690 Shares 2355 views

Jak zmniejszyć kapelusze pętla dziewiarskich: Cechy, technologia, doradztwo

Wraz z nadejściem jesieni porannego chłodu staje się nieprzyjemny. Zapomnij przyjemność, który przyniósł letnie mgły i rosy – jedyne wytchnienie między gorące dni.

Teraz do pracy lub miejsce studiów staje się niemożliwe do osiągnięcia bez ciepłych szalików, rękawiczek i czapek. Jednak tkaczy może konkurować z wszystkich miłośników aktywności na plaży. Wśród ich argumenty są przysmaki jesień jak zakup przędzy wełnianej, dziania żakard i uprzęże, jak również długo oczekiwana okazja, aby zbierać kocem i głowy do stworzenia jego cichą sztukę.

Hat: jak wybrać model i krawat

ludzie Hat wyjąć z szafy lub kupić dużo przed wszystkimi innymi ciepłych rzeczy. Stąd, craftswomen powinna zajmować się ten temat w pierwszej kolejności.

Gdy do nasadki dziewiarskich igieł pracy zwykle rozpoczyna się od dołu, od skraju składu. Dziania wykonywania tkaniny gładkiej (w przypadku klasycznych postaci, a nie ma), a następnie przeprowadzić redukcję jednolity w pętli, aby utworzyć okrągłe dno.

Dla wielu tkaczy pytanie, w jaki sposób zmniejszyć korki pętla dziewiarskich staje się piekło! Nawet ze szczegółowym opisem niemożliwe jest oczekiwać pełnej zgodności z wykorzystaniem przędzy z materiałem, w którym oświadczenie zostało napisane. Zazwyczaj w praktyce gwintu lub chudy, lub cieńsze. W tym przypadku musimy wysiąść i dostosować się do sytuacji:

 1. Kiedy mistrzowie grubsze nici, pętle powinny być zmniejszona mniej niż wskazane w opisie.
 2. Podczas pracy z cienkiej nici trzeba obliczyć gęstość sieci do swojego produktu i porównania sprawozdań w instrukcji. Dalsze ograniczenia należy obliczyć kapsle nie są w pętli, w centymetrach. Będzie to wyjście, jednak jest to dość skomplikowane.

Szczególnie drutach czapki szydełkowe

Dla miłośników szydełkowania trudności związanych z haka, jak zmniejszyć kapelusze pętla dziewiarskich, osiadł trochę łatwiej.

Często te produkty są z dzianiny z góry na dół, a to jest zupełnie inna technologia. Oczywiście, jeśli chodzi o złożonej haka lub żakardowym sporządzania dolny brzeg kołpaka pojedynczych motywów, to będzie konieczne zmniejszenie arkusza, a nie rozszerza się.

Na rysunku poniżej, dostarcza się doskonałą możliwość wytwarzania dna kolorowych osłony.

W następnym zdjęcie redukcja już zawarte we wzorcu, więc nie trzeba wymyślać niczego i eksperyment, po prostu trzeba podążać za wzór.

Z drugiej strony nakrętka

Biorąc pod uwagę możliwości, w jaki sposób zmniejszyć kapelusze pętli dziania szydełka, można użyć zwykłego schematu wyrobów dziewiarskich i wykonać całą sekwencję w odwrotnej kolejności:

 1. Rozpocząć pracę z pasem.
 2. Dzianiny płynnie przez 13-15 cm (w zależności od rozmiaru).
 3. Zacząć zmniejszać, koncentrując się na dole nagłówka diagramu.

Technika ta nie działa na wszystkich wzorów, ale to jest całkiem właściwe.

Jak zmniejszyć pętli dziania kapelusze szprychy

Najczęstszym sposobem ograniczenia sieci kapsle się oddzielenie na sześć równych części i klinów formowania. Co drugi wiersz klina Bates dwie pętle na początku i na końcu. Można zmniejszyć o jedną pętlę w każdym rzędzie. Zatem sześć trójkątów, które następnie sieciuje się.

Jeśli pani ma jakieś doświadczenia i nie chcą zadzierać z poszczególnych łopatek i szwów, można go po prostu wyciąć pętli w serii sześciu miejscach, wykonując wszystkie kliny jednocześnie. W tym celu należy zaznaczyć znacznik punktu, przed lub po której będzie zmniejszana.

Wiedząc, jak zmniejszyć pętle przy drutach czapki, możliwość korzystania z opisaną powyżej zasadą:

 1. Aby usunąć jedną pętlę przed lub po znacznika w każdym rzędzie.
 2. Cięte tylko w szeregach twarzowej pętli po obu stronach znacznika.

W pierwszym przypadku, kliny będzie wyglądać spirale, uzyskuje się w drugim płaskich trójkątów.

Więc to jest możliwe na drutach czapki najprostsze: mężczyzn i dzieci.

Jak zmniejszyć pętli dziania hat żucia

Jeżeli cały produkt został związany płytką żywicę (1: 1 lub 2: 2), konieczne jest ograniczenie płótno trochę inaczej. Próbując skręcić w dół pętle w zwykły sposób, fachowiec znajdzie że produkt okazuje brzydki: „kolumny” wytworzone pętle twarzy kończą się na różnych wysokościach i czapka wygląda niechlujny.

Istnieją dwa sposoby:

 1. Kiedy dziewiarskich dolne udać się do innego wzoru, najlepiej na składowanie lub podwiązka ściegu.
 2. Zaznacz jako odniesienie (markery note) „kolumny” z zawiasem twarzy. Dalej: postępuj zgodnie z instrukcjami na temat sposobu, aby zmniejszyć korki pętla dziewiarskich. Ograniczyć konieczność obiegu przed lub po wybranym „kolumny”. Gotowy produkt będzie wyglądać jak kliny, oddzielonych grzbietów. W końcowym etapie pętli wszystkich „filarów” trzeba wyciągnąć silny wątek, więc będą mieć taką samą wysokość.

Co zrobić, gdy chcesz skojarzyć całe warkocze kapelusz?

Spit jest bez wątpienia najciekawsze i wokseli szydełkowane. Jednakże produkty, takie jak czapki, to nie jest łatwe do zastosowania.

Tutaj rozwija się prawie taką samą sytuację jak z gumy dziewiarskiej: istnieją elementy, które po prostu nie mogą być zmniejszone. Dobrą wiadomością jest to, że sposobem na rozwiązanie problemów i jest prawie taka sama.

Jak zmniejszyć kapelusze pętla dziewiarskich z plecionki:

 1. Przede wszystkim usunięte pętli pomiędzy wiązkami (często lewa strona pończoszniczych dziania lub pończoch wzór). Bates potrzebne dwanaście szwów równomiernie każdego numeru osobistego.
 2. Kiedy szprychy są tylko pluć, ale także zacząć zmniejszać. Wybierać sześć wykonać następujące czynności: provyazyvayut ze sobą pierwszy i drugi plecionki pętli, a następnie cięte ostatni pętli przedniego. Podłoże z kilku drutach wzór. Algorytm jest powtarzany do momentu, aż cały cypel nie zamieni się w jedną lub dwie pętle. Następnie wybierz nowy sześć warkocze i stopniowo ich zwężenie.
 3. W przypadku, gdy cały wzór składa się z wąskiej wici (czyli nie ma przerw między nimi), należy natychmiast przystąpić do stopniowego zwężenia sześciu z nich.

Korzystanie z takich technik, możliwe jest do pracy z dowolnym narzędziem i tworzenia różnych produktów.