476 Shares 5357 views

Woda mineralna „Borjomi” – właściwości użytkowe i przeciwwskazania

„Borjomi” – naturalna woda pitna naturalny mineralizacji. Jest on stosowany do zapobiegania i leczenia różnych chorób, które mają wpływ na układ pokarmowy i metabolizm. Mimo to, jego regularne stosowanie ma pewne przeciwwskazania.
I wszystko, co trzeba wiedzieć, kto zdecydował się włączyć tę wodę do swojej diety.

Jaka jest moc wody „Borjomi”?

Woda ta zasłynęła ze względu na właściwości lecznicze. Dla każdego, który używa wody „Borjomi”, to jego właściwości użytkowe stają się widoczne. Są one przedstawione, nie tylko w postaci oczyszczania, przy czym proces przyspieszonego wyjście żużla. „Borjomi” woda jest stosowany w terapii skojarzonej w leczeniu wielu chorób, a także zaleca się używać tylko ugasić pragnienie. Lekarze stosują ten napój jako podstawa do inhalacji, do leczenia chorób układu oddechowego.

Właściwości lecznicze „Borjomi” przejawia się w zakresie wpływu na funkcjonowanie procesów trawiennych kontroli poziomu kwasowości. Picie płynny pokarm podczas użytkowania poprawia trawienie.

Prawowite miejsce w medycynie

Popularny i zgarnianie proces korzystania z tej zimnej wody. Zaledwie 100 gramów. mineralne „Borjomi” należy zmieszać z podobnej objętości wrzącej mleka. Lek ten jest nie tylko w stanie wyeliminować ból w gardle, ale również w celu zapewnienia pomocy podczas kaszlu. Zaleca się, aby dodać łyżkę miodu. Okresowo wody pitnej jest w stanie wyeliminować manifestację oddechowych i wirusowych chorób zakaźnych. Działanie to jest ze względu na fakt, że ten eliksir kontroluje kwasowość wszystkich obszarach ciała i zapobiega powstawaniu zjadliwej mikroflory.

środek na wzmocnienie

Woda „Borjomi” jest bardzo dobre na kaca. Utrzymuje cieczy w organizmie, a tym samym odciążenie toksyczności. Człowiek jest w stanie czuć się o wiele łatwiejsze w użyciu, jeśli woda zamiast alkoholu. Innym ważnym aspektem – pewna ilość tej wody promuje przypływ energii i siły.

Wykorzystanie tej życiodajnej wody do leczenia przewodu pokarmowego, niewątpliwie doprowadzi do dobrych wyników.

Woda „Borjomi”: aplikacja

Wiele metod leczenia obejmują użycie wody mineralnej, 150 mililitrów (3 razy dziennie). Zaleca się pić wodę mineralną na 30-40 minut przed jedzeniem. Z reguły takie leczenie jest przewidziany na okres 21 dni. Ponadto pacjenci stosujący tę wodę, zaleca się, aby dokonać korekty do swojej diety, należy jeść tylko potrawy i produkty dietetyczne. Lekarze powinni zrewidować swoje podejście do jedzenia. Wskazane jest, aby jeść 5-6 razy dziennie w małych porcjach. Przydatne „Borjomi” normalizuje równowagę kwasowo-zasadowej jest już w 4 dniu stosowania. Pacjenci mówią, że zauważył, że spadek zgaga, a tydzień później zanik tych objawów, pozostawia uczucie wzdęcia. Jeśli sama woda nie może poradzić sobie z chorobą, eksperci przepisać leki zmniejszające kwaśność. Najważniejszą zaletą tej wody mineralnej jest tylko pozytywny wpływ na kwasowość.

Wskaźniki skuteczności wody „Borjomi” (właściwości użytkowe) świadczą o wyjątkowej składu produktu.

Efekty uboczne leczenia tej wody nie jest zarejestrowany. W trakcie terapeutyku podawanej pacjentom otrzymującym „Borjomi” w połączeniu z dietą, stwierdzono, że większość z nich jest zmniejszone lub wyeliminowane Indeks kwasowości znacznie zmniejsza dolegliwości i połączonym z ciała jest znacząco poprawiona.

Noty aplikacyjne

Woda mineralna „Borjomi” (użyteczne właściwości, które potwierdzają wszystkich lekarzy) pomaga z chorobą przeziębienia. Produkt ten pozwala na stworzenie środowiska zasadowej w organizmie, w którym umiera patogenne mikroflory. Tak więc, konwencjonalne mineralny odbioru (w postaci ciepła) inicjuje szybkiego wyzdrowienia.

Rezultatem będzie najbardziej widoczne, jeśli jeść 100 gramów. płyn 30 minut przed posiłkiem. Upewnij się wcześniej, że woda była właściwa temperatura. Nie przechowywać w lodówce, nie było konieczne, a następnie nagrzewa. Jeżeli dana osoba ma wysoką temperaturę ciała, gorączka, płyn zaleca się rozgrzać do 40 stopni. Należy to zrobić na małym ogniu, tak aby woda nie gotuje. W przeciwnym razie będzie on stracić wszystkie cenne substancje, które nasz organizm potrzebuje tyle podczas jego choroby. Najlepszym rozwiązaniem byłoby ogrzewa się w łaźni wodnej o temperaturze wody mineralnej.

Często podczas kaszlu lub krtani, lekarze zalecają koktajl „Borjomi”. Przydatne funkcje tego produktu, aby pomóc ludziom więcej niż kilkanaście lat. W celu przygotowania leku, oprócz wody, trzeba mleko. Wymieszać składniki muszą być w równych proporcjach. Gaz wstępnie uwalnianie z minerału. Eliksir należy lekko podgrzać. Napój powinien być ciepły, ale nie gorący.

ograniczenia

Nigdy lekarze nie przepisują wodę mineralną, jeśli pacjent został zdiagnozowany z chorobą płuc, która towarzyszy gorączka. Pacjenci z zaburzeniami czynności serca (choroby serca, ataki o różnym charakterze) nie może polegać na działaniu przydatnych komponentów „Borjomi”. Osoby cierpiące na cukrzycę, migreny, zapalenia stawów, dna i jest wysoce niepożądane zastosowanie tego produktu.