477 Shares 5073 views

Recepcja 11 klinik, Riazań: tryb pracy, telefon do komunikacji

Wybierz instytucja nadzoru medycznego dla zdrowia nie jest tak proste jak się wydaje. Najczęściej populacja preferuje instytucji budżetu państwa. Są w każdym mieście w dużych ilościach. Wielu mieszkańców regionu Riazań zainteresowania, gdzie rejestrze 11 klinik. Riazań – miasto jest bardzo duża. I dlatego ważne jest, aby wiedzieć, gdzie się udać, gdy są potrzebne. Następnie dowiesz się wszystkie najważniejsze o stanie poliklinika numer 11. Gdzie się znajduje? Jak działa rejestr? Dla niektórych numerów można ją zwrócić?

adres

Pierwszą rzeczą, którą trzeba zrozumieć dokładnie, gdzie się do dalszej eksploatacji. Adres, na który jest określany polikliniki № 11: Ryazan, ulica Novoselov, dom 26/17.

To jest, gdy rejestr placówek medycznych. Lekarze kliniki przybierać różne kierunki. Recepcja 11 klinika (Riazań) wykonuje nagrywanie na recepcji fachowcom lub za pomocą specjalnego telefonu.

tryb

Jak studiować organizację? Jest to ważny punkt, do którego należy zwrócić uwagę na wszystkich obywateli. Po tym wszystkim, rejestr 11 klinik (Riazań) nie jest dostępna po godzinach. Dopóki to nie włącza się połączyć. I stosuje się również nie będą działać.

Od poniedziałku do piątku, stan instytucja budżetowa działa od 8:00 do 20:00 bez przerw. Przez weekend w klinice lekarz jest tylko obowiązkiem. Jest on dostępny w sobotę – 8 rano do 5 po południu, aw niedzielę – od 9:00 do 16:00.

telefony

Było to w określonych odstępach czasu, aby komunikować Rejestr jest dostępny 11 klinik (Riazań). Jakich telefonów może pomóc nagrać do lekarza? Kontakt z rejestru placówek medycznych?

Do tej pory wszyscy mieszkańcy regionu Riazań, można użyć następujących kombinacji:

  • 8 (4912) 21-96-64;
  • 8 (4912) 21-98-36;
  • 8 (4912) 41-42-07.

Można również zadzwonić do osobnego rejestru, przeznaczony do technik płatnych. W przypadku tej oferty telefonów: 8 (4912) 41-41-96. Wszystkie połączenia muszą być wykonywane ściśle według sposobu funkcjonowania państwa instytucji budżetowej.

Jeśli wierzyć opinie klientów, rejestr 11 klinik (Riazań) nie działa w jak najlepszy sposób. Aby dotrzeć do niej bardzo problematyczne. Czasami musimy kilkakrotnie próba komunikacji z placówki medycznej.

Jednakże, jeśli udało się dotrzeć, obywatel może:

  • tryb specjalistów nauczyć;
  • umówić się do lekarza;
  • anulować nagrywanie;
  • wyjaśnienia rozkład;
  • nazwać specjalistą w domu.