634 Shares 6678 views

Walka psów


Wystarczająco dużo czasu wokół psów, które są nazywane Rumble, nie słabnie kontrowersji i skandali. O nich powiedzieć, mrożące krew w żyłach historie: te agresywne psy atakują dzieci, dorośli okaleczyć, a nawet pożreć swoich gospodarzy.

Wielokrotnie w całym kraju zbierano podpisy, nakręcony transferu, ale pytanie nie został rozwiązany, a rasy walczące psy nadal mają wystarczająco wysoką cenę. Zawartość ich domach nie było zakazane, podczas gdy inna para rannych lub zastrzelone psy nie rozwiąże problemu.

Walka psów, według większości ludzi, którzy borykają się z nimi raz, niebezpieczne i agresywne, ponieważ zostały one specjalnie hodowane do walk psów.

Na sprzedaż szczenięta tej rasy psów bojowych, jak wiele robić interesy. A gospodarze zamiast bulić profesjonalnego koparki psów, którzy uczą ich do wykonywania poleceń poprawnie, tylko trzymać je w domu, wierząc, że w ten sposób zabezpieczone swoje domy.

Ale jest to naprawdę walk psów – agresorów, czy też po prostu ofiarą?

Przede wszystkim starają się określić, które gatunki mogą być przypisane do nich. Dziś istnieją co najmniej dwie opinie na ten temat: albo wszystkie psy są uznane za takie, które nadają się do ochrony i straży cła, włącznie z pasterzy dobermanów i rottweilery, czy to tylko szum i nie ma czegoś takiego jak walczą psy nie istnieje.

W rzeczywistości oba poglądy są bliskie prawdy.

Wielu przedstawicieli skały, znane jako walki, zdarzają się od psów, które były pierwotnie zaciągniętych jako trawienia. Były one wykorzystywane podczas prześladowań dzikich zwierząt lub gladiatorem w walkach psów. Rasa ta Sabak, takich jak Bordeaux, niemieckim i Mastiff argentyńskiej, Mastiff, Bulldog, Fila Braziliero, amstaffterer, Pit Bull Terrier. Nawiasem mówiąc, ta lista można bezpiecznie dodać „ciche” shar pei pies jako znany wśród koparki psów jako „chiński Betta”. To samo można powiedzieć o rosyjskim czarnego teriera, Kaukaski, Azji Środkowej i Owczarek południoworosyjski Jużak że atak naprawdę agresywne i przerażające.

Jednak, chociaż można je przypisać do kategorii „psy”, walcząc o których nie ma ani jednego słowa w mediach lub w dowolnym programie telewizyjnym, choć opowieści o kolejnych ataków pojawiają się co tydzień. W telewizji oraz w Internecie jest jednym z „gorących tematów” z najwyższą oceną.

Więc dlaczego wielu naszych potężnych czworonożnych przyjaciół nie nazywane są psy zabójcy, i przez jaki kryterium konkretnych ras psów zakwalifikowanych jako walki psów?

Zgodnie z prawem, od początku 2013 roku w naszym kraju importu walki psów będą zakazane, a wszystkie osoby, które są na żołdzie hodowli zostaną poddane eutanazji lub sterylizacji.

Już sporządzony specjalną instrukcję dla wszystkich tych klinikach weterynaryjnych, które wydały pozwolenie dla zwierząt. Jeśli pies został naprawiony co najmniej jeden przypadek agresji w ubiegłym roku, jego wyjątkowo zastój.

Znaczna część tej ustawy jest dedykowany do opieki nad tymi zwierzętami, które będą mogły nie kładzie się spać. Mogą być chodzić tylko w kagańcu, to nie będzie mógł zwolnić smycz. Gospodarze będą musiały mieć specjalny pasek, dzięki czemu możliwe jest utrzymanie psa w niebezpiecznej sytuacji. Jednakże, jeśli ktoś pies będzie napisać skargę, eksperci natychmiast go uśpić.

Wiadomym jest, że w momencie walki psów – „zabójcy” z Bordeaux i argentyńskie buldog i pitbullowi, co media dalej

Jeszcze nie wiem losy Amstaff Bull Terrier, ale według wszelkiego prawdopodobieństwa, być zakazane na całym świecie w niedalekiej przyszłości. I choć kynologów inna opinia, jednak psy bojowe, oprócz wyjątkowo agresywny, posiada również straszny wygląd.

Pytanie tylko, dlaczego człowiek trzymać w domu tego psa, który może w każdej chwili rzucić się i, w najlepszym razie, tylko ugryzienie? Ale są przypadki, i przerażające.