89 Shares 7171 views

Dzieci snoubutsy: recenzje. buty zimowe dla dzieci

Wybierając buty zimowe dla dzieci w pierwszej kolejności wziąć pod uwagę takie parametry jak trwałość i praktyczność. Buty dziecięce stopy muszą zawsze pozostają suche i ciepłe. Konstrukcja modelu odgrywa również ważną rolę. Po obejrzeniu trendy mody z początku lat zarówno dziewcząt i chłopców. Popularne dziś są dziećmi snoubutsy. Opinie na temat tego buta można usłyszeć różne.

Co jest snoubutsy?

W ostatnich latach krajowe zima nie jest zadowolony z dużą ilością śniegu i silne mrozy. Opadów jest zwykle zastąpione ciepłym słońcem i dodatniej temperaturze. W efekcie topnienia śniegu i „kasza” powstaje pod stopami. W taką pogodę nie będzie w stanie chodzić w klasycznych butach ze skóry. Ale zima snoubutsy są po prostu niezastąpione. Jest to hybryda kaloszy i butów. W takich butach może być wielki czas i mroźne i deszczowe dni.

Dziś wielu producentów oferuje buty snoubutsy dzieci. Modele różnią się w projektowaniu i kolorowych schematów. Takie obuwie jest niezwykle praktyczne i wygodne. To nie przypadek, że dziś stara się nabyć każda matka do swojego dziecka. Doskonała snoubutsy oferowane są również dla dorosłych. Niektóre marki produkują szeroką gamę obuwia.

Zalety zimowego snoubutsov

Większość producentów się górną buty wykonane z materiałów naturalnych, impregnowanych kompozycją wilgoć ciastem. Z tym dzieckiem nodze zawsze „oddycha”. Jednocześnie wilgoć wchodzi przez buty. Dziecko nie boi się kałuże i mokrego śniegu. Izolowane buty, zwykle naturalny kożuch. To pozwala na zastosowanie nawet w najbardziej silne mrozy snoubutsy. Pikowana bardzo stylowy wygląd z płaszczem w dół. Piękny model można łatwo dopasować do kurtki dla dzieci w kolorze.

Wiele modeli buty gumowe dno. Jest to dodatkowe zabezpieczenie przed wilgocią. Podeszwa posiada seler strukturę. Nawet w najsilniejszym lodu dzieciak może działać na spacer bez obawy przed poślizgiem. Stopy w butach nigdy pot ze względu na „oddychanie” wierzchnią warstwę. Wewnątrz snoubutsov tworzy zdrowy mikroklimat. Obuwie tego rodzaju mogą być stosowane w temperaturze zera stopni (5) i zimnego (-15 °).

Czy są jakieś wady?

Podobnie jak inne rodzaje obuwia, snoubutsy dzieci mają swoje wady. Pierwszy z nich to modele projektowe. Buty wyglądają bardzo stylowo i doskonale pasuje kurtka lub sportową kurtkę. Ale tu jest klasyczny styl tych butów nie pasują. Pod mundurek szkolny lub dżinsy pikowana obute możliwe, ale wyglądają dość szorstkie. Dlatego nabyć snoubutsy jako jedynym rozwiązaniem zimowych butów nie jest to konieczne dla dziecka. Niekoniecznie muszą być klasyczne buty do wymiany.

Ze względu na fakt, że snoubutsy dla dzieci wykonane są z naturalnych, przyjaznych dla środowiska materiałów, ich koszt jest dość wysoki. Jest to kolejna znacząca wada. Jeśli sklep będzie mógł znaleźć tanie pikowana, nie będą kupować. Te buty właśnie wygląda jakości snoubutsy. Fałszerstwo może być całkowicie niepraktyczne. Buty wykonane z materiałów syntetycznych, nie będzie w stanie ogrzać nogi dziecka. Tani pikowana mają śliskie podeszwy i nieplastyczne. Chodzić w nich nie tylko niewygodne, ale także niebezpieczne.

Wielu producentów oferuje obecnie dziecko snoubutsy. Recenzje niektórych firm zostaną przedstawione poniżej. Więc uczyć i rozwiązywać.

Snoubutsy Demar

Polska firma Demar sprawia, że obuwie dziecięce dla zimy zimne i złej pogody. Przedstawił szeroką gamę snoubutsov dla dzieci, które dopiero zaczynają chodzić, a do 7 lat. Istnieją modele i dla starszych konsumentów. Jednak są one mniej popularne. Firma oferuje jasne zimowe buty, które są idealnie dopasowane do obu chłopców i dziewcząt. Buty prezentowane w różnych kolorach. Model bez problemu każda matka będzie w stanie wybrać w zależności od smaku. Najbardziej popularne są różowe i niebieskie wzory.

Recenzje buty można usłyszeć różne. Niektóre matki mówią, że snoubutsy Demar jest bardzo praktyczny i łatwy w użyciu. Stopy dzieci zawsze suche i ciepłe. Inne moms pamiętać, że dzieci nie jest wygodne chodzić w butach producenta. Być może wynika to z faktu, że nie było źle wybrany model. Warto zauważyć, że snoubutsy tego producenta są idealne dla dzieci z dużym podbiciu. Zawiera modele na rzep i sznurowadła.

Buty „Kotofey”

Ten producent specjalizuje się w produkcji butów dziecięcych. Jednakże ostatnio stwierdzono również uruchomił linię Dutikow. Jak buty, snoubutsy „Kotofey” są wysokiej jakości. W produkcji wyłącznie naturalnych, hipoalergicznych materiałów. Cechą buta jest elastyczna podeszwa. Dzieci w bucie wygodnym biegać i skakać. Rodzice twierdzą, że dzieci stopy pozostają suche i ciepłe po długim spacerze.

Firma „Kotofey” oferuje szeroki zakres. Fit for dziecko będzie w stanie odebrać każdą matkę. Jednakże, aby kupić buty bez uprzedniego montażu nie jest konieczne. Snoubutsy „Kotofey” bardziej nadaje się dla dzieci o niskim podbiciu. Większość modeli posiada bok lub na górze zamkowej tylko zaostrzone kręgowego.

Snoubutsy "Kapiköy"

Jest to krajowa marka, która w krótkim czasie udało się zdobyć zaufanie wielu rodziców. Firma produkuje obuwie dziecięce na każdą pogodę. Istnieje również szereg snoubutsov. naturalne materiały użyte w produkcji butów zimowych. Górna część buta dodatkowo zaimpregnowane wilgotność kompozycji środka odstraszającego. Izolowany model naturalny kożuch. Dobrze zachować ciepło takie dzieci snoubutsy. Liczba rodzice wykazują, że dzieci nogi po przejściu zawsze pozostają suche i ciepłe.

Istotną wadą jest wąski zakres. Pikowana popularny w kolorach czerwonym i niebieskim. Podstawowy kierunek – Buty dla dzieci do 8 lat. Rodzice małych dzieci będą musiały zwrócić uwagę na propozycje innych producentów. Snoubutsy dla chłopca lub dziewczynki można znaleźć w praktycznie każdym sklepie specjalności. Producent ma także własną stronę internetową, gdzie można zamówić buty w czasie rzeczywistym.

Obuwie zimowe „Zebra”

Piękne dzieci buty firmowe „zebra” wydawnictwa dla zimnych porach roku. Producent oferuje szeroką gamę modeli dla chłopców i dziewcząt. Snoubutsy „Zebra” izolowany naturalny kożuch. Jednakże etykiet – syntetyczne. Buty mają elastyczne podeszwy i nie ślizgać się po lodzie. Charakterystyczną cechą tego modelu jest taśma odblaskowa. Ten element jest przyszyta do tylnej części buta.

Snoubutsy „Zebra” może być również wykonywana w demi wykonania. Blokady runo izolowany i może być eksploatowany w zakresie temperatur od 15 do 0 ° C. Demi modele są mniej popularne, tak aby spełnić je w sklepach może być dość rzadkie. Rodzice wolą kupować bezpośrednio snoubutsy zimy. Cena buty „Zebra” stosunkowo niska. Jasny model można kupić za 800 rubli.

Zimowe pikowane Crocs

Producent produkuje modele dla różnych porach roku. Bardzo popularne są letnie sandały Crocs. Jednak pikowane i spółka ta posiada ogromną liczbę zalet. Buty produkowane w różnych kolorach. Piękny model, można odebrać zarówno dla chłopców i dziewcząt. Cholewka wykonana z plaschevki, izolowane buty runo. Jest to dodatkowa warstwa wyściółki poliestru.

Bardzo praktyczne są te dzieci snoubutsy. Liczba rodzice wskazują, że buty mogą być używane przez kilka sezonów bez żadnych problemów. Jednak mało tracą estetyczny wygląd. Pikowana bardzo lekkie i wygodne. Dzieci w ich uruchomić doskonale i nie boją się poślizgiem. Modele producent nie posiada suwaki i rzepy. Boots zaciśniętym koronkowy top. Taki wariant nawet but-letni dziecko może umieścić na własną rękę, bez żadnych problemów.

Jak wybrać zimową snoubutsy?

Tabela rozmiarów – to pierwsze co należy zwrócić uwagę przy wyborze obuwie dziecięce na zimę. Należy pamiętać, że dzieci rosną szybko. W zimnych porach roku dodatkowo będzie musiał nosić ciepłe skarpety. Dlatego konieczne jest, aby zakupić buty, wielkość wkładki, która jest większa niż 5 mm dziecka nożny. Wybór snoubutsy, należy dać pierwszeństwo do marek, które udało się udowodnić sobie na pozytywne strony rynku. Powyższa spółka będzie doskonałym wyborem. Lepiej kupić buty w wyspecjalizowanych sklepach. Niestety, można spotkać wiele podróbek na rynkach naturalnych.

Snoubutsy – jest przede wszystkim dla aktywnych obuwie zimowe spacery. Opcja ta nie jest przeznaczona dla dzieci, które nie mogą usiedzieć w miejscu. Dziecko jest lepiej kupić specjalne buciki na kożuch. Ale przez pierwsze etapy te buty są idealne. Korzystne jest modeli ze sztywnego i elastycznego pięty podeszwy. Snoubutsy chroni nogi podczas pierwszej wędrówki w zimie.

Snoubutsy dla dorosłych

Młode matki w okresie zimowym również poświęcić dużo czasu na ulicy. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do tych, którzy mają dzieci są długo spała w wózku na świeżym powietrzu. Doskonale chronią stopy pomoże również jakości snoubutsy. Duże rozmiary dla mam i tatusiów oferta producentów, takich jak krokodyle, Demar oraz „Zebra”. Jak jest to w przypadku butów dziecięcych, należy preferować do zaufanych producentów.

Dorośli snoubutsy znaleźć w sklepach nie zawsze jest to możliwe. Jednak w spółce forum modele sklep jakości można kupić bez żadnych problemów.

wynik

Snoubutsy – doskonały wybór obuwia dla zimy. Takie buty nie boją się ani deszcz ze śniegiem, ani lodu. Jednak studenci powinni dodatkowo zakupić klasyczne buty zimowe ze skóry lub zamszu.

Warto pamiętać, że jakość snoubutsy nie będzie tanie. Do ich produkcji użyto naturalnych materiałów wysokiej jakości. Jeśli buty są mniej niż 500 rubli, najprawdopodobniej fałszywe.