526 Shares 5415 views

Jam Festival w Moskwie. słodki fair

Ostatnio nowej zabawne i słodkie święto w Moskwie. W tym roku festiwal dżem. Wakacje jeszcze bardzo młody, spędził tylko dwa lata, co jednak nie przeszkadza mu być słodkie, pachnące i przyjemne wydarzenie w gorącym sezonie i zebrać rekordową liczbę gości. jam festiwalu w Moskwie – jest to okazja nie tylko do dyspozycji szeroki wybór słodyczy, ale również zwiedzić wiele ciekawych wystaw i warsztatów edukacyjnych.

Jam Festival – odbywa

„Moskwa Jam” Festiwal zadebiutował w sierpniu ubiegłego roku, kontynuując tradycję gastronomicznych kapitału targi. Latem tego roku, organizatorzy postanowili kontynuować obchody i zadowolić mieszkańców i gości mnóstwo smaków, aromatów i rozrywki. W tym roku dżem festiwal odbył się w Moskwie od 13 do 23 sierpnia.

Święto zgromadzonych w kapitale kucharzy z całego świata. W sumie, na festiwalu wzięło udział producentów z krajów kilkunastu i dwudziestu pięciu regionach Rosji, więc Moskale mogli cieszyć się nie tylko tradycyjne jagód i owoców dżem, ale również najbardziej oryginalnych słodyczy zagranicznych dokonanych niezwykłych receptur, na przykład, traktuje z kaktusa, szyszki jodłowe lub płatków róży ,

Głównym miejscem festiwalu

Uroczysty wydarzenia opisane w tych dniach cały kapitał. Dlatego każdy miłośnik słodkiej może przyjść do jam festiwalu w Moskwie – miejsce latem tego roku rozprzestrzeniła się na wszystkich obszarach. W sumie było 22, z których trzynaście znajdują się w centralnej części miasta.

W sumie w stolicy umieściliśmy ponad dwieście sklepów i zakładów gastronomicznych – domy, gdzie można nie tylko kupić, ale także spróbować pachnące przysmaki. Każda witryna nadano nazwę „Apple kwadrat”, „Juicy nasypu”, „Watermelon kwadrat” i inną nazwę równie apetyczny.

Jednocześnie przygotowali ich zdziwienie Moskali. Na przykład, głównym punktem obszaru Twerze stał ogromny labirynt, zaprojektowany do arbuza tematu. I na Arbacie wzrosła kolorowy orientalny bazar, który zaoferował Konfitura z pachnących melonów, dereń i wiśnia śliwka.

Program festiwalu w 2015 roku

Miliony mieszkańców i gości wzięło udział w tegorocznej zacięcie Summer Festival, który program był zaskakująco zajęty. Słodki Fair cieszył się niesamowitą popularnością. Głównym wydarzeniem miała miejsce na Placu Puszkina. Tutaj, na święta trwało ponad cztery tysiące metrów kwadratowych.

Znaczące miejsce zostało rozłożone tutaj stadion owocowy, gdzie zarówno dorośli i młodzi goście festiwalu są zaproszeni do gry w zwykłych ulubionych gier w niezwykły sposób. Na przykład, aby grać w koszykówkę arbuza lub tenisa stołowego – śliwki. Ponadto, obszar Moskwa, pierwszy owoc gry. Goście słodki targi mogli rywalizować w szybkości jedzenia dżemem lub pary taneczne.

UNESCO, znajduje się w dzielnicach połączone w jedną owocowym miasta. Zgodnie z planem przez organizatorów, każdy dzień festiwalu poświęcony był pewnych konkretnych rezultatów, po którym jeden z obszarów nazwie.

Głównym działaniem słodkiego wypoczynku była premiera spektaklu baletowego na rolkach. Inscenizacja powstała w oparciu o ulubione dla wielu bajek „Chipolino”. Odwiedź wszystko mogło wziąć udział w jam festiwalu. Zamknięcie festiwalu w dniu 23 sierpnia.

Bogactwo różnorodnych słodyczy

Głównym uczta festiwalu był, oczywiście, dżem. Złote jabłko bursztyn i morela słońce, egzotyczne z szyszek jodły i podziwiać wiśnia. Lepki, słodki, gęsty – tylko jeden smak zawroty głowy i poczucie nieziemskiego szczęścia. Tak, jam festiwalu w Moskwie – prawdziwy raj dla łasuchów.

Wszystkie dni obchodów zostało sprzedanych około dziesięciu ton słodkich smakołyków. Jednak organizatorzy obiecują, że będzie jeszcze więcej w przyszłym roku.

Gourmet reprezentowane dżem, gotowane niezwykłych receptur i nietypowych składników. Na przykład, z kaktusa, orzecha lub imbirowy. Ale oprócz dżemu tutaj było coś do jedzenia. Na targach słodkie orientalne smakołyki zostały przedstawione w obfitości wszelkiego rodzaju ciast, aromatycznej herbaty leczniczego. Prawdziwy kulinarne arcydzieło stała ogromna szarlotka ważący ćwierć tony. Pożywienie o szerokości do dwóch metrów, a długość to cztery, będą mogli spróbować co najmniej tysiąc osób.

Nie tylko dżem

Na festiwalu można podobać się nie tylko słodycze. Na festiwalu place i bulwary rozłożeniu mnóstwo restauracji, gdzie można właściwie spełniają swój głód. Na przykład, bardzo popularny domowe kiełbasy lub prażone kasztany.

Na zamknięcie dnia festiwalu została zorganizowana przez „Marathon lemoniady”, który zaproponował smaku ponad sto odmian orzeźwiającego napoju gazowanego.

A festiwal został przedstawiony niezwykle piękną porcelanę. Jest to jeden z którego jest przyjemne do picia herbaty z dżemem długie zimowe wieczory, przypominając słoneczny balsamiczny lato.

Jak się bawić na festiwalu?

Organizatorzy przygotowali dla Moskali naprawdę wielki jam festiwalu, gdzie można nie tylko skosztować najbardziej różnego rodzaju gadżety, ale również do ładowania doskonałe samopoczucie na cały rok.

Oprócz już wymienionych sportów i baletu na wrotki, goście festiwalu oferuje szereg innych atrakcji. Pod koniec wakacji dla zwiedzających organizowane kursy mistrzowskie przez wybitnych kucharzy kulinarne Studios. Mogli uczestniczyć w każdego, kto odwiedził jam festiwalu. Opinie Gości pokazać, że to nie tylko smaczne, ale również bardzo pouczające!

Most znajduje się na Kuznetsky niebieski kwiat koryta rzeki, gdzie można było zrobić wiele pięknych zdjęć w pamięci. I występy artystów gościnnych i muzyków zostały zorganizowane jeszcze w każdym targów.

przedmioty sztuki

Dla miłośników dużych instalacji i nowoczesnych dzieł sztuki znaleźć również wiele ciekawych rzeczy. Na wszystkich stronach mamy zainstalowany gigantyczny symbol festiwalu – słoik dżemu na ponad dwa metry wysokości. Każdy z nich można nazwać dzieło sztuki. Wszystkie banki są malowane przez mistrzów Związku Artystów stolicy: oni przedstawiają owoce i jagody, kwiaty i urokliwe alpejskie krajobrazy.

Również dużych instalacjach zostały zainstalowane na stronach. Na przykład, światło arbuz więcej niż dziesięć metrów wysokości, lub ekspozycja rzeźb owocowych.

Jam Festival – ekstrawagancja smaku i rozrywki

jam festiwalu w Moskwie był wielkim świętem dla mieszkańców i gości stolicy. Każdy użytkownik był w stanie poddać się smaczne i pachnące dżemem i zastrzeżone część letnim słońcu. Miło zimno w zimie, aby otworzyć słoik pachnącego delikatności i znowu poczuć słodycz dojrzałych jagód i owoców. A zabawa i zajęcia mistrzowskie są zadowoleni zarówno dzieci jak i dorosłych.

Organizatorzy obiecują, aby kontynuować tradycję słodki letni festiwal, a goście musieli czekać na następny rok i kontynuować tę wspaniałą, pachnące i smaczne święto.