630 Shares 6966 views

Maska przywrócić włosy w domu do regularnego stosowania

przywrócić maskę do włosów w domu pomoże Ci bardziej atrakcyjne ekonomicznie zrobić włosy. Ta opcja jest przeznaczona dla tych, którzy preferują naturalne metody. Ponadto, zestaw tradycyjnej medycynie jest praktycznie niewyczerpalne, można zawsze znaleźć odpowiedni przepis.

Maska przywrócić strukturę włosa

Składniki do przygotowania cudownych leków można znaleźć w domu. Można używać prawie każdy dostępny produkt: oliwa z oliwek, żółtka, otręby i żytni chleb, cytryna, miód i tak dalej. Z nich może zrobić i balsamy i szampony i maski do odbudowy włosów w domu.

Środki gotowane siebie, nie zawierają barwników i innych substancji chemicznych, będzie doskonałą alternatywą dla leków kosmetologii. Na przykład, można zrobić maskę dla następującego przepisu: w ¼ szklanki płynnego jogurtu trzeba dodać jedno jajko i cztery duże łyżki gęstego majonezu. To narzędzie pozwoli włosy piękne.

Maska przywrócić włosy w domu z awokado sprawi, że włosy jedwabiste. Jego wytwarzania należy ugniatać w misce pół awokado i do otrzymanej mieszaniny dwa małe łyżeczki miodu, żółtko jaja. Środek nakłada się na włosy na trzydzieści minut, po czym płucze się szamponem.

Maska przywrócić włosy w domu za pomocą ziół

Wzmocnienia i przywrócenia pomocy włosy maskę ziołową henną. Do jego przygotowania potrzebne do zaparzenia przez pięć do sześciu godzin, aby zebrać posiekanej pokrzywy, szałwii, nieśmiertelnika ziele dziurawca. Następnie należy dodać bezbarwna henna i mieszać, aż będzie gładkie. Środki powinny być stosowane przez 30-40 minut.

Należy zauważyć, że pokrzywa w masce na wzmocnienie włosów jest najczęściej stosowany, ponieważ posiada specjalne właściwości lecznicze. Jest on stosowany w celu przywrócenia i kudły strukturę. Aby to zrobić, trzeba codziennie wcierać korzenie wywaru pokrzywy, który otrzymuje się w następujący sposób: pokrzywa (50 g), wlano ocet i szklanki wody i gotować przez pół godziny w niskiej temperaturze. Pożywce powinno zaparzenia godzinę, po czym konieczne jest, aby wlać przegotowanej wody (200 ml) i filtruje.

W leczeniu środków ludowej najważniejszy warunek – regularnością. Zaleca się na czas trwania procedur konserwatorskich włosy nie zwija włosy, jak również ich nie poplamić i zainstalować. Oczywiście, można oczekiwać szybkie wynik nie jest konieczne, ale jest ona gwarantowana.

Aby przywrócić maskę do włosów suchych

Przywrócić strukturę zniszczonych i suchych włosów pomogą zaradzić, przygotowane według starożytnego orientalne receptury. Gotować trzeba szlifować korzeń Rhodiola różowy, zaparzyć ją w jednym litrze wrzącej wody. Następnie za pomocą drenażu wlewu i wlać im czerstwy chleb żytni. Mieszanina powinna być nakładana na włosy, masując w skórę głowy. Następnie godzinę owinąć głowę ręcznikiem. Ta maska przywrócić włosy w domu jest zmyta ciepłą wodą bez szamponu.