251 Shares 4762 views

Jak otrzymać kartę SIM z „iPhone 4”, i gdzie to wszystko jest?

Praktyczny i reprezentacyjny w tym samym czasie „iPhone 4” podbił swoim użytkownikom łatwość obsługi i niezawodność w eksploatacji technicznej.

Niektóre znane, lub jak uzyskać kartę sim z „iPhone 4”

Dość standardowy sytuacja może dotknąć każdego: dostać telefon nie wykazuje wyraźne oznaki obecności złącza pod kartą SIM. Urządzenie monolitycznie błyszczy ciało musującego, co jasne, że Apple nie jest tak łatwo przejrzeć. A jednak, w jaki sposób wyciągnąć kartę SIM z „iPhone 4”? Jeśli nie brał udziału w realizacji ID elektronicznej rozmówcy w telefonie i nie zwracać uwagę na znaczenie tego, co się dzieje w wyniku, jesteś teraz w stanie kompletnej ignorancji: gdzie jest pobierany Simca, a jak do wycofania się z telefonem? Sytuacja związana z wymianą numerów, istnieje obecnie. Nowe Sim cyfrowy jest gotowy do przyjęcia mobilnej „cud”. Ale „niewidzialne” slot na kartę SIM, nadal nie może zostać wykryty. Niezwykle proste rozwiązanie leży w zakresie cech strukturalnych pomysłem Steve Jobs. Zobaczmy, co znajduje się wewnątrz tego urządzenia to „marzenie”.

Pomysłowy urządzenie dla zwykłych ludzi

Sprawa „iPhone” ukrywa „wielką tajemnicę”, które zasługują na uwagę bezwzględną. W związku z tym pytanie, jak uzyskać kartę SIM z „iPhone 4”, to jest całkiem naturalne. Konserwatywny projektowanie produktów Apple ma szereg zalet, które są wyrażone w przewagę nad konkurencyjnymi produktami. Pozytywną różnice leżą w dogodnej lokalizacji pad nawigacyjny, chwilowej dotykowej reakcji panelu dotykowego oraz pozostałych zwycięskich chipów, w tym lokalizacji gniazda na kartę SIM. Właściciel iPhone nie wymaga otwierania obudowy, wycofać baterię i zainstalować karty SIM w sprytnie wymyślony odbiornika SIM. Wystarczy mieć specjalny klips (pin lub igłą) i znaleźć dziurę na prawym końcu, który jest rodzajem dziurka. Mechanizm wewnętrzny będzie działać do otwarcia, tak szybko, jak pracujesz na nim krótkie klipy prasowych. Instalując kartę, przesuń odbiornik gniazda. Nasuwa się pytanie, jak uzyskać kartę sim z „iPhone 4” była decyzja dla Ciebie.

Gniazdo nieodpowiednie rozmiar, lub dlaczego go tam nie ma?

W iPhone 3. generacji zmieniła lokalizację gniazd na kartę SIM. Jak otrzymać kartę sim z „iPhone 4”, jeśli po prawej stronie tylko jednego przycisku? Osiąga się to w następujący sposób. Simca takich telefonów jest włożona od góry, obok „on / off”. Warto zauważyć, że karta sim bardzo zaprojektowany dla urządzenia serwisowego iPhone musi być mikro-Sim format, który jest mniejszy. W specjalistycznych sklepach, gdzie można kupić wszystko dla „iPhone 4”, to na pewno pomoże „przerobić” format Sims. W zasadzie, nożyczki domowe z takiego zadania, aby poradzić sobie z „okrzyki”. Jeżeli jesteś pewien, że masz robić i jak, starannie cięte krawędzie Card – główną troską i uwagą, tak aby nie uszkodzić elektroniczny chip. Przed wycinać, usuwać wielkość klasy w zasobniku na karcie SIM, a dopiero potem działać. Powodzenia!