278 Shares 6282 views

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Moskwie

Master – to świetna okazja dla tych, którzy chcą uzyskać więcej dogłębnej wiedzy w ich specjalności, lub całkowicie zmienić kierunek działania. Jest to drugi etap szkolnictwa wyższego. Wyższa Szkoła Ekonomii, jednej z wiodących i największych uczelni w kraju, zaprasza na Sądownictwa. Jakie obszary istnieją? W jaki sposób można wprowadzić Masters School of Economics? Pozwól nam znaleźć odpowiedzi na te pytania.

Dlaczego Mistrz?

Każdego roku państwo rosyjskie i prywatne uczelnie produkują ogromną liczbę specjalistów – młodych kawalerów. Na rynku pracy, z tego poziomu konkurencji jest bardzo trudne. Aby uzyskać dodatkowe korzyści, zaleca się zakończyć absolwent szkoły. To pozwala na uzupełnienie i wzmocnienie istniejącej wiedzy. Ludzie, którzy uzyskali tytuł magistra na rynku pracy jest bardziej cenione przez pracodawców.

Drugi etap kształcenia wyższego, i zaleca się, aby dotrzeć do tych osób, które z różnych powodów, przestał się podobać ich specjalność. Oto przykład. Mężczyzna ukończył szkołę średnią w kierunku „Ekonomia” (licencjat). Raz wyjechał na studia do być ekonomistą zaleceń rodziców. Przez lata ten człowiek wiedział, że lubi orzecznictwo. W tym przypadku, ze stopniem Bachelor of Economics może zapisać się tytułem magistra, aby uzyskać edukacji prawnej. Wystarczy być w stanie dostać się do nowego zawodu przez 2 lata.

Zalety Sądownictwa w Wyższej Szkole Ekonomicznej

Wyższa Szkoła Ekonomiczna jest dobrze znana instytucja. Jest to narodowy uniwersytet badawczy. Zajmuje wiodącą pozycję w różnych rosyjskich rankingów. Zbyt wiele osób przyjeżdża tu do drugiego etapu szkolnictwa wyższego. Uniwersytet przyciąga co jest uniwersytety pierwszym mistrzem w Federacji Rosyjskiej. Został otwarty w 1992 roku jako centrum Mistrza. W czasie swojego istnienia Wyższej Szkoły Ekonomicznej zyskał duże doświadczenie w przygotowywaniu takich specjalistów.

Korzyści Graduate School of Economics dostępne są również korzyści dla studentów. Wstęp oferuje budżet, studenci są odroczenie służby wojskowej. W pierwszym semestrze, osoby, które są bezpłatne, stypendium. W przyszłości, jest obliczana zgodnie z wynikami nauczania.

Uzyskanie dyplomu Suplement

Ważną zaletą Sądownictwa w Wyższej Szkole Ekonomicznej, na który należy zwrócić uwagę jest fakt, że wszyscy absolwenci otrzymują suplement do dyplomu europejskiego standardu – europejski suplement do dyplomu. Potwierdza on zgodność otrzymanego w rosyjskiej edukacji uniwersyteckiej do standardów europejskich.

Suplement do dyplomu jest dokumentem w języku angielskim i rosyjskim. Jest to lista wszystkich badanych przedmiotów, opisane rosyjskiego systemu edukacyjnego. Aplikacja ułatwia relacje między absolwentami Wyższej Szkoły Ekonomicznej z zagranicznymi uczelniami i pracodawcami, pozwalając, aby kontynuować naukę w dowolnym kraju, lub zbudować karierę w firmie zagranicznej.

Czy trudno jest wprowadzić mistrzów Wyższej Szkoły Ekonomicznej?

Masters School of Economics nie różni się od dopuszczenia do jakiejkolwiek innej instytucji szkolnictwa wyższego. Pracownicy komisji kwalifikacyjnej nie dać pierwszeństwo do jej absolwentów. Studia całkowicie otwarty dla wszystkich absolwentów uczelni publicznych i prywatnych. Uznawany za najbardziej utalentowanych ludzi tutaj.

Co jest niezbędne do dopuszczenia do Mistrza Szkoły Głównej Handlowej? Po pierwsze, konieczne jest określenie kierunku szkoleń i programów edukacyjnych. Po drugie, trzeba przygotować się do egzaminu wstępnego i skutecznie je przekazać. Wpływów rzędu mogą również wziąć udział w olimpiadzie specjalnej HSE. Jej laureatami są zapisani na uniwersytecie.

Obszary szkoleń i programów edukacyjnych

Wyższa Szkoła Ekonomiczna znajduje się w Moskwie, ale stolicą – to nie jest jedynym miastem, gdzie znajduje się uniwersytet. Narodowy uniwersytet badawczy posiada oddziały w Petersburgu, Niżnym Nowogrodzie i Perm. Rekrutacja Masters w każdym mieście oferuje kilka programów edukacyjnych. Najbardziej wyczerpującą listę z nich jest Uniwersytet w Moskwie.

Masters w Moskwie Wyższej Szkoły Ekonomicznej oferuje obszary szkoleniowe związane z:

 • architektura;
 • porządku i stosowane formy techniki;
 • Computer Science and Engineering;
 • Historia i archeologia;
 • kulturoznawstwo i projekty społeczne i kulturalne;
 • matematyczne i mechaniki;
 • Politologii i regionalnych;
 • nauk psychologicznych;
 • nauki społeczne;
 • mediów oraz informacje i bibliotekoznawstwo;
 • Zarządzanie Systemów Inżynierskich;
 • fizyka;
 • filozofia, etyka i religioznawstwo;
 • ekonomika i zarządzanie;
 • elektronika, systemy radiowe i komunikacyjne;
 • orzecznictwo;
 • lingwistyka i literatury.

Każdy obszar absolwenta szkolenia HSE zawiera szereg programów edukacyjnych. Na przykład w „kulturoznawstwa i projektów społeczno-kulturalnych” przyjście dokonać wyboru pomiędzy „kultury wizualnej”, „kulturowej i intelektualnej historii: między Wschodem a Zachodem”, „Applied kulturoznawstwo”. W celu dokonania wyboru, można odwiedzić dni otwarte. Jest to najlepszy sposób, aby uzyskać aktualne informacje o ciekawych programów edukacyjnych.

Graduate School of Economics: test wejście

Wyższa Szkoła Ekonomiczna w większości programów magisterskich zainstalowany na 2 testach wstępnych, z których jeden jest egzamin w specjalności, a drugi – do egzaminu kwalifikacyjnego w języku angielskim. Na przykład w ramach programu edukacyjnego „Analiza danych w medycynie i biologii” (kierunek „Mathematics and Mechanics”) otrzymała pisemne podanie wyższej matematyki. Drugi egzamin – angielski. Odbywa się w formie testów i słuchania.

Istnieją również programy, które nie są przewidziane do dostarczania języka obcego. Przykład – „Zarządzanie Zdrowie i ekonomii.” Badanie zostanie podjęta przez zarząd w formie pisemnej. Niektóre programy na badania absolwent wejście HSE działa portfel konkursowe ( „Zarządzanie publiczne pracowników organizacji”, „E-biznes”, „Demografia” i tak dalej. D.). Portfolio obejmuje:

 • list motywacyjny;
 • Wykształcenie wyższe;
 • zaleceń;
 • dyplomy, świadectwa i inne dokumenty potwierdzające poziom znajomości języka angielskiego;
 • dyplom zwycięzcy, zwycięzca, zwycięzców i uczestników Igrzysk Olimpijskich, konkursach studenckich prac naukowych na różnych poziomach;
 • dyplomy, świadectwa i inne dokumenty potwierdzające rozwoju zawodowego;
 • kopie publikacji w czasopismach naukowych, zbiorów;
 • dokumenty stanowiące potwierdzenie udziału w konferencji naukowych;
 • doświadczenie zawodowe.

Olimpiada Wyższa Szkoła Ekonomii na przyjście

Ludzie, którzy chcą wprowadzić Masters School of Economics, zaleca się, aby wziąć udział w specjalnym konkursie zorganizowanym dla studentów i absolwentów. Odbywa się co roku w marcu. Rejestracja rozpoczyna się kilka miesięcy przed jego rozpoczęciem. Każdy uczestnik ma możliwość wyboru kierunku zainteresowań i profilu.

Zwycięzcy świadczeń przewidzianych dopuszczenie do programów magisterskich, co odpowiada profilowi Olimpiady. Uczestnicy umieścić maksymalną liczbę punktów w testach wstępnych bez jej przejście. Również laureaci Olimpiady HSE na wzorcu otrzyma zniżkę na cały okres studiów (25 lub 50% całkowitych kosztów).

Preparat o dopuszczenie do magistra

Rekrutacja Masters oferowane specjalne kursy. Wyższa Szkoła Ekonomii są realizowane w postaci dodatkowych programów kształcenia i szkolenia zawodowego. Zgłoszenia na szkolenia są podejmowane każdego roku we wrześniu. Zajęcia w wybranym kierunku, począwszy od 1 października i trwa przez cały rok szkolny do końca maja.

Kursy pozwalają przejść szkolenie teoretyczne. Z tego powodu uczniowie wypełnić luki w wiedzy lub nauczyć się zupełnie nowe informacje dla siebie (jeśli kierunek został wybrany zupełnie inna, różni się od edukacji wpłynęło do licencjackich).

A teraz w cenie. Do wejścia w edukacji przygotowawczej magisterskiej HSE jest wart więcej niż 70 tysięcy rubli.

Dodatkowe informacje dla kandydatów

Przyjmowanie dokumentów do uczelni Sądownictwa powiadamia studentów rocznie. Zgłosili się do okresu, podczas którego będzie można odwiedzić biura rekrutacji. Jeśli płacisz wizytę na uczelni z jakiegoś powodu nie jest możliwe, to zaleca się stosowanie elektronicznych środków zgłoszenia. Oficjalna strona internetowa każdego wnioskodawcy mogą utworzyć konto osobiste i przesłać skany.

Bardzo często otrzymałem z prośbą o do wielu programów, które można zastosować do. W Uniwersytecie Moskiewskim wnioskodawcy mogą ubiegać się tylko jeden program edukacyjny. Oddziały, które znajdują się w Petersburgu i Niżnym Nowogrodzie, możliwość wyboru 2 programy. Ale w branży Perm dokumentów można składać do nieograniczonej liczby programów.

Podsumowując, warto zauważyć, że wstęp do magistra Wyższej Szkoły Ekonomicznej – jest to właściwy krok. Oferuje on popularne we współczesnym świecie specjalizacji, istnieje niskie miejsca. Każdy student ma szansę pójść na staż w każdym kraju, skorzystania z programów podwójnych dyplomów.