759 Shares 1358 views

Plecionki dla dziewcząt na długie włosy: fotografie schemat tkania

Długi warkocz był znany w starożytnym Egipcie i Rzymie. Staruszki pleciony jej długie zamki w różnych odmianach i wzorów. Są nawet przypadki, kiedy festiwal kobiet egipskich i rzymskich zostały wycięte z złapanych niewolników włosach i uczynił ich charakterystyczne warkocze dla siebie. Wyplata plecionki dla dziewcząt był również popularny, jak jest teraz.

Jest to obecnie popularny długi warkocz

Podobnie jak w czasach starożytnych, plecionki dla dziewcząt na długie włosy nadal pozostają istotne w świecie fryzjerstwa podium, wyprzedzając popularnością wielu innych znanych fryzury. Fryzura w stylu etnicznym jest wszechstronny, jego noszony jako dziewcząt szkół dziewcząt i kobiet w wieku. Są one istotne zarówno w pracy, a wieczorem gdzieś w klubie lub dyskotece. To włosy nie pozwoli zamarznąć w zimnych porach roku, a latem pomoże uciec od ciepła i ciepło. Oprócz fryzury z nich są najbardziej romantyczne i kobiece jeden prześwit.

Wcześniej te fryzury traktowane trzy aspekty, ale po pewnym czasie ich liczba wzrosła do czterech lub nawet pięciu, które są splecione w różnych technikach, takich jak ucho, ogon ryby lub w stylu francuskim. Zobaczmy, jak warkocz warkocz dziewczynę?

Jaka jest optymalna długość włosa, aby rozpocząć korzystanie z fryzury z splocie

Każdy kocha dzieci fryzury. Zdjęcia fryzury dotykał i podziwiał. O długość ich dziewcząt włosy nie można się martwić. Nadaje się do większości takich fryzury. Włosy mogą być kręcone czy proste, średni lub długi. A technologia tkania jest stosunkowo prosta i nie sprawi większych trudności dla tych, którzy są nowe do tkania. A ponieważ najważniejszą rzeczą jest, aby zrobić to wszystko niesamowite piękno jest możliwe, bez wychodzenia z mieszkania i nie wydając pieniędzy na licznych projektantów stylistów i fryzjerów.

Jakie są różne rodzaje technologii i splotów

Zacznijmy od najprostszej wersji długimi włosami – wiązki. Belka klasyczny już dawno udało się zakochują się w sobie nie jest jedna kobieta generacja mody, ale wielu stały się dość banalne i nieciekawe obrazu. Dlatego przyjrzymy się bardziej interesującym wykonaniu opcji dywersyfikacji obraz. Technika ta jest uważana za najprostszy i najczęściej. Wszystko, co trzeba będzie dostać, to tylko grzebień z małych i częstych zębów, dziąseł i lakier-lock typu lekkiego. Na życzenie można zaopatrzyć się w niektórych akcesoriów do dekoracji głową. Nadaje się dla każdego wakacje lub uroczystości.

Aby rozpocząć, starannie grzebień tak, że włosy były idealnie gładkie. Postać ogona. Musi on być podzielony na dwie części, a oni z kolei w sposób klasyczny warkocz trohpryadnoy i zabezpieczone gumki. Uzyskane oploty są formowane w wiązki i są przymocowane za pomocą sworzni lub kołków. Na koniec posypać wszystko z lakierem. Plecionki dla dziewcząt na długie włosy mogą być ozdobione dodatkowymi dekoracjami w postaci wstążki, łuków lub dziąseł.

Fryzury z plecionki w stylu holenderskim

Fryzura dla dziewczynek pluć w tym stylu jest tkana na cholke. Z boku przypomina obręcz i wyplatania lepiej używać długie włosy. Aby dokonać tego cudu z własnej głowy, trzeba tylko grzebień i mocowania taśmy elastycznej. Zaczynamy jak zwykle, loki i grzywka grzebień podświetleniem. Nie potrzebujemy zamki, tworząc ogon. Weaving rozpoczyna się najwyższy zwrot z rodzaju francuski warkocz. Cieńsze pasma tkaniny na rdzeniu. W przypadku holenderskiego skośnego są ze sobą powiązane. Kos, ponieważ będzie ona wywijać. Wszystko to trwa tak długo, jak wszystkie włosy wybuchów nie zostanie skierowany w przeciwnym kierunku. Po zamknięciu warkocz stałej taśmą lub gumką, umieszczony za uchem i stałe. Kiedy skończysz, możesz rozpuścić włosy z ogona. Ciesz się ostrzyc!

Fryzury z warkoczami oplatane ogon styl ryb

Chcesz stać się trochę jak mała syrenka i w ten sposób, aby iść na imprezę czy do klubu? Nic nie mogłoby być łatwiejsze. Aby opanować ten styl tkania nie zajmuje dużo dla mody.

Grzebień i dzieli na dwie części. Ten, który opuścił, naprawić gumką i odpowiedni styl warkocz do góry nogami i naprawić to samo. Robimy to samo z prawą połowę, a także do mocowania z gumką. Co się stało, trzeba po prostu rozpuścić. To doda obraz zaniedbania. Ostatecznej wersji są połączone za pomocą kołków. Końce wstążki nad dokręcić i zamocować dowolny sposób pożądany. Czy chcesz, aby obraz bardziej kobieco i sexy? Dodaj obręcz lub prawdziwy kwiat do jego warkocze.

Tkać warkocze dla dziewczynek w formie kwiatu

Taka piękna dziewczyna warkocz wykonujemy również na długich nici. Kwiat jest prosty wariant rodzaju kosze i nadaje się do każdego rodzaju loków. Grzebień iw środku stworzyć idealnie gładka rozchylone. W polu na karku wyróżnić dwie części. Spośród nich, konieczne jest splot warkocze i połączyć w kształcie kwiatu. Z jednego obszaru trzeba splot warkocz w stylu francuskim. powinien być skierowany w stronę czoła. Konieczne jest splot aż uszy. W tym momencie, plwocina powinien poruszać się w prostym, klasycznym. Po zakończeniu przywiązać. Tę samą zasadę przeprowadza się i przylega splotu. Połączyć je w jeden w kształcie kwiatka na głowie.

w stylu Kos jednorożca

Plecionki dla dziewcząt na długie włosy, można oplatają jest bardzo nietypowe. Obraz przypomina księżniczka, która, bez wątpienia, jak wszystkich innych. Stworzyło takiej głowicy włosów przez splatanie z dwóch części w postaci wiązki.

Zanim zaczniesz, musisz zebrać wszystkie ogon włosy. Jeśli długość są przeciętnie lepsze doświadczenie na niskim typu ogon, jeśli są długie, to lepiej, aby to wyższe. Powstały ogon wytworzone przy zastosowaniu gumy. Jest ona podzielona na dwie części i skręcone typu wiązki w dwóch przeciwnych kierunkach, a potem ze sobą, odwołania z liny. Otrzymany wynik liguje łuk lub inna dekoracja na wygody.

Fryzura w stylu greckim wieniec

Plecionki dla dziewcząt na długie włosy w stylu greckim dobrze wyglądać jak kręcone i proste włosy. Obraz starożytnego greckiego piękno zawsze było i jest bardzo kobieca. Aby to zrobić, trzeba mieć grzebień lub grzebień z drobnymi zębami i częste. Dzięki niemu zaczynamy tworząc rozstanie pochylać typu. Po lewej pejsy, wybierz jedno pasmo i jest podzielony na trzy segmenty. Z nich splot prosty warkocz. Gdy będziesz mieć warkocze trzy części propleteny, trzeba będzie dodać jeszcze jedną nić całkowitej liczby blokad. Tonący niżej i niżej, konieczne jest, aby kontynuować tkania, okresowo dodając nowe zamki. Robiąc to wszystko, należy pamiętać, że warkocz nie zbyt mocno. Po osiągnięciu poziomu szyi, ostatnia część należy przekręcić trzy aspekty i zamek. Z drugiej strony, aby oddzielić jeden i dzieli go na trzy części. Pletom warkocz. Trzy części w warkocz włosy i luźny splot splot ich do nici najbliżej twarzy. Gdy dojdziesz do obszaru świątynie, zaczną ponownie tkać taki sposób, że włosy z tyłu głowy było za darmo. Koniec ogona skrócony. Powstały Spit podnieść do tyłu tak, że jeden z nich otrzymał rodzaj oprawy, która wyglądała jak wieniec. pożądane tie włosy wstążki, gumy lub łuk. Gotowe, ciesz grecką Get wieniec.

Fryzura w stylu ażurowej plecionki

Dobrym rozwiązaniem, aby dodać do swojego wizerunku oryginalności, romantyzmu i czułości. Ta fryzura jest często spotykane w imprezach weselnych. Ten rodzaj splotu jest łatwy do nauczenia i stylizacja nie wymaga dużo czasu i uwagi. Technika ta polega na wstępnym tkania i w kolejnym osłabieniem warkocz. Aby to zrobić, trzeba będzie grzebień, to lepiej, jeśli typ masażu, wydłużone grzebień z drobnymi zębami, spinki do włosów i gumki, środki blokujące w postaci żelu, pianki lub sprayu. Nie zapomnij o różnych akcesoriów, które są bardzo podobne fryzury dla dzieci. Zdjęcia z plecionki w połączeniu z różnymi ozdobami, naprawdę godna podziwu.

Podobnie jak w poprzednich przypadkach, starannie uczesany, a na czubku głowy z włosami wskazuje obszary, które dzielą się na trzy pasma i pletom są standardowe warkocz. To nie powinno być szczelne. Czyniąc ją bardziej części, wyciągnąć kilka pasm niej i rozpowszechniać je do różnych stron. Kontynuuj plecionki jak zwykle. Powstały warkocz jest skręcony w okręgu, dokonując go z kwiatu lub wiązki podobieństwa. Na nim można dodać dodatkowe akcesorium.