780 Shares 5917 views

maska ogórek pomoże rozwiązać wiele problemów skóry

Ogórek – warzyw, który ma doskonały smak, może być wykorzystane do przygotowania różnych potraw, zarówno w zimie jak iw lecie. Ale poza tym, to jest nadal powszechnie stosowany jako kosmetyk.

Dzisiaj jest szczególnie popularna maska ogórek. Posiadają właściwości wybielające i nawilżające, po nałożeniu skóra twarzy staje się miękka i aksamitna. nawilżające są wyjaśnione przez fakt, że ogórek w 97% wagowych wody, znamienny tym, że organicznie Wodnej przy życiu. Łatwo przenika przez błonę komórkową, a tym samym, maska ogórek jest w stanie nawilżyć skórę lepiej niż balsam. Ale poza tym, to warzywo zawiera wiele pierwiastków śladowych i minerałów, które wraz z wody dostarczanej do głębokich warstw skóry, co przyczynia się do jego odmłodzenia.

Ogórek maska – naturalny maska. Gotować trzeba szlifować używając drobnej tarce warzyw miąższ bez nasion lub skórki, w zależności od receptury. Masa postrzępiony może już być stosowany jako maska. maska ogórek jest w stanie nawilżyć, wybielić i dokręcić skórę, zmniejszyć pory, a nawet pomóc pozbyć się trądziku. Może być stosowany w każdym wieku.

Maska ogórek dodanie różnych składników czynnych jest w stanie rozwiązać wiele problemów skórnych. Redukują one stan zapalny, wyeliminować obrzęki, wygładza zmarszczki i regenerację komórek.

Na przykład, jak zrobić maskę do twarzy przeciw zmarszczkom? To bardzo proste. Tylko należy wymieszać łyżkę startego miąższu ogórka z łyżką miodu. Nietolerancja miodu może zastąpić go z łyżką tartych surowych ziemniaków. Maskę należy trzymać w obliczu całego kwadrans, a skóra natychmiast zyskuje świeży i wypoczęty wygląd, a zmarszczki wygładzone.

Pytanie – jak wybielić swoją twarz, wciąż ta sama odpowiedź. Łatwość przygotowania jest wspólna dla wszystkich masek ogórka, tak silne właściwości kosmetyczne warzyw. Dla lekkiej skóry wybielanie użyte soki owocowe. Aw przypadku trzeba nie tylko wyrównać cerę i wybielić przebarwienia i piegi, należy przygotować następujący skład: trochę soku z cytryny zmieszanego z tartym ogórkiem miazgę. Masa lekko ogrzewa się w łaźni wodnej i umieszczono w powierzchni w postaci ciepła. Od góry do wzmocnienia efektu należy stosować szmatki nasączonej sokiem warzywnym.

Maska ogórek, który sygnał i oczyszczania skóry składa jarzyn zmieszane z pszenicy i mąki owsianej. I przygotować odżywczy maskę, trzeba zmieszać ogórek z mieszaniny jogurtu i odstawić do lodówki na około godzinę. Zamiast jogurtu w tym przypadku można użyć sera.

Wszystkie maski należy usunąć miękką wilgotną gąbką, a następnie trzeba umyć zimną wodą oczyszczoną.

Ogórki można gotować nie tylko maskuje, ale także płyny i kremy odżywcze. Często używane ogórki w mieszanin tonik do włosów. Płyny są zwykle wytwarzane z wódki lub alkoholu. A kiedy przygotowują kremy fundamentowe są oleje naturalne.

Bardzo przydatne i ogórek wody do mycia. Aby to zrobić, cztery łyżki nalegać przetarł miąższ w dwóch filiżanek wrzącej wodzie przez trzy godziny.

Ogórek – Lato warzyw. Dlatego w lecie trzeba mieć czas, aby ożywić skórę i włosy. Po masek z ogórka skóra zachowuje świeżość przez długi czas.

Należy pamiętać, że nie można użyć tej samej maski, dzięki czemu skóra staje się przyzwyczaić do tych składników. Należy zmienić składniki w maskach ogórka, tylko w tym przypadku, to będzie w stanie ożywić skórę i zachować jego świeżość przez dłuższy czas w celu osiągnięcia większego efektu.