553 Shares 918 views

Islandzki runy czarno-białej serii

Islandzki run – symbole, które są wykorzystywane do celów magicznych, czasami w postaci tatuaż. Są one podzielone na dwa typy: biały i czarny serii. Nietrudno się domyślić, że biały kolor – to pozytywna energia i znaczenie, a czarny – ujemny.

pochodzenie

Wszystko, co dotyczy zastosowania praktycznego magicznej symbolice nawiązuje do pracy z galdrastavami. Niektóre mistyczne symbole i znaki, o których mowa w niniejszym okresie. Islandzki runa-galdrastavy są zazwyczaj Złożona mieszanina runiczny podobnych znaków. Oni produkcji wydają się działać z run:

  • Mag rysuje schemat, a następnie wyciąć je z dowolnego materiału. Zwykle drzewo.
  • Nakładania farby lub proszku, to plamy powstałej symbol.
  • W całym procesie produkcyjnym powołuje maga śpiewa piosenkę w tempie modlitwy. W ten sposób wypełnia on oznaką siły.
  • Gdy wszystko jest gotowe, mag znowu wypowiada modlitwę lub zaśpiewać piosenkę-czar.

mieszkańcy Islandii od dawna wiadomo o istnieniu run. Na przykład, znaleźć konkretne napisy na kamiennych pomników, które sięgają do 1300 – 1500 roku. O starożytnej wiedzy magicznej wskazują Islandczyków i innych źródeł. Jeden lider, który był poetą w niepełnym wymiarze godzin, pisał w swoich pracach o runy zakochany facet, który stworzył zaklęcie dla swojej dziewczyny, nie spotkać się z nim w zamian. Ale młody człowiek był zły zespół, po zastosowaniu którego dziewczyna wyblakłe oczy. Sąsiad uzdrowiciel, dowiedziawszy się o tym, pośpieszył z pomocą rodziny ofiary. Po serii kombinacji bezpretensjonalny runami czarownika uzdrowiony niefortunne. Zgodnie z opisem, opuścił tylko pozytywny islandzki rząd runę i ujemny i wrzuca do ognia, powtarzając jakieś zaklęcie.

Najprawdopodobniej dlatego wiedza o runach nie osiągnął wystarczającą podstawę do dnia dzisiejszego, to materiał organiczny, który wywodzi run. W związku z tym, że nie wiadomo dokładnie, w jakim wieku były mistyczne znaki. Od warunków klimatycznych wyspy gdzie pierwsze ślady wytwarzania znaków odkryto, pozostawia wiele do życzenia, a islandzki runy były wykonane z kości i drewna. Jest oczywiste, że struktury danych mające pochodzenia organicznego, nie mógł po prostu przetrwać.

runy Function – wydawać polecenia, aby doradzić. Uważa się, że islandzki runa CTAB formuła nosić silną energię, więc musi pracować z nimi tylko przez profesjonalistów. Aby uniknąć błędów i nieprawidłowych prorokował konsekwencje, to lepiej nie eksperymentować, jeśli nie znam ich absolutne oświadczenia.

Jak korzystać z islandzkich runy?

Uważa się, że istnieją dwa rodzaje magii: biały i czarny. Zgodnie z tym, pojawiły się liczne oznaki i atrybuty przeznaczone do konkretnego rodzaju czary. Jak już wspomniano, pierwszy rodzaj runy – Black Series runy islandzkie. Drugi – biały. Na podstawie tego podziału opiera mistyczne rytuały.

Współczesne czarownice stosowany również w swoich rytuałach runy islandzkie. Czarny liczba symboli stosowane, na przykład, w celu nałożenia na psucie, czary przepowiedni i innych obrzędów zaczerpniętych z czarnej magicznych. Liczne wrogowie mogą skorzystać z negatywnym przesłaniem za pomocą tych znaków. Runy mają tendencję, aby pokazać swoją siłę, nawet w rękach niewtajemniczonych. Dlatego lepiej nie żartować z symboli runicznych i dokładnie przemyśleć, czy trzeba tę czynność.

Dla privorotov usunięcie, sglaza, awarie i uszkodzenia innych złych czarów stosowany również runę islandzki. Biały liczba znaków w dobrych celach. Oni zwykle niosą ładunek dodatni i dobrej jakości z korzystnymi konsekwencjami. Ale nawet z nimi trzeba być ostrożnym. Nikt nie jest wolny od błędów popełnionych w formułowaniu tych znaków.

Liczba run jest ogromna. Do tej pory, są one wykorzystywane niekompletnie. I tylko niektóre z nich są używane w rytuałach. Praktykować magię i czary setki tysięcy proroków może korzystać z islandzkich run. Wymowa wartości runiczne symbole wykonane ze szczególną ostrożnością, a każdy, kto zamierza skorzystać z tego, jest odpowiedzialny za swoje działania.

Nie jest tajemnicą, że ludzie kochają tatuaże z różnymi symbolami. W tym celu mogą one wykorzystać islandzkich run. Czarna seria takich znaków jest wysoce niepożądany mieć tatuaż. Ludzie opuszczają na organizm podobny do bohaterów, czasem bez wchodzenia w ich pochodzenia, pojęcia i wartości. A potem zastanawiać dziwnych zdarzeń, które występują w ich życiu.

Niektórzy ludzie wolą robić tatuaż, który pokazuje tylko islandzkich run. Opis znaków ma szczególną wagę do nich. Ale warto zastanowić się, zanim to zrobić, ponieważ symbole runiczne mogą stanowić zagrożenie dla jej posiadacza. Wielu muzyków rockowych lubią przedstawiać na ciele, te szczególne znaki tylko do podziwiania ich zawiłości.

Rodzaje islandzki runy

Jak zauważono powyżej, nie są czarne i białe runy islandzkich. To, co zostanie omówione w artykule. Ostatni ekspert, który studiował magię i wartość islandzkich runy, zmarł w VII wieku pne. e. w Islandii. Od tego czasu nikt nie może powiedzieć pełną gamę run do tej pory. Ale jest dość paradoksalna Założenie: mniej badanych znaków runicznych, tym silniejsze są. Obecnie stosowanie runy magia jest bardzo silny rytuał, który uważany jest za bardzo skuteczny i niebezpieczny. Wróżby i rytuały wykorzystujące runy, opatrzone nieznośny energię, siłę – czasami niemożliwe do odwrócenia ich negatywnego wpływu na człowieka i jego środowisko.

Początkowo stosowane w praktyce czarnych run islandzkich. Uważa się, że po raz pierwszy pojawił. Stosowanie czarnej magii były powszechne w średniowieczu i więcej w czasach starożytnych, nie jest zaskoczeniem, że jest to seria ciemnych znaków z potężnej negatywnej energii było w planie.

Ale po jakimś czasie, w celu ochrony przed ciemnej energii, ludzie zaczęli używać białe runy islandzkie. Prawie wszystkie rytuały z runami, które mają negatywną energię, która może być wykonana zniknąć, jeśli używamy białe symbole runiczne w opozycji.

Warto zauważyć, że coś takiego jak islandzkich runy i ich znaczenia, ważne jest, aby uczyć się w szczegółach do wykorzystania w magicznych obrzędach. Trzeba zawsze być świadomi ich niszczącego działania i nieodwołalne. Dlatego trzeba jasno zrozumieć ich pragnienia i sformułować pytania.

runy islandzkie black series

Tłumaczenie z języka niemieckiego starożytnych run – tej „tajemnicy”. Uważa się, że prawie wszystkie rytuały ze znaków runicznych są ujemne. Ale nie będzie tak kategorycznie oceniać islandzkiego runy Black Series. Że ich stosowanie jest możliwe w obrzędach wraz z białe symbole runiczne. Na przykład, istnieje runa, które symbolizuje słabość i choroby. Tak więc, po zbierane będą białe symbole w jednym zaklęciem, stosuje te czarne runy oznaczający część, która musi być utwardzony, usunąć zneutralizować. To ilu magów wykorzystać wiedzę na temat run. Bądź ostrożny przy podejmowaniu magiczny język runicznej, starają się odkrywać islandzkich runy i ich znaczenie prawidłowo. Należy pamiętać, że mogą one mieć podwójne znaczenie, że jesteś w stanie przejść z niewiedzy i krzywdy.

Na przykład, polary czarny serialu „Ally-Hvayld” – znak symbolizujący choroby, starość i niemoc. Jest to proces, który czeka na logicznej konkluzji. W celu prawidłowego złożenia kombinacji z białym runicznego Następnie należy poważnie rozważyć formułę, którą chcesz zakończyć negatywny proces w życiu człowieka. Nie zaniedbuj tych wskazówek i głęboko badać islandzkich run. Zdjęcie runiczne symbole i ich kombinacje do stosowania w praktyce – nie należą do rzadkości. Niektóre z nich zostały przedstawione w artykule.

Runo „Fe”

Ta podstępna polaru. Jest on stosowany w celu przywrócenia różnic między ludźmi, uszkodzenia kłótni, biznesu i wszystkiego, co wiąże się z pieniędzmi. Jest on stosowany jako oddzielny symboli, a w połączeniu z innymi run.

Runo „Kaun”

Starożytne Tajemnice przechowywać islandzkich run. I ich wartość jest często negatywne konotacje. Na przykład, oznacza to run czar na dzieci, jest on stosowany w celu przywrócenia płodności, aby wywołać przedwczesny poród. W zasadzie, to może pomóc powodować choroby. Wszystkie działania runy są destrukcyjne, ale jest możliwe, aby je zatrzymać. A nawet ukarać osobę, z którą navedshego choroby, stosując kombinację tego znaku z drugiej.

Runa "Stungin Kaun"

Jego wartość – zadawanie bólu, krwawienia, bóle rany i ciężką chorobę. Jeśli skutki dolegliwości z wykorzystaniem run „Kaun” można wyeliminować, a następnie w odniesieniu do znaku, byłoby nierealistyczne. Runa ta ma na celu zniszczenie. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie połączone z wykorzystaniem symboli nałożyć ciężkiego chorobę nieuleczalną. Opisany powyżej negatywny wpływ, to jest w stanie obniżyć człowieka picia pasję do morderstwa, kradzieży różnego rodzaju uzależnień i wielu innych ludzkich przywar. Takie runy nie można określić na ciele, ponieważ niesie destrukcyjny negatywny sens. Na przykład, jeśli narysować symbol na domu, to zacznie się rozbić niemal natychmiast. Oznacza to, że każdy średnio znak zostanie zniewolony natychmiast.

Runa "Stungin ISS"

Podobnie jak wielu rzędów czarnych run, jest ona wykorzystywana do korupcji i złego oka. Jej głównym celem jest uważane za kradzież i ukrycie jej sprawców. Poprzez ten runiczne symbole mogą ukryć swoje intencje i działania.

Runo „Tyr”

Runa ta służy do wywołania martwy od światła. Wszystkie rytuały, które są wykorzystywane w czarnej magii aby przywołać i odwołać się do duchów zmarłych z jego stosowania. Ten znak nie ponosi szczególną ujemny. Już nie odnosi się do praktyki komunikowania się ze zmarłymi, który od niepamiętnych czasów uważana ciemne i niebezpieczne dla życia. Rune otwiera drzwi do świata zmarłych, a także pomaga w kontakcie z nimi.

Ta lista symboli runicznych nadal. Liczne runy stosowane w praktyce czarnej magii można otworzyć zasłonę tajemnicy dla magów. Uważaj, co chcesz i czuwać nad prawidłowym wykorzystaniem czarnych run islandzkich.

Białe serii runy islandzkie

Jak wiecie, białe runy islandzkie pochodzi z praktyki interakcji z czarnej stronie. W związku z tym, ich głównym zadaniem – walka zła. Mogą one zapobiegać, aw niektórych sytuacjach i całkowicie wyeliminować negatywny wpływ utworzonej za pomocą czarnej magii. Ale, jak każdy runiczne symbole, mają poczucie, że trzeba wiedzieć, aby z powodzeniem stosować islandzkich run. ilość bieli, wartość i opis run, które powinny być zbadane w celu wyeliminowania skutków czarnej magii, jest opisane w artykule.

Runo „Ass”

Wartość tej runy nałożony eliminuje psucie i wysłał klątwę, przywracania zdrowia i usuwa złe oko pomagając ustanowić harmonię w życiu i działalności, spokój zwrotów. Uważa się, że szkody, który jest wysyłany do osoby, zawsze ma wpływ na wiele dziedzin życia, na przykład, gdy jest dokonywane na zdrowie w przyszłości wpłynie na dobro rodziny. Ten symbol pomoże Ci usunąć wszelkie negatywne konsekwencje, które są powodowane przez takie przekleństwo. Podczas używania run „Ass” w połączeniu z innymi postaciami, można otworzyć prawidłowy przepływ myśli i pozytywnej energii.

Runo „Byarkan”

Jest to ważny życie runa oznaczająca. Ponadto, korzystanie z niej w praktyce pomoże uzyskać miłości, harmonii, szczęścia, gojenie dolegliwości kobiecych. W Islandii, to runa stanął dla ochrony dzieci. Ale musimy zawsze starannie użyć symbolu w działaniu. Na przykład, nie jest możliwe, aby włączyć znak, bo wtedy będzie ona negatywna, a nawet destrukcyjne. Najlepszym sposobem radzenia sobie z tym runem będzie jej stosowania w tej sprawie, a nie samego obiektu, i papieru. Następnie rune etapy zanurza się w mieszaninie wody i ziemi. Choroba uczta, złe oko jest usuwany i zawracany zabrane magiczny wpływ młodzieży.

Runa "NEC Sol"

Ta runa pomoże życia rodzinnego i rozwiązywania konfliktów, szczególnie jeśli jest uszkodzenie zaburzenia. Utrzymuje się stan zdrowia osób starszych. Jeśli popełnisz symbol użytku osobistego jako amulet, konieczne jest podjęcie sosny. Staniesz się czuć znacznie lepiej.

Jako białe i czarne włókniny znacznie większe niż to opisano w tekście. Dlatego warto badać je w pełen magii książek i opowiadań.