394 Shares 8333 views

Koza własnymi rękami. Owce i kozy własnymi rękami: wzór, wzory,

Czy chcesz, aby na pamiątkę miękką tkaninę? Pomyśl, co pomysł, aby wybrać? Owiec i kóz z własnymi rękami prosta. Wziąć szablon. Go użyć do przeprowadzenia szczegóły. Zrobić kilka szwów, a twoje piękne akcesoria do domu gotowy.

Koza własnymi rękami: wzory

Jeśli zdecydujesz się szyć miękką zabawkę, poduszkę, na pamiątkę w postaci zwierzęcia, trzeba będzie szablon. To może trwać gotowe lub budować własne elementy. Jeśli wybierzesz swój ulubiony wzór, po prostu wydrukować go na drukarce w prawym skalę. Nawet jeśli obraz nie jest bardzo dobrej jakości, kontury kręgu nadal można. Inny sposób – umieścić w celu monitorowania szkła i przesunąć wzór w folii przyklejonej do niego.

Koza własnymi rękami można zrobić na różne sposoby. Istnieją proste i złożone opcje. Jeśli nie są bardzo doświadczeni w tej branży, brać wzór z mniejszą ilością szczegółów. Na wykresie jest zwykle legenda. Linia przerywana wskazuje lokalizację fałdów i mocowania innych elementów. W złożonych wzorów może mnogodetalnyh kolorowe punkty oznaczają części przyłączeniowej. Jeśli trzeba wykonać dwie równe części, to lepiej zrobić je wszystkie naraz na składaną tkaniny w połowie.

Gift-zwierzęta

Pluszak (koza) z rąk kilka sposobów. Wybierz dowolny, zgodnie z poziomem przygotowań. Na pierwszym zdjęciu poniżej przedstawiono prosty przykład. Takie coś jest łatwe do wykonania dla wzoru №2 w poprzedniej części. Można dodatkowo uprościć to, co po prostu płaski wszyte dwie identyczne części bokovinok. Stopy w tym przypadku będą się ze sobą. Jeśli chcesz pamiątki, które mogą być zawieszone w górę, to metoda ta jest bardzo odpowiednia.

Jak dla materiału użytego każdy, nawet perkalu lub perkalu, jeśli się dekoracyjny element. Jasne części kolorowe jak dziecko, jeśli jest to zabawka dla niego.

Aby dokonać realistycznej zwierzę, to wymaga więcej czasu, wysiłku i cierpliwości. Materiał powinien być także wybrane odpowiednio miękką niestrzępiącą powierzchni. Może to być fałszywy futro. Rogi i kopyta, aby najlepiej z czegoś innego, takich jak polar. Oczy można kupić gotowe w sklepie do robótek i wystrój lub użyć ciemnych koralików. Szyć kozę własnymi rękami nie jest rzeczywiście bardzo trudne.

Mniej realistyczny, ale słodki upominek otrzymasz podczas korzystania pomysł do następnego zdjęcia. Można nawet produkować piękny strój dla pionowej zwierzęcia. Ta zabawka będzie piękny wisiorek do pokoju dziecka.

Wnętrze lalki-koza własnymi rękami:
warsztat

Te popularne upominki wykonane w postaci zwierząt: koty, psy, kozy, owce. Sam uczynić postać wzoru przedstawionego na zdjęciu poniżej, i szyć każdego stroju. Aby wykonać jedną spodnie znaków z próbką, dla innego – sukienkę i ładną sukienkę. Słodka para ozdobić swój wygodna sofa lub półki.

Wnętrze lalki-koza własnymi rękami szyte w następujący sposób:

1. Przygotowuje niezbędne narzędzia i materiały:

 • Tkanina dla ciała i odzieży (pierwszy Shred powinien być beżowy, a drugi – wszystko według własnego uznania);
 • wypełnienie wewnętrzne (waty wyściółka poliester, gąbka, szmaty, specjalne kulek);
 • wątku;
 • szpilki;
 • igły;
 • nożyczki;
 • wykroje;
 • plastikowe oczy, nos;
 • Elementy ozdobne do odzieży (opcjonalnie): łuki, koraliki, cekiny (jest to szczególnie ważne, jeśli uszyć samicę doll).

2. Schemat są wykonane w dowolny sposób, jak wspomniano powyżej.
3. Wytnij elementy.
4. położyć je na tkaninie, podłączyć szpilki, ołów okrągły kontur cięcia. Nie zapomnij, aby naddatek szwu.
5. sieciowalnych elementy po niewłaściwej stronie. wypełnić pakowania części w razie potrzeby.
6. Składając to wszystko w jedną całość obiektu.
7. Odzież często szyte oddzielnie, a następnie umieścić na fundamencie.
8. Dołącza oczu, nosa, dekor.

Twoja lalka jest gotowa wnętrze.

Poduszka-koza

To urządzenie jest w stanie zaktualizować wygląd twojej sofie i dywersyfikacji wnętrze. Mała poduszki może być wykonana w postaci zabawek, jakiekolwiek zwiększenie wzór do żądanych rozmiarów, lub wiązać je w kwadratu, prostokąta, koła i odpowiednie elementy charakterystyczne: uszy, oczy, rogi i nosa. Postępuj zgodnie z instrukcjami, a w kilku prostych krokach dokonaniu cute poduszek kozła własnymi rękami. Klasa mistrz pomoże w tym.

Aby otrzymać taki produkt, należy wykonać następujące czynności:

 1. Dokonaj bibuły owalne poduszki size, trójkątny kształt rogów, uszu i wzór na ciemnym pyskiem.
 2. Krotnie białej tkaniny o połowę styku króćce poduszkę wzoru konturu koła, na podstawie dodatku szew.
 3. Zrób to samo dla brązowych części.
 4. Poszczególne elementy wytwarzać uszu białego, tkanin i rogi światła.
 5. Szyć wszystkie małe części, brązowym przeszyty szczegółów na przedniej stronie poduszkę i uszyć na nos i oczy. Jeśli oni tkwią, można zrobić to w najmniejszym stopniu.
 6. Ściegu dwie części od spodu poduszki, pozostawiając otwór wystarczający, aby włączyć urządzenie. Zrób to i wypełnienie poduszki miękki materiał przygotowany.
 7. Ostrożnie szyć ręcznie otwartą część pokładu.

Poduszka jest gotowy!

Zastosowanie-koza

Jeśli nie jesteśmy pewni swoich umiejętności, a wątpię, aby poradzić sobie z produktu luzem, spróbuj ozdobić dowolny przedmiot aplikacja tkaniny. Ta koza własnymi rękami jest dość prosta. Trzeba wyciąć niezbędne elementy, takie jak twarz i zszywane je w zygzakiem do bazy. Więc można ozdobić okładkę worek poduszki na meble do siedzenia stolca, ręcznik, koc lub złożyć mural na ścianie.

Pluszak jagnięcina (proste warianty)

Jeśli oprócz kozłów zdecydowaliśmy się dokonać również baranka należy stosować następujące wzór.

Obie opcje są proste, ponieważ mają kilka szczegółów. Materiał ten może być stosowany w postaci jasnego koloru, i przypomina powierzchnię skóry zwierzęcia.

Pluszak owca (zaawansowane)

Według wzoru przedstawionego tutaj jest bardziej skomplikowany pamiątkę. Lepiej jest zrobić miękką niestrzępiącą szmatką ze strukturą, która wyglądała jak naturalny baranka. Istnieje wiele części, i trzeba zrobić dużą liczbę szwów. Zwierzę okazało się bardzo piękne.

poduszki jagnięcina

Oprócz kóz i jagniąt można zrobić w salonie poduszki.

Obie opcje są wykonywane przez tego samego schematu. Gotowych części i wzory pokazane poniżej. Nadziewane poduszka jest tylko wystrój pozostaje płaska. W pierwszym przypadku kawałki są szyte na przedniej stronie bez wywracania, w drugim – szew jest wykonany jak zwykle od wewnątrz.

Widziałeś, że owce i kozy własnymi rękami szyte po prostu. Jeśli masz już pewne doświadczenie robótki, następnie wziąć trochę bardziej skomplikowaną wersję. Krótko mówiąc, każdy będzie mógł odebrać wzór i wzór produktu.