379 Shares 1345 views

Zrzut ekranu, jak to zrobić na zrzucie ekranu HTC

Zrzut ekranu – zdjęcie ekranu, który pozwala uchwycić dokładnie informacje, które są wyświetlane na nim w czasie migawki. Większość nowoczesnych urządzeń – tabletki, komputery, telefony – posiadają funkcję przechwytywania ekranu. Ale co do zasady, ustawienie fabryczne nie zawsze jest dostrojone do pożądanego stopnia, a niektóre gadżety nie pozwalają łatwo zrobić zrzut ekranu. Jak sprawić, by do HTC (smartphone) zrzut ekranu i dlatego może być konieczne?


Dlaczego są screeny?

Funkcja przechwytywania ekranu jest używany dość często dla rozrywki, a dla sprawy. Szczególna łaska zrzut ekranu w telefonie HTC może przynieść w następujących przypadkach:

  • Jeśli są jakieś problemy techniczne, a niektóre funkcje nie są realizowane. Wsparcie techniczne jest o wiele szybciej pomogą właścicielowi smartphone, czy mógłby wysłać pracownikom zrzut ekranu.

  • strony internetowe wydają się być stale aktualizowana lub znikają całkowicie. Jeśli znalazłeś informacji w Internecie bardziej użytecznego, nie patrzeć na niego przez długi czas i zaoszczędzić czas, można zrobić zdjęcie ekranu. To może być znacznie łatwiejsze do zakładek przeglądarki internetowej, zwłaszcza przy poszukiwaniu właściwej drodze jest długi przewijania.
  • HTC Zrzut ekranu do dzielenia się z przyjaciółmi, gry ocenę, uznał piosenkę i innych małych, ale satysfakcjonujące osiągnięcia. W dobie portali społecznościowych ktoś może to wydawać się szczególnie ważne.

Jak zrobić zrzut ekranu?

Jak zrobić zrzut ekranu na HTC? Pierwszy sposób – prosty, to działa na prawie każdy modeli telefonów z systemem Android i praktycznie każde urządzenie wymienione marki. Aby zrobić zdjęcie, trzeba jednocześnie przytrzymać przycisk blokady i przycisk głośności w dół. Nie będzie charakterystyczny dźwięk migawki i pojawi się ikona w pasku powiadomień. Po kliknięciu na niego użytkownik zostaje przeniesiony do regularnego galerii, ekranu podrozdziale, gdzie będzie mógł edytować obraz, lub podzielić się nim.

Drugi sposób

Powyższy proces nie jest jedynym sposobem, aby zrobić zrzut ekranu. Jak zrobić zrzut ekranu na HTC inny sposób? Okazuje się, że to kolejny trik, który nie zna każdego. Ta metoda nie działa na wszystkich modelach urządzeń HTC.

Aby zrobić zdjęcie, trzeba przytrzymać przycisk blokady, a następnie natychmiast dotknąć palcem na ikonę „Dom” na panelu dotykowym. Reszta tej metody nie różni się od poprzedniego, i odnaleźć obraz może być w tej samej części galerii.

Skrinshotery

Producenci aplikacji są uważane za jedne z cech fizycznych użytkowników, którzy mają trudności w zwykły sposób, aby zrobić zrzut ekranu. Jak zrobić ekran na HTC obrazu, jeśli średnia klucz zaciskowy nie jest dostępny z różnych powodów? Istnieje wiele aplikacji, które nazywane są skrinshoterami.

Ich główną cechą – zdolność do podjęcia zrzut ekranu przez elementarnych czynności, które nie wymagają skomplikowanej manipulacji i wyrafinowane koordynacji palców. Takie aplikacje to „zdjęcie Easy”, który jest dostępny do pobrania za darmo w „Market Google”.

Z tego programu, użytkownicy nie są w stanie zrobić zrzut ekranu po prostu przez potrząsanie telefonem, naciskając klawisz aparatu sprzętowej lub przycisk zasilania. Ponadto, właściciel telefonu może samodzielnie wybrać kombinację klawiszy, która wydaje się łatwy do niego osobiście. To nie wszystkie metody dostępne za pośrednictwem aplikacji. I po zrzut ekranu jest wykonany, może być łatwo edytować lub wysłana.

W uzupełnieniu do wniosku „Zrzut łatwe” w „Market” istnieje wiele innych programów do łatwego zrzuty ekranu – „Super Screen”, „Zrzut ekranu Simple”, „Quick Screen”. Niech wyobraźnia autora nad w czasie Wybierając nazwę dla oprogramowania, wiele z tych programów będzie stać w dobrej pozycji.