461 Shares 2534 views

Kilka zalecenia dotyczące jak narysować papugę

Parrot – kolorowe i egzotyczne ptaki, a obraz z niego, urządzone w pięknych odbitek może wyglądać bardzo imponujący na ścianie pomieszczenia. Jeśli chcesz narysować papugę, trzeba będzie rozpocząć z kawałkiem papieru, ołówek i miękką gumką. Należy zacząć od szkicu konspektu. Jest to bardzo ważny element w tworzeniu solidnych, kompletny obraz. Po tym wszystkim, obraz wyglądał harmonijnie w przyszłości wszystkie jego elementy muszą być przemyślane i odpowiednio ułożone, że znajduje się na właściwych miejscach. Należy również wziąć pod uwagę wielkość obiektów, ich stosunek do siebie, symetrii, etc.

Dzisiaj zwracamy papuga siedzi na gałęzi. Spróbuj zakomponovat (delegowanie) go na kartce tak, że postać była w środku. Od dołu, można zostawić trochę więcej miejsca do oddziału, który będzie nadal siedzieć ptak, również dobrą właściwe. Najpierw trzeba zidentyfikować dwa okręgi lekko podłużny kształt. Pierwszy z nich, który jest mniejszy, to głowy, a po drugie, że im – ciało. Między dwoma owale zwrócić trochę krzywą – schematyczny szyi.

Kolejnym krokiem, jak narysować papugę, przedstawi przyszłe nogi. Należy pamiętać, że ptaki zgiąć kolana do tyłu. Dlatego też, każdy obraz noga w postaci dwóch segmentach rozmieszczone względem siebie pod pewnym kątem. Tam, gdzie powinien być palec, można lekko nakreślić dwa małe kółko. Schematycznie wyznaczenia gałąź, na której siedzi ptak. Należy przejechać dwa okręgi, które następnie staną się palce.

Kolejnym krokiem, jak narysować Parrot – szkic jej skrzydeł i ogona. Po złożeniu klapek ptaka może być nieco dłuższy niż korpus. Ogon samą długość może osiągnąć wielkości papuga, więc za dużego owalnego (pień) etykiety przedział w przybliżeniu równej długości z głowy ptaków stworzeniu. Grafik zakrzywiony dziób i oczy. Wstępny zarys można uznać za gotowy, więc przejść do następnego kroku, jak narysować papugę.

Zaczynamy badać ptaka Bardziej szczegółowo, coraz bliżej do celu. Nieco silniejsze wyciągnąć kontury głowy, tułowia, błotniki. Podczas rysowania nogi pamiętać, że im bliżej do ziemi, są grubsze. Niektóre papugi w tych miejscach jest „spodnie” z puchu, więc górna część nóg mogą być ukryte pod takim upierzeniu. Dolna część kończyn bardziej subtelne. Gdzie po raz pierwszy zwrócił okręgu powinna się pojawić palce z pazurami. Jak ptak siedzi na gałęzi, a następnie, nie trzeba dodawać, że posiada na nią. Dlatego, palce powinny być złożone prawidłowo. Szczegółowo dziób i oczy. Pracować przez patyk.

Pozostaje usunąć linie pomocnicze, aby uzyskać czysty obraz, który teraz możemy malować. Tutaj pozwalają uzyskać pomoc od twojej wyobraźni i farb, kredek i pasteli itp Dokonaj papugi upierzenie jasny i wesoły. Dodaj trochę objętości cienia, zaznaczyć wiele pojedynczych piór. Na skrzydłach i ogonie może być reprezentowany przez wzór lub ich różnych kolorach.

Limit wyobraźni na pytanie Jak narysować papugę, prawie żaden. Przeżyj obraz z niezwykłym tle. Ale pamiętaj, że to nie powinno być jaśniejsze niż sam ptak, papuga lub po prostu „stracone” i będzie wyglądać płasko.