448 Shares 6080 views

Jak pobrać na kartę pamięci w „Android” programów i plików

karta pamięci do systemu operacyjnego telefonu opartego na „Android” jest bardzo ważne. Zachowuje w sobie to, co najlepsze, aby nie być przechowywane w pamięci telefonu: wideo, muzyka, zdjęcia, niektóre aplikacje i inne pliki. Dlatego też analizować jak pobrać na kartę pamięci do „Android” sortowania różnych informacji na różne sposoby.

Dlaczego jest to konieczne?

W rzeczywistości, odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: aby zapewnić więcej miejsca. I chociaż teraz zrobić smartfony z wewnętrznej pamięci 16 GB, nadal w użyciu zbyt wielu gadżetów, które mają pamięć ta nie jest wystarczająca. Na przykład, jeśli „Android” Urządzenie pamięci o pojemności 1 GB, z czego 400 MB zajmuje system operacyjny, to nie jest tak dużo. Wydawać by się mogło, że 600 MB jest wystarczające. Jednak konieczne jest zainstalowanie i pół tuzina niezbędnych aplikacji i gier, które będą trwale pozostawiają pliki tymczasowe, cache, i informacje o koncie, a to miejsce nie ma. Nie wspominając o tym, że trzeba gdzieś przechowywać resztę plików multimedialnych. Nie zapomnij o prostych telefonów przyciskowe, na których nie ma pamięci wewnętrznej.

przydatna rzecz

To, co trzeba mieć dodatkowy magazyn danych i wiedzieć, jak pobrać na kartę pamięci do „Android”. Przed zakupem karty SD, trzeba dowiedzieć się, co maksymalna wysokość może obsługiwać konkretny gadżet. Dowiedzieć się o niej może być przepustką do urządzenia, a także w wielu miejscach, w tym sklepów internetowych. Ponieważ karta jest zawsze w urządzeniu, można nie brać najwyższej klasy. Podnieść do przechowywania danych, można przechowywać różne dane na karcie pamięci. Najważniejsze jest to, aby zostawić trochę miejsca dla aplikacji, które można przenieść kij.

Jak pobrać na kartę pamięci w „Android”?

Wymagać to będzie telefon z karty pamięci flash i kabel USB do urządzenia (najlepiej rodzimej, ponieważ niektóre z zewnątrz może nie być właściwe). Podłączyć gadżet do komputera za pośrednictwem portu USB, karty pamięci, wybierz na ekranie dotykowym (lub coś podobnego). Otwórz „Mój komputer”, znaleźć napęd flash USB, który pojawia się i otwórz go. Jak widać, istnieje już kilka plików i folderów, które zostały utworzone przez system operacyjny „Android”. Dla większej wygody, tworzenie folderów tematycznych (muzyka, wideo, itd.).

Przed pobraniem na kartę pamięci w „Android” danych, wykonaj następujące czynności: wybierz żądany plik lub kilka plików i po prostu skopiować je do wybranej lokalizacji na dysku flash. W tym przesyłania danych.

Jeśli kabel USB brakuje lub nie działa, i kasuje dane z laptopa, można użyć dostarczonego adaptera dostarczonego z kartą SD. Jeśli jest to normalny komputer, bez specjalnego adaptera, który łączy się z portu USB, nie można zrobić. Na ogół, sposoby pobierania plików na kartę pamięci „Android”, obfitują. Jednak nadal istnieje kilka sposobów.

przechowywanie w chmurze

Od dawna nie jest tajemnicą, że są przechowywanie w chmurze, co jest dobrym rozwiązaniem, w jaki sposób „Android” do pobrania na karcie pamięci wymagane dane. Jest to miejsce w Internecie, gdzie można pobrać żadnych informacji. Coś takiego jak dysk twardy w Internecie. Ta przestrzeń składowania znajduje się na zdalnym serwerze, który jest własnością żadnej konkretnej firmy.

Dyski te występują w dwóch rodzajach: dyski wyszukiwarki (Yandex dysku, Chmura Mail.ru, Google Drive) i niezależne (Dropbox, Mega, etc.). Oni po prostu mieć trochę wolnego miejsca na dysku od 2 GB do 100 GB. Bez względu na to, co służy do przechowywania, ale raz skrzynki na google mail.ru i ma prawie każdy możliwy jest z nich skorzystać.

Otwarte mail, wprowadź chmurę. Aby załadować pliki wymagane do transmisji (najczęściej odbywa się to poprzez przeciąganie i upuszczanie). Przed pobraniem na kartę pamięci w „Android” danych, należy zainstalować tę aplikację napęd aplikację Sklep Play na swoim gadżecie. Zainstalować, uruchomić aplikację, zezwolić sobie, aby pobrać plik po wybraniu gdzie go zapisać. Warto zauważyć, że aby zainstalować aplikację i pobierz danych przez podłączenie do najlepszej bezprzewodowym dostępem do Internetu, ponieważ pliki mogą ważyć bardzo dużo.

Załóż serwer FTP

Na play-rynku jest dość ciekawa aplikacja o nazwie serwer FTP. I to jest ciekawe, że przemienia urządzenia mobilnego do serwera ftp, podłączając do której możliwa jest wymiana informacji i plików. Jedyny warunek: Telefon musi być podłączony poprzez Wi-Fi do tej samej sieci, co komputer, innymi słowy, do tego samego routera.

Jeśli to wszystko jest, sam zestaw to aplikacja i uruchamia. Popchnąć wielką czerwoną ikonę w środku ekranu. Musi ukrywać się jako zielony, a poniżej będzie to adres IP (np ftp://192.168.1.200:2221). Adres ten jest niezbędny w celu wprowadzenia systemu plików smartfonu. Otwórz Mój komputer i wprowadź adres w pasku adresu. Wygląda to podobnie jak przeglądarki, tylko w tym miejscu zamiast adresów ścieżkę do plików i folderów. Naciśnij klawisz Enter. Teraz widzimy, jak otworzyć systemu plików gadżetu. Ponadto, narzędzie to zapewnia pełną kontrolę nad danymi, czyli Można tworzyć, kopiować, usuwać itd. Więc trzeba być ostrożnym przed pobraniem bezpośrednio na karcie „Android”, jak przypadkowo może stracić dwa lub trzy wymagane pliki lub foldery do przywrócenia który będzie dość trudne.

narzędzie migracji

Nie ma nic łatwiejszego niż jak pobrać „Android” bez karty pamięci. Jednak w „Android” było od samego początku posiada funkcję przenoszenia aplikacji i gier na kartę SD w celu zaoszczędzenia miejsca. I oszczędza dużo, ponieważ istnieją narzędzia i zabawki, ważących kilkadziesiąt megabajtów. I zapisane 100, 200, 500 megabajtów zbędny nigdy nie będzie. Dlatego grzech nie skorzystać z takiej funkcji.

Odbywa się to w mgnieniu oka. Przejdź do ustawień, szukając sekcji „Aplikacje” i przejść do niego. Tutaj można obejrzeć kilka kart, wśród których musimy „Zainstalowane”.

Dla większej wygody, lepiej sortować je według wielkości. Tak więc widać, w kolejności malejącej, który program dużo na wadze. Ale zanim zapisać aplikację na „Android” na karcie pamięci, konieczne jest, aby ustalić, co pozostanie w pamięci telefonu. Należą do najbardziej niezbędnych narzędzi, które mogą być potrzebne, gdy napęd flash USB jest usuwany. Ten społecznościowy i klientów, e-portmonetki i program bankowy, przeglądarka, itp e-mail Inni, którzy nie potrzebują pilnie, można bezpiecznie nosić. Otwórz dowolną aplikację i kliknij „Przenieś na kartę SD.” Ponadto, w tym oknie można zobaczyć ile waga cache i tymczasowe pliki programu, a jeśli nie ma nic ważnego, można czyścić śmieci. Można to zrobić przed zapisaniem aplikacji na karcie pamięci „Android” i później.

APK-pliki

APK – format pliku żadnych aplikacji lub gier na systemie operacyjnym Android. To jak ustanovochnik formacie .exe na komputerze. Z gry rynkowej, po prostu ustawić żądaną przydatność w tle. Ale jeśli z jakiegoś powodu sklep, „Google” nie jest pożądany program lub jest to po prostu wadliwy, można to zrobić w inny sposób, pobierając plik APK i zapisać go do pliku. Zrób to łatwe, ponieważ program do pobrania na „Android” karta na kilka sposobów.

Pobieranie przeglądarkę

Na każdym devayse koniecznie przeglądarkę. Nawet jeśli nie zostało ustawione (co samo w sobie jest mało prawdopodobne), że jest zbudowany. Idziemy do niego i znaleźć przepisuje „Przywiązanie jest coś apk pobrania”. Teraz trzeba znaleźć dobre miejsce do pobrania (zwykle nie pozostawia wiele czasu). Kliknij przycisk „pobierz”, a przed pobraniem aplikacji na Androida „karta”, wybrać miejsce zapisu konieczne jest ustanovochnik.

Następnie przechodzimy do katalogu, w którym uratował APK, kliknij na nią. Na tym etapie powinien pojawić się alert zabezpieczeń, w którym konieczne jest, aby wybrać ustawienia i sprawdzić „Nieznane źródła”, umożliwiając instalowanie programów z nieznanych źródeł, a następnie zainstalować narzędzie. Konieczne jest również, aby zrozumieć, że nie zostanie zainstalowany program z nieznanego źródła, które mogą być wirusy, spyware czy malware. Aby nie wpaść na tych małych prezentów, trzeba przed pobraniem aplikacji na „Android” na karcie pamięci, zapoznania się z opisem narzędzia i komentarze. Jeśli jesteśmy w nim, i nie będzie pewne problemy, że jest to koniecznie niezadowolonych użytkowników wyznaczy.

Komputer, aby pomóc

Niewiele osób wie, ale instalowania gier na urządzeniu mobilnym może być komputer. można przejść na dwa sposoby:

  • pobrać aplikację ze strony internetowej play-rynków;
  • zainstalować go z APK-pliku.

W obu przypadkach, przed pobrać grę na „Android” kartą, trzeba będzie podłączyć urządzenie przenośne do komputera za pomocą kabla USB i włącz go do debugowania przez USB. Odbywa się to w następujący sposób. Trzeba otworzyć „Ustawienia” znajdź pozycję „Opcje programistyczne” i przejdź do niego. Na pierwszym miejscu byłoby „debugowanie» USB, który jest niezbędny, aby zaznaczyć. Teraz przejdź do instalacji gier.

Z Google Play

Otwórz przeglądarkę na komputerze i przejdź do play.google.com. Ale zanim pobrać gry na „Android” na karcie pamięci, należy zalogować się do systemu z tego samego konta Google, że na urządzeniu. Teraz możemy znaleźć potrzebne narzędzia, otwórz go. Jak w telefonie Google Play, kliknij „Install”, a następnie wybrać urządzenie mobilne z listy w oknie, które zostanie otwarte.

Ponownie kliknij „Install”, a następnie zostanie powiadomiony o pomyślnym zakończeniu instalacji.

Ponadto, zainstalować grę na rynku za pośrednictwem komputera może odbywać się za pośrednictwem Wi-Fi. Nuance to, że zarówno komputer i smartfon musi być podłączony do tego samego routera.

za pomocą narzędzia

Aby zainstalować oprogramowanie na „Android” przez komputer, istnieje sporo narzędzi. Jednak najbardziej łatwy w obsłudze i wygląd – InstallAPK. Dlatego zanim pobrać plik na kartę pamięci z systemem Android, trzeba zainstalować na komputerze InstallAPK. Zrób to łatwe, ponieważ jest całkowicie darmowy i jest tam wiele miejsc. Teraz pobrać plik APK gry.

Otwórz ustanovochnik użyciu InstallAPK. Pojawi się małe okienko z tego narzędzia, w którym będzie można wybrać przez co zostaną zainstalowane: USB lub Wi-Fi. Kliknij przycisk „Odśwież”. Gdy pojawi się urządzenie, zaznacz go i kliknij „Install”. Jeśli gadżet nie został rozpoznany, być może trzeba zainstalować sterowniki do niego na komputerze. Aby znaleźć odpowiedni sterownik może być na dysku, który został wpisany na stronie producenta devaysa lub nieautoryzowanych serwisów i blogów. Bardzo często sterowniki są dostępne za pośrednictwem narzędzia serwisu producenta. W tym przypadku, trzeba go ustawić, a następnie wniosku umieścić sterownik na komputerze.

Micro-USB, aby pomóc

Głównie na nowoczesne złącza do ładowania urządzeń mobilnych i złącze danych dla tego samego – Micro-USB. Często, gadżet jest kompletny ładowarkę do kabla USB, który jest podłączony do wtyczki. Dlatego wymyślić specjalnych adapterów z USB na Micro-USB, aby móc podłączyć telefon lub tablet zwykły dysk flash USB i korzystać z niego informacji.

Kup ten cud jest możliwy w każdym sklepie komputerowym, ale skorzystają z niej dużo. Także zanim na „Android” Pobierz na karcie pamięci, należy zainstalować na smartfonie żadnego menedżera plików, jeśli tak nie jest. Następnie włóż kartę flash do adaptera, a następnie całą strukturę do urządzenia. Otwórz menedżera plików, znajdź dysk flash. Najprawdopodobniej będzie to w liście z karty pamięci. Jeśli nie pojawią się od razu, trzeba czekać, aż zostanie załadowany, i uznaje gadżet.

Czasami zdarza się, że pamięć flash może być uznane i pojawi się na liście, ale nie otwiera. W tym przypadku należy spróbować innego menedżera plików.