596 Shares 2837 views

Jak Muchy wykonane z papieru z rąk?

Jako dziecko zawsze mają wystarczająco dużo wyobraźni, aby dobrze się bawić siebie i swoich przyjaciół. Możesz rozmawiać ze sobą różnego rodzaju dowcipy, bawić się w chowanego, majstrować zabawki choinkowe, rękodzieło, robić sztuczki, lub po prostu słuchać ulubionej muzyki. Najbardziej zdesperowani dzieci uwielbiają wymyślić coś bardzo niezwykłego musiał zrobić bez wiedzy rodziców, aby uniknąć surowej kary. Czy to nie zabawne oglądać spalenie na stosie liści jesienią spadł, eksplodujące bomby i krakingu? Dzisiaj przyjrzymy się , jak zrobić krakingu papieru, który może stać się bardzo bezpieczne i przyjemne rozrywki. Do jego budowy konieczne będzie tylko trochę umiejętności i kawałek papieru. Zrobić kolorowe krakersy i wiać z dziećmi, organizowanie fajerwerki.

Jak zrobić krakingu pojedynczego papieru?

Arkusz papieru, w dowolnej formie, aby zgiąć na pół, a następnie powrót do pozycji wyjściowej. Ponadto, wszystkie cztery liści kąt zagięcie w kierunku do środka, po otrzymaniu sześciokąta. Teraz możemy obrócić figurę na pół wzdłuż linii zagięcia. Musimy określić nową linię gniecenie. Zegnij postać w połowie, ale z boku na bok, przesuń palcem w pół i rozwinąć strukturę. Teraz musimy zrobić dwie kolejne linie zagięcia. Aby to zrobić, po lewej i prawej krawędzi modelu zginania i wrócić z powrotem do środka. Teraz mamy jeden i dwa ukośne poprzecznej linii zginania. To pozostało do zrobienia najważniejsze. Obracać zabawki przyszłości mały kawałek do niego, złóż go w trzech miejscach, a poprzeczna linia składania powinny być wygięte na zewnątrz, a linie ukośne – wewnątrz. W ten sposób, trzeba mieć dwa trójkątne zakończenie, połączone mostem. Jest to długo oczekiwana zabawka. Aha, konieczne jest, aby zrozumieć, w jaki sposób z niego korzystać. Weźmy projekt końcach tak, że wewnętrzna część była skierowana do przodu. Ostro wyciągnąć ręce i wnętrze petardy wylatuje, dzięki czemu głośny dźwięk. Gęstsze papier, tym bardziej spektakularny emitowane dźwięku.

Jak podwoić krakingu papieru?

Więc, wiesz już jeden przykład wytwarzania rozrywki zabawy dla dzieci. Po opanowaniu procesu tworzenia prostej konstrukcji, można przystąpić do bardziej skomplikowanej wersji. Jest to podwójny papier klapy. Schemat produkcji różni się od poprzedniego modelu. Weź kartkę papieru, ale teraz pochyla wszystkie cztery rogi w jednym kierunku. Następnie zegnij papier w poprzek, a następnie ponowne zakręcie, ale razem. Z jednej strony należy mieć prostą linię, która będzie krotnie, az drugiej strony – pilne kawałek. Teraz projekt skrzydła zagięte do wewnątrz i ponownie składane podwójnie. Efekt – potężne petardy z doskonałym dźwiękiem.

Tak, teraz wiesz jak zrobić papier petarda. Ta zabawka może odstraszyć nikogo! Co najważniejsze, zabawy, nie należy zapominać, że dla swoich wybryków można się tam dostać nie jest dzieckiem. Aby te krakersy na przyjęciu dla dzieci, a faceci są po prostu szczęśliwi. Jednak dużo zabawy prawdopodobnie nie tylko dzieci, ale również dorośli.