421 Shares 4912 views

Jak wybrać zapasy rajstopy i buty?

Jak wybrać zapasy rajstopy? Ekwipunek dla klas reprezentowanych sportu powinno być zindywidualizowane. Jednakże, istnieje kilka ogólnych punktów, które należy uwzględnić przy wyborze rajstopy zapaśniczych dzieci lub dla dorosłych.

tworzywo

Zalecane jest, aby zwrócić uwagę na rajstopy zapaśniczych, wykonane z „oddychającego” materiału przepuszczającego powietrze. Pożądane jest, aby tkanina odprowadza wilgoć dobrze. Tylko w tym przypadku sportowców nie odczuwasz dyskomfort podczas ćwiczeń. Dziś najbardziej doświadczeni sportowcy wolą rajstopy wykonane z lycry zapasy lub nylonu. Przedstawione są tkaniny syntetyczne charakter. Pomimo tego, że są praktyczne, przeznaczone do pracy ciągłej, znaczących efektów mechanicznych. Między innymi te materiały są przyjazne dla środowiska.

jakość krawiectwa

Zbierając zapasy rajstopy dla dzieci i dorosłych, jest to niezbędne do oceny jakości złączy spawanych. Pierwszeństwo należy do produktów z płaskimi szwami. W przeciwnym razie urządzenie będzie pocierać skórę podczas aktywnych ruchów. Ponadto, płaskie szwy nie dotykać włosy na ciele sportowca.

rozmiar

Wybierz zalecanych montażu zapaśnicze rajstopy. Pozwoli to odczuwać pełen komfort podczas meczów. Podobnie jak sportowej nie ruszy się z określonych części ciała. Jednocześnie nie jest konieczny zakup zapasy rajstopy dla 2-3 rozmiary mniejsze. Wystarczy zakupić elastyczne, ciało przytulanie dobry produkt, który pasuje do parametrów ciała.

Porady dla Wybór buta

Do walki klasowej nie są odpowiednie buty lub tenisówki. Mimo wszystko, większość sportowców czasu trzeba poświęcić na specjalnych matach i dywanach. Aby poruszać się swobodnie w ciągu normalnych butów sportowych na miękkiej powłoki jest bardzo problematyczne. Aby nie czuć się nieswojo raz w trakcie treningu, wystarczy wybrać specjalne buty – zapasy. Produkty z tej kategorii jest niemal całkowicie pozbawiony podeszwy. Ponadto, buty, przeznaczone do prowadzenia walki, został wydłużony zachowując nogi nogę.

Zbierając zapasy, trzeba upewnić się, że są one wystarczająco obcisłe stopę. Ale to nie jest wyciskany zbyt dużo, aż do utraty normalnej cyrkulacji krwi. Zaleca się, aby je wybrać w taki sposób, że pomiędzy czubkiem buta i palucha miał wolną przestrzeń około 0,5 cm. W odniesieniu do soli, w bortsovki powinno być elastyczne, składane także w różnych kierunkach wzdłuż krawędzi. W centralnej części jest to pożądane, aby mieć gęstą wkładkę.

Wybierz się zapasy na podeszwę, która ma wyraźną ulgę, które zapobiega poślizgu. Pozwoli to pewnie stać na nogach w dowolnej pozycji podczas wykonywania skomplikowanych sztuczek. Jak widać, wybrać sprzęt sportowy dla walki klasowej nie jest tak trudne. Najważniejsze jest, aby zwrócić uwagę na kilka chwil, określających, które zostały uznane powyżej.