441 Shares 2397 views

Ulotki: co to jest i ile to kosztuje?

Wszyscy przedsiębiorcy, z własnego doświadczenia mogę potwierdzić, że reklama jest istotnym elementem biznesu. W dzisiejszych czasach istnieje wiele sposobów masowego rozpowszechniania informacji. Ale najbardziej skutecznym środkiem reklamowych – ulotek. Co to jest opisane w tym artykule.

Co jest ulotki

Ten rodzaj drukowanego produktu. Ulotki są A4 ulotkę informacyjną, która jest wygięte kilka razy. Są one drukowane na obu stronach.

Główne sposoby dodawania tych ulotek – o połowę w kształcie delta lub harmonijkowych. Drukowane Produkt 10 x 20 cm może zawierać wystarczającą ilość informacji i nie zajmuje dużo miejsca, dzięki zginaniu. Tak, gotowy ulotka umieszczona w europejskim kopercie formatu.

Wszystkie takie ulotki informacyjne powinny zawierać trzy elementy: numer wizualnej, podstawowe informacje na temat firmy lub produktu / usługi oraz dane kontaktowe.

Głównym objawem ulotce – no elementy mocujące, klamry, klej, wiosna, itd. Z tych poszczególnych produktów drukarskich, większość klientów woli ulotki … Co to jest znane z wielu. Zatem, ulotki są zazwyczaj wykorzystywane do produkcji materiałów promocyjnych, ulotek prezentacyjnych, przewodników, broszur.

Popularność ulotki

Ulotka jest uważana za najbardziej popularną formą druków reklamowych i jest przeznaczony dla masowego odbiorcy. Jest kompaktowy i pouczające. Ulotka jest również jednym z najbardziej opłacalnych sposobów reklamy. Piękne wzornictwo często przynieść większą efektywność w wykorzystaniu takich ulotek.

Pracownicy firm poligraficznych powiedzieć, że w ciągu ostatnich 5 lat gwałtownie wzrosło zapotrzebowanie na ulotki. Co to znaczy? Eksperci wyjaśniają ten fakt zwiększonego zapotrzebowania firm do reklamowania swoich usług lub produktów. wielkość zamówień również wzrosła. Jeśli wcześniej zakupiono kilkaset egzemplarzy ulotek, ale teraz takie ulotki drukowane są w dziesiątkach, a nawet setkach tysięcy dla jednego klienta. I dużych firm czasami nawet kupił miliony egzemplarzy. Na ogół takie kwoty są wymagane dla banków i firm ubezpieczeniowych.

Sposoby wykonania ulotki

Możliwości nowoczesnej technologii druku są świetne. Klient ma możliwość zamówienia dowolnych ulotkę, zaprojektować go w tym samym czasie może być dość powszechne i bardzo niezapomniany. Tak więc, ulotka może być nadrukowany na jednej lub obu stronach, czarno-białe lub kolorowe. Ponadto klient może wybrać inną grubość papieru, białe lub kolorowe tło, gładkie lub teksturowane. Za dodatkową ilością firm poligraficznych wykonać cięcie lub tłoczenie. Ale jak masowej dystrybucji ulotek uważane za produkty, które inwestują w ich produkcji dużo pieniędzy nadal jest niepraktyczne.

rodzaje ulotek

Najczęstszym klasyfikacja ulotek – w sposób składania. Ale wiele firm poligraficznych są często podzielone ulotek na dwie kategorie: marki i masy. Ambient ulotki reklamowe wykorzystywane są do dużych organizacji. Są osobą firma. Dlatego klienci takich ulotek tendencję umieścić wysokie wymagania produkcji. Wysokiej jakości papier design, różne sposoby wykończenia kosztowny rodzaj druku, lakierowania punktowego – na tych parametrów może być uznane ulotki marki. Co to jest, więc wiele osób wie od wielu specjalistycznych wystaw, prezentacji i prywatnych seminariów biznesowych. Te ulotki są bardzo drogie, ale wynik jest zawsze uzasadniona.

Masowe ulotki są głównie wykorzystywane do informowania dużą liczbę ludzi trzymać akcje, żarty lub po prostu reklamować jakiś produkt lub usługę. Ci ludzie wyglądają bardzo proste i wykonane z tanich materiałów. Przy zamówieniu, klient jest prowadzony masowego ulotki koszt jednej kopii. Im większy nakład, tym tańszy koszt druku.

Produkcja ulotek

Aby utworzyć ulotek w drukowaniu za pomocą dwóch metod drukowania.

  1. Cyfrowy. Do produkcji ulotek, w taki sposób jest stosowana drukarki laserowe, w których jest możliwe, w celu uzyskania bardziej nasycony kolor niż gdy przesunięcie. Główną zaletą tej metody jest możliwość wprowadzania zmian do określonego wzorca. Druk cyfrowy jest korzystne stosowanie tylko dla małych seriach. Drukarka cyfrowa może drukować na różnych rodzajach papieru, w tym na metalizowanej, z elementami projektu. Podczas drukowania, każdy arkusz przechodzi przez oddzielną rurą, przy czym farba wysycha prawie natychmiast. Tak więc, ulotki może być bezpośrednio przetwarzany dalej.
  2. Druk offsetowy – najbardziej zyskowny sposób. Kiedy duże ilości koszty drukowania małej ulotki. Wśród wad można rozpoznać słabe nasycenie koloru. Również w reprodukcji offsetowej kolorów jest bardzo trudne do śledzenia. Próbka jest bardzo drogie. W związku z tym klient może dostać trochę w wyniku innej ulotce, wzór, który pierwotnie był bardziej kolorowy.

Ile ulotkę

drukowanie ulotek cena firm w ogóle różni się drukowanie. Jego wartość zależy od rodzaju papieru i dodatkowej obróbki ulotek oraz metody drukowania. Ten ostatni czynnik odgrywa najważniejszą rolę. Zatem, uszczelka 300 z gotowych elementów układu ulotki na papierze o gęstości 160 g / m² na średnich kosztach około 6900 rubli. Im większy nakład, tym mniejsza wartość zamówienia.

Drukowanie ulotek po obu stronach metody druku offsetowego jest warte 6500 rubli za 1000 sztuk. Jak widać, przesunięcie jest o wiele tańszy. A jeśli zamówić więcej ulotek, cena będzie znacznie niższa.