238 Shares 8453 views

Co jeśli jest świąteczny nastrój? Jak stworzyć świąteczny nastrój?

Często zdarza się, że czerwony data jest blisko, a świąteczny nastrój wciąż nie może przyjść. To nie przeszkadza, aby w pełni przygotować się do wakacji, aby poczuć jego atmosferę. I dobrze, nawet jeśli nie ma pragnienie, aby świętować swoje urodziny „158”, ale co jeśli nie chcesz nawet myśleć o takich dzieciństwa ulubionych świąt, jak Boże Narodzenie i Nowy Rok? Choć niestety przed jego urodzinami, też mogą być sterowane za pomocą niektóre porady.


dekoracja

Nie jest tajemnicą, że nie ma Nowy Rok bez ozdób. Więc może powinniśmy zacząć od tego, aby uczynić swój dom elegancki typu? Drzewo, girlandy, deszcz – to wszystko nie może nie dać przynajmniej trochę zabawy. Jeśli jest to kolejny urlop – konieczne jest, aby ozdobić w inny sposób. Rozważmy projektanci oferują go do zimowych dekoracji.

1. Głównym symbolem Nowego Roku – to główny powód, aby świąteczny nastrój. I w tym przypadku nie ma znaczenia, czy Twój wybór padnie na drewno z lasu lub na sztucznej urody. Zdecydować, jaki kolor potrzebujesz wypoczynku, i przejść do „ubierania” jako drzewa genealogicznego.

Nastrój nie wpływa na wielkość drzew, więc nie ma potrzeby, aby wybrać świerk trzy metry – wziąć taki, który spodoba. Jeśli chcesz kupić prosty wieniec na drzwiach lub mały pęczek gałązki – podjąć.

2. Oświetlenie ma ogromny wpływ na nastrój, więc zastanów się dobrze o tym. Świece, lampiony, Garland świąteczne – wszystko jest częścią fantastycznego nastroju, więc ich nie zaniedbywać.

3. Pomyśl o mieszkaniu. Nie wystarczy postawić choinkę w głównej sali, to wszystko. Konieczne jest, aby co najmniej minimum radości rozłożone w całym mieszkaniu, nie należy zapominać o kuchni i przedpokoju. Jeśli mieszkasz w domu – z zewnątrz, też wiszą dekoracje.

4. Zmiana koloru. Spróbuj ozdobić dom niezwykłego. Jeśli większość z was wiszą kolorowe zabawki, być może nadszedł czas, aby zatrzymać się na wersji monochromatycznej? Niebieski / srebrny, czerwony / złoty, tylko biały. A jeśli wymagają szerokiego prysznicem – cały czarny. Najważniejszą rzeczą jest to, że patrząc na mieszkania, jest radość, świąteczny nastrój.

Jeśli finanse nie pozwalają na zakup biżuterii, cała rodzina może usiąść do ich produkcji. Nie tylko, że przyniesie to korzyści i przyjemności, ale również przynieść ze sobą rodzinę i daje możliwość porozmawiać na ten temat.

Oczywiście, przed dniem narodzin ma potrzeby choinki i girlandy. Ale nadal dostarczać świeże kwiaty, świece gotować, zorganizować saszetek z ulubionym zapachem jest właściwe. Wielu ludzi lubi palić indyjskich przypraw, które mają pozytywny wpływ na układ nerwowy.

plan

Świąteczny nastrój Bożego Narodzenia, można znaleźć, został zaangażowany w sporządzenie planu. Zdecydować, jaki styl będzie święto, jakie należy podjąć działania w celu jego wystąpienia. Kogo zaprosić do odwiedzenia, gdzie iść, co z dni, w które oprócz matinees dzieci i drzewa publicznej? Pamiętaj, aby przemyśleć swój strój, fryzurę, makijaż, bo dla kobiety tworząc świąteczny nastrój zaczyna ozdobić siebie.

Gratulacje

Więc co, jeśli przed świętami mają dużo czasu? Gratuluję dobrym człowiekiem jest zawsze przyjemność. I właścicielem świąteczny nastrój z niej tylko wygrywa. Spotkanie przyjaciół, znajomych, nie zapomnij, aby pogratulować im na nadchodzące święta. Płacenie w sklepie, gratulacje. Zostawić wiadomości i statusy w serwisach społecznościowych. Przypomina o zbliżających się wakacji w salonie kosmetycznym, w saunie, w pracy, w autobusie – doczekać.

prezenty

Dzieci nigdy nie zadają sobie pytanie, jak stworzyć świąteczny nastrój. Aby zapalić, dziecko musi pamiętać tylko prezenty! Więc może powinniśmy wziąć przykład z nich i zacząć na zakup prezentów dla naszych bliskich, a nie ludzie? Upominki, drobiazgi lub coś droższe – najważniejsze, aby rozpocząć. Koszt zależy od możliwości finansowych i chęć podobania konkretnej osoby.

Koledzy, przyjaciele będą na tyle, aby kupić karty, breloka, mały symbol nadchodzący rok. Przyjaciele powinni kupić piękne i wysokiej jakości pamiątki. Najbliższy chętnie bilety na imprezy, sprzętu gospodarstwa domowego, biżuteria, perfumy, kosmetyki, akcesoria – wszystko, co chcesz im dać.

Wybierz prezent dla dzieci – szczególną przyjemność. Jednak cała chwała dostać się do Santa Claus, ale to nie jest ważne, ale radość z dziecka! Zwłaszcza, że on od dawna czekał na to, co jest opisane w liście do dziadka noworocznym. Tak, można przeczytać ten list, co można zrobić ..

Jeśli masz zdolność finansową, można kupić prezent dla siebie. I można nawet pakować go w ładnym opakowaniu jednostkowym. I położyć pod choinką – i że to, co jesteś gorszy od innych?

Nawiasem mówiąc, to wielki dar dla ulubionych (lub ulubionych) będzie wędrówkę do salonu kosmetycznego lub spa. Nie można uciec od codziennych trosk, odpocząć, oddając się w ręce profesjonalistów. Masaż, maska, owijanie, czyszczenia procedur … A przecież – fryzura, manicure i pedicure. Czy jest lepszy sposób, aby rozweselić przed wakacjami?

stół

Co jeśli jest świąteczny nastrój, a Nowy Rok jest próg? Oczywiście, aby przejść do stołu! Kilka osób nie cieszyć pięknie zdobione tabeli z ładunkiem z pyszne i ulubionych dań. W ciągu dnia, wieczorem przed świętem, można zafundować sobie cukierków z prezentów dla dzieci, mandarynka, wyciągnął z pudełka, kawałek ciasta, czekając na swoją kolej po głównego święta – wszystko jedno, to nie jest przydatna do pierwszego stycznia. Nagle chciał pizzę – nie naruszają siebie w walce o wszystkie środki są dobre świąteczny nastrój!

kino

Jak bez dobrych starych filmów. Chociaż te taśmy zasmotreny już prawie do otworów, ale znowu i znowu mają co roku trzydziestego pierwszego grudnia z rebya … och, to jest oglądać te same filmy. A nawet jeśli obraził nagle jakiś kanał postanowił zmienić zwykły bieg rzeczy i wprowadziła kilka nowych, nieznanych filmów.

Wydawać by się mogło, że jest to bardzo proste wskazówki. Ale czy one naprawdę działają. Dlatego też, jeśli nagle w przeddzień święta całkowicie nie chcą ideę nadchodzące powoduje depresję – spróbuj. Gorzej nie będzie dokładne. W skrajnym przypadku, po prostu zrobić wszystko, aby urlop był niezapomniany dla rodziny i bliskich. I upewnij się uśmiechnąć – to jest najbardziej skutecznym narzędziem!