81 Shares 4870 views

Artem Sorokin: producent kanale telewizyjnym o modzie, towarzystwa i przyjaciel

Artem Sorokin dość popularny osobowość na świeckich stron. On jest znany przez wiele osobistości ze świata show-biznesu, a nie tylko znać – z nim zaprzyjaźnić. Sieci społecznościowe są pełne zdjęć, które przedstawiały młodego mężczyznę w towarzystwie niektórych rosyjskich gwiazd popu lub modelu. A kto jest Artem Sorokin? Co on robi, i jak przyciągnąć jak najwięcej uwagi na osobę? W dzisiejszym artykule postaramy się wyjaśnić sytuację i powiedzieć o sukces młodego człowieka, rzuca światło na jego tajemniczą postać.

Producent kanale telewizyjnym o modzie

Artem Sorokin wygrał uniwersalne selebreti miłość nie raz, tym razem poprzedzony sposób, to było dość drażliwy, ale jak to się mówi przez ciernie, niektóre mogą zrobić sobie drogę do gwiazd. W tym przypadku stało się to w sensie dosłownym. Artem Sorokin, zorganizowało otwarcie pierwszego kanału telewizyjnego w Rosji na temat mody i wszystko, co dotyczy – chanel świata mody. Wiele selebreti znany pasję do wszystkich rzeczy drogich i modnych, więc natychmiast docenione producent inicjatywy Sorokina Artema, stając uczestniczy w przyjęciu zorganizowanym przez nich. Potem, jak się okazało, wszystkie wydarzenia, które miały miejsce pod szyldem pierwszego kanału mody Rosja miała stosunkowo wysokie oceny. Na tych partii było naprawdę zabawne i wygodne. przemysł mody zapestrila zdjęcia Sorokin z wieloma przedstawicielami targów połowie show-biznesu. Nawiasem mówiąc, młody człowiek przypisuje powieści z takimi znanymi dziewczynami jak Victoria Lopyreva i Yuliya Baranovskaya, a oni twierdzą, że ich najlepsze Artema i wierny przyjaciel. Mówi się, że Sorokin Artem znanym kobieciarzem, który jeszcze nie znalazł bratnią duszę.

O rodzinie i hobby

Sorokin Artem urodził się w Moskwie w dniu 29 września. Rok urodzenia nie można znaleźć w Internecie, jak wiele gwiazd nie chce reklamować swój wiek. Według producenta, dorastał w szczęśliwej rodziny.

Artem absolwentem Uniwersytetu Moskiewskiego. Pomimo faktu, że był w stanie wiele osiągnąć, jego przyjaciele z gwiazd społeczności zauważyć, że jest on absolutnie żałosny człowiek, a nie pochwalić się swoimi osiągnięciami. To jest jego prostota i otwartość przyciąga producent kanału moda tak wielu ludzi.

Artem ma siostrę, która jest bardzo podobna do wyglądu swojego brata. Teraz prawie cały mój wolny czas Artem Sorokin stara się spędzać z najbliższymi. Niestety, jego ojciec zmarł trochę ponad 18 lat temu. Młody mężczyzna na imprezie często bierze się z matką, Rosa Sergeevnu, który również wygrał uwielbienia publiczności. Wielu powie, że życzliwość i otwartość w rodzinie Sorokin dziedziczone.

hobby

Każdy wie, że Artem Sorokin – producent kanału World Fashion Chenel w Moskwie. Ale to nie jest jego jedyną pasją: on organizuje wspaniałe wakacje! Ma talent do dokonywania uroczystość naprawdę interesujące. Wiele zauważyć, że cudownie czuje nastrój gości w jego partii nie nudzić.

Sorokin uwielbia podróżować, to jest prawie zawsze w ruchu: w pracy, w celach turystycznych lub odkrywcy nieznanego. Na swoich stronach na portalach społecznościowych dużo zdjęć z najpiękniejszych miejsc na świecie, który jako dziecko, szczerze podziwiam.