453 Shares 4358 views

Jak narysować hokeista: Instrukcje krok po kroku

Hokej – gra dla prawdziwych mężczyzn. Ale jeśli nadal nie może stanąć na własnych nogach i kij, można po prostu narysować przystojny aktor. Kto wie, może to dziecko po wielu latach będą grać dla naszego kraju jednym z mistrzostw świata. Zobaczmy jak narysować hokeista, przy użyciu dostępnych technologii szkic ołówkiem. Będziemy ukazywania sportowca w kasku z kijem.

baza rysunek

Oczywiście, aby zrozumieć, jak wyciągnąć hokeista w ruchu, trzeba być bardzo cierpliwym. Najpierw trzeba przedstawić siebie jako osobę toczenia na łyżwy. Jeśli wiesz, jak to zrobić, można łatwo wykonać to proste ćwiczenie. Załóżmy, że noga podpierająca jest w lewo, a następnie trzeba przedstawiać ją lekko ugięte, a obudowa ciało będzie trzeba iść do przodu, w lewo. Prawa noga jest bez kości. Zacznijmy z wizerunkiem trzech głównych części – podstawy głowy, tułowia i nóg. Narysować owal – to jest podstawa naszego przyszłego kasku. Następnie obraz ostry odwróconego trójkąta, którego podstawa zaczyna się w środku owalu. Wierzchołek trójkąta zaokrąglone. Będzie to podstawą do ciała, lub bardziej precyzyjnie, skrzynia hokeista za. Pozostaje określić położenie stóp. Odbywa się to poprzez rysunek spodenki sportowca. Nie zapominajcie, że mamy do joggingu nogę w lewo, to znaczy, że będzie wizualnie mniejsze, a zatem szorty rysować, rozszerzając swoją prawą stronę.

Zwracamy kontury głowy i tułowia

Ten etap jest najbardziej skomplikowanym wzorze. Aby zrozumieć, jak wyciągnąć hokeista w etapach, niezbędnych do przestrzegania wszystkich proporcjach. Zacznij wyciągniętych części kasku. Aby to zrobić, należy zaznaczyć kratkę rysując płaski grill. Teraz przechodzimy do wizerunku rękach. Pamiętaj, że ręce będą trzymać. Wyobraź sobie, jak hokeista utrzymuje ten sportowy atrybut. Jego lewa ręka trzyma kij na dole, to jest proste, a prawa ręka jest zgięta i trzyma kij na górze. Dlatego, aby prawidłowo wyciągnąć rękę, zacznij ich szczycie. Bezpośredni prawe przedramię w bok, a lewe przedramię naciska bliżej ciała. Teraz narysować rękawice hokejowe. Lewa ręka będzie trzymać kij na dole, tak się okazało. Konieczne jest, aby wyciągnąć uchwyt pędzla, czyli powinny być widoczne palce. Pięść prawą ręką wyciągnąć pod kątem w stosunku do przedramienia. Grip ręce wskazując wewnątrz, który jest widoczny z zewnątrz szczotki. Wykonanie tego kroku hokeja prorisovyvaniem kij.

Zwracamy kontury stóp

Teraz staje się jasne, prawie jak rysować ołówkiem hokeja. Następnie rozpocząć sporządzenia. Lewa noga jest zgięta i skierował nas z powrotem nieco. Dlatego wyciągnąć go trochę mniej. Prawa noga jest prostowane, jest bardziej wizualny, więc wydłużyć jego kontury. Pozostaje rysować konie. Aby to zrobić, należy narysować nieregularny owal u podstawy każdej nogi. Ustawione tak, że patrząc na stopy skarpetki w różnych kierunkach. Teraz malować na ostrzu i koronek. Całkiem zrozumiałe, jak narysować hokeista. Istnieje bardzo niewiele.

wymazać części

Teraz musimy usunąć zbędne dane, usuwanie ich gumki. Następnie można narysować kontur hokeista z wielką presją, pewność prorisovyvaya wszystkie małe szczegóły. Jeśli zrobisz wszystko prawidłowo wyjaśnił dziecko, ale teraz wie, jak narysować hokeja ołówka. Wreszcie, można wziąć kredki lub farby, prace zaczęły wyglądać jeszcze bardziej spektakularne. Użyj białe i czerwone kolory przedstawiają rosyjski obrońca bramy. Ten wzór można powiesić w widocznym miejscu, więc było przypomnieniem z dzieckiem o swoim śnie.