyną nadzieją lewej do regularnych pasów bezpieczeństwa. Wszystko to pokazuje, jest wyświetlana na ich łączną wartość.

Jak wybrać? Kryteria wyboru przy zakupie fotelika

A jednak, jeśli uważasz, że przyciąga fotelika, trzeba być ostrożnym przy zakupie. Po pierwsze, należy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany. Idealnie, produkt bazowa musi być wykonana z metalu, a górna pokryta warstwą tworzywa sztucznego lub tapicerowane. Nie zapominaj także o zajęcia. Uważany za najbezpieczniejszy Booster z systemów mocowania „ISOFIX” „Izofit” i „zatrzask”. Ponadto należy sprawdzić wymiary fotela. Podłokietniki muszą w pełni zgodne z wielkością dziecka, ale nie powodują wyściółki jego dyskomfort. Ponadto, produkt nie powinien być zbyt wąski lub szeroki. Warto również zauważyć, że w ostatnich latach duże zapotrzebowanie na produkty z dodatkowych akcesoriów dla wygody dziecka. Niektóre pozytywnie wpływa nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo dziecka siedzącego w kabinie samochodu.

wniosek

W ten sposób możemy podsumować, że urządzenie nie zapewnia takiego bezpieczeństwa, jak zwykłym foteliku samochodowym. Booster jednak nadal ma prawo do istnienia. To urządzenie jest o wiele tańsze niż pierwszy, i nie podał żadnego dodatkowego zagrożenia dla dziecka.