131 Shares 6035 views

Jak zrobić śnieg? Jak zrobić sztuczny śnieg?

Snow – to jest coś, bez czego nie da się wyobrazić sobie Boże Narodzenie i Nowy Rok. Ale, niestety, pogoda jest nieprzewidywalna, a nie co roku na ulicach w zimie, można go zobaczyć. Na szczęście technologia nie stoi w miejscu, a teraz możemy sobie na sztucznym śniegu. To nie tylko pomaga wypełnić dom świąteczną atmosferę, ale również bardzo proszę dzieci.

Jak zrobić sztuczny śnieg?

Wcześniej, jeśli pamiętać, nasze babcie czynili to wełnę. Wbity szkła z rozbitych zabawek choinkowych, napełnił ją z krzemianu kleju i posypane odłamków. Kiedy ta konstrukcja jest usztywniona taki „sztuczny śnieg” ozdobione choinki. Dziś można również zrobić to sam z różnych materiałów, ale będą bardziej zbliżone do tego. W tym artykule, będziemy wam jak zrobić śnieg improwizowany tak, że wakacje stają się naprawdę magiczne.

Wytwarzanie pianki lub polietylenu

W celu dokonania elementy wykończeniowe, można skorzystać z opakowania i akcesoria – pianę, piankę polietylenową (one często zawijać towarów kruchych w sklepach). Ten śnieg jest idealny do dekoracji choinki, bale, oddziałów, wieńce i inne. Możesz też ozdobić parapet i budować skład Boże Narodzenie. Do produkcji wymaga bardzo mało czasu. Po prostu trzeba trzeć materiał na tarce. Ponadto, pianka może być szczegółowa i widelec, stawiając go na twardą powierzchnię.

Parafina i talk

Co zaskakujące, niezwykłe rzeczy mogą pochodzić z najprostszych rzeczy. Kupić zwykłe świece parafinowe, wyciągnij knot i natrzeć na najmniejszej terochke. Dodać proszek do dzieci lub talku dla ciała i wymieszać. Okazuje się bardzo ładnie.

pieluchy

Jak zrobić śnieg z pieluszki? To bardzo proste. Wypełniacz jest bardzo podobny do nich w konsystencji i wygląda jak prawdziwe. Ten śnieg nadaje się nie tylko do dekoracji wnętrz, ale także do gier. Z nim można zrobić różne postacie, takie jak Santa Claus lub Snowman, śnieżkami i więcej.
Jak zrobić śnieg? Przyjrzyjmy się szczegółowo:

 1. Wyciągnąć wypełniacza pary pieluch.
 2. Wlać do miski lub płytkim pojemniku.
 3. Dodaj trochę wody do kubka, aby wchłonąć, aby wymieszać. Może być tak, że mieszanina jest trochę suche, to trzeba dodać trochę wody i wymieszać. Powtarzać aż do osiągnięcia pożądanej konsystencji. Pamiętaj: zbyt dużo wody – źle!
 4. Niech parzyć przez dwie godziny do żelu pęczniały.
 5. Umieścić żel w lodówce.

Sztuczny śnieg jest gotowy. Można zrobić biżuterię.

Jak zrobić śnieg z rękami z papieru toaletowego?

W celu dokonania śniegu dla rzemiosł budowlanych, można, między innymi, aby używać papieru toaletowego. Wymagania obowiązkowe: powinien być biały. Ponadto, musimy białą i mydło dziecięce. Wszystko czego potrzebujesz to:

 1. Przerwa dwie rolki papieru toaletowego na małe kawałki.
 2. Ułożyć wszystko w kształcie do kuchenki mikrofalowej wraz z kostką mydła.
 3. Umieścić pojemnik w piecu przez 40 sekund.
 4. Po masy do puchu, dodano niewielką ilość wody (około 1 kubka).
 5. Wymieszać.

Podobnie jak w poprzednim przypadku, jeśli śnieg będzie raczej suche, dodać trochę wody trochę.

Okrycia świerkowe gałązki

Już mówiłem o tym, jak zrobić śnieg z rękami. Teraz przyszła kolej na zdobienia. Piękne ośnieżone gałęzie są idealne dla rzemiosła lub wytwarzania kompozycji do ozdobienia domu na Nowy Rok. Jak zrobić śnieg na nich? Bardzo proste. Pozwoli nam to na sól (najlepiej jest wziąć pogorszeniu). potrzebne do produkcji:

 1. Weź dużym rondlu.
 2. Napełnić wodą (około 2 litry).
 3. Umieścić na piecu, niech zagotować.
 4. Wlać kilogram soli rozpuścić, obrócić się ciepła.
 5. Gorąca solanka umieścić gałęzie i pozostawić do ostygnięcia.
 6. Wyciągnij do wyschnięcia.

Metoda ta jest odpowiednia nie tylko dla oddziałów, ale także dla wielu innych przedmiotów. Spróbuj, to okazuje się bardzo ładnie.

Sztuczny śnieg ze sklepu

Jeśli nie lubisz robić robótki, przyjść z pomocą zakupu sztucznych spraye śniegu. Dekorowanie mieszkania tyle radości. Można tworzyć różne rzemiosła, farby na okna, lustra, i tak dalej. Wygląda sztuczne spraye śnieg nakłada się na powierzchnię, jest bardzo imponujące. Należy go kupić, jak używać i wiele więcej dowiesz się poniżej.

aerosol

Aby rozpocząć, oczywiście, z wyboru. Niektórzy ludzie uważają, że taki zakup może być niebezpieczne dla zdrowia ludzkiego. Wszystko zależy od tego, gdzie i co kupić. Jeśli kupisz tanie podróbki, to najprawdopodobniej będzie to tak. Ale przy zakupie od detalisty dostarczy Ci dokumenty i zaświadczenia, że jest to prawdziwy fałszywy śniegu. Zdjęcie z puszki można łatwo zobaczyć w broszurach i wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada. Cenione produkty produkcji niemieckiej i włoskiej. Chiny nie mamy wyboru, albo nie może być negatywne konsekwencje takiego zakupu.

Teraz będziemy rozumieć fakturę. Istnieją dwa rodzaje: wypełniacz w postaci cząstek i „obszerny śnieg”. Pochodzenie nadaje się do różnych wzorów, odkładanie za pomocą szablonów, i tak dalej. Ten śnieg mróz. Drugi potrzeba rzemiośle objętościowa figur i tak dalej. Ten rodzaj śniegu leży jak cap.
To także wpływa na różnorodność. Można kupić nie tylko białe, ale także srebra, złota, brązu sztuczny śnieg. Jej cena waha się od niskich (200 rubli.) Do najwyższego (około 700 rubli). Na sprayu, ponieważ niektóre firmy zaczęły produkować świecące w ciemności śniegu.

wykorzystanie

Gdy czyn jest zrobione i zaopatrzone w odpowiednią ilość nabojów, trzeba zrozumieć, jak zrobić śnieg, czyli jak z nich korzystać. Istnieje kilka technik, które pomogą Ci ozdobić lustra i okna w domu.
Oto niektóre z nich:

 1. Można pisać ładne życzenia i gratulacje. Wydaje się proste, ale nie. Gdy napis jest konieczne do rozważenia odległość i intensywność tłoczenie do liter pięknie uformowane i nie ma przerw.
 2. Również użyć szablonów do drukowania. Często pochodzą one z puszki albo musi być zakupiony oddzielnie, ale są niedrogie.
 3. Innym wykonaniem są zdjęcia. Mogą one być indywidualnie przyklejane na lustra lub szkła na powierzchni, w tym przypadku, wszystko będzie w śniegu, a kartinochki nienaruszone.
 4. Można całkowicie „zamrożenia” okno z kawałkiem sztucznego śniegu i po prostu wytrzeć szmatką. Więc wrażenie, że okno nie zauważy cię i oddychać na niego spojrzeć na ulicę.
 5. Ozdobić choinkę ze sztucznym śniegiem – nie mniej popularna metoda dekoracji. Sztuczne jodły lepiej wybrać „Snow topienia” i dla żywych – zwykły biały. Po oprysku, można łatwo usunąć nadmiar lub które rozpadły.
 6. Każdy, kto lubi robótki, można go używać do self-made ozdoby choinkowe i kulki. Po zastosowaniu należy pokryć warstwą mocującą, tak, że śnieg nie jest storsya.

Każda z tych metod, można łatwo ozdobić lusterek, pokryć je z pięknymi błyszczącymi ozdobami. Dekoracji i świeczniki, abażury, naczynia. Usunięto sztuczny śnieg jest bardzo proste, ale tylko wtedy, gdy zakupiony produkt naprawdę wysokiej jakości. Zazwyczaj on topi. Nie rozpylać śniegu na żywych roślin, kwiaty i tak dalej. Aby chronić swoje ręce, używać rękawic i twarzy – respirator (jeśli to konieczne). Jeśli robisz wszystko poprawnie, zagrożenie nie będzie zdrowy. zaleca się, aby przewietrzyć pokój po zabiegu.

Powodzenia w staraniach!