319 Shares 8419 views

Osadnik „Estelle”: recenzje aplikacji. Rozjaśnianie proszek „Estelle”. Delikatne rozjaśnienie włosów

Każda kobieta od czasu do zmiany czasu jest potrzebne w życiu. Te chwile towarzyszy pragnienie, aby zmienić swój wygląd. Często kobiety uciekają się do rozjaśnienia włosów. Ktoś po pierwszej próbie jest nadal niezadowolony z wyniku i ostatecznie powraca do swojego zwykłego cieniu. Inni uważają ton, podkreślając swoją indywidualność i regularnie aktualizować nabytą kolor.

Zdecydowaliśmy się radykalnie zmienić obraz? Potem osiągnąć pożądany rezultat będzie Rozjaśniacze „Estelle”. W tym artykule będziemy mówić o narzędziach, które pomogą osiągnąć pożądany kolor bez utraty zdrowia włosów. Ważne jest, aby zwrócić należytą uwagę na dobór wybielacza i dźwięk, który jest odpowiedni do włosów.

Co jest blondirovanie?

Blondirovanie – proces, w którym zwijanie, przez reakcje chemiczne, są usuwane natywnego pigment. W jego miejsce jest barwa światła. Podstawową strukturą po tych działaniach zakłócone, więc ważne jest, aby korzystać z najlepszych Rozpalaczy włosów. Po zabiegu, trzeba użyć maski nawilżające dla kolorowych loków. Po pierwsze, będą one pomóc odbudować zniszczone włosy. Po drugie, zapewnienie pożywienia na dłuższą metę, dlatego pozostanie atrakcyjny połysk i kolor.

Musimy indywidualnie wybrać Rozjaśniacze do włosów. „Estelle” – sprawdzona marka, więc nie ma wątpliwości co do jakości produktów, zwłaszcza, że fakt ten potwierdzają opinie zadowolonych klientów. Portfel spółki z osadnikach kilka opcji dla różnych potrzeb i rodzaju włosów. Potem je opisać bardziej szczegółowo.

Wyjaśnianie proszek Essex Super Blond Plus

Brightening Powder – najlepsze osadniki do włosów, które są używane tylko w środowisku salonie. Są skuteczne, ale w domu, stosowanie takich środków jest niebezpieczne. Intensywność jest regulowane za pomocą tlenków (3-12%). Lepiej nie ryzykować zdrowie włosów i pozwala na pracę z nimi profesjonalistom.

Essex Super Blond Plus – ten proszek "Estelle", które rozjaśnić włosy na 5-6 tony. Miłym Zaletą tej metody barwienia – nie bardzo silnym zapachu.

Aby rozpocząć proces barwienia, rozjaśniania przygotowania mieszaniny. Weź oxigent od 3 do 9%. Dozowanie – 2-3 części na 1 część proszku tlenku. Nie zapomnij o bezpieczeństwo. Przed nałożeniem proszku testu na występowanie reakcji alergicznych. Jeśli używasz oxigent o 9%, upewnij się, że mieszanina nie trafi na skórze głowy.

Proszek Ultra Blond De Luxe

Ultra Blond De Luxe w taki sam sposób jak poprzedni osadnika, ten proszek „Estelle” do intensywnego światła. Jest często używany w salonach kosmetycznych dla blondirovanija, nawet jeśli oryginalny kolor jest zbyt ciemny. Rozjaśnić włosy do siedmiu odcieni. Jednocześnie przestrzeganie zasad techniki i bezpieczeństwa, włosy pozostaną żywe i miłe w dotyku. Nawiasem mówiąc, gotowa mieszanka nie jest zbyt ostry zapach, co z pewnością sprawia, że proces farbowania bardziej przyjemna.

Aby przygotować proszek rozjaśniający "Estelle" to jest konieczne, aby połączyć się z oxigent (3-12%). Na jednej z części 2 części proszku powinna spaść tlenku. Nie posiadające odpowiednią wiedzę w dziedzinie farbowania włosów, to jest trudne do określenia, niezależnie w jaki sposób chcesz wykorzystać oxigent, więc wskazane jest, aby zaufać profesjonalnym.

Podczas stosowania nie zapomnieć o środkach bezpieczeństwa. Jeżeli tlenku wynosi powyżej 9%, należy ją do zetknięcia ze skórą. Upewnij się, że przed zastosowaniem proszek rozjaśniający „Estelle”, wykonaj test alergii.

Opinii pozytywnych środków. Kobiety mówią, że ich kolor włosów mile zadowolony, nabyte włosom połysk i nasycenie kolorów.

Wzór Jakość estel – miękki żel rozjaśniający

Formuła Jakość Estel – jest łagodny środek koloryzujący do włosów. Nie tylko delikatnie rozjaśnia włosy 1-2 tony, ale odżywia i nawilża je. W ramach funduszy niezbędnych witamin są obecne. Po farbowanie włosów uzyskać ładny, bogaty kolor i przyjemny wygląd lśniące i jedwabiste.

Żel do klarowania „Estelle” – jest to najbezpieczniejsza opcja barwienie, ale nadal musi być zrobione na testach alergicznych skóry, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia indywidualnej nietolerancji składników żelu.

Należy wziąć pod uwagę poglądy przed wyborem Rozjaśniacze do włosów. Opinie o wzorze Estel Jakości różnią. Jednak większość zgodziła się, że obiekt doskonale pasuje do łatwego wyjaśnienia.

Skuteczny krem Solo Super Blond Estel

Solo Super Blond – jest bezpieczny nie tylko profesjonalny, ale także do użytku domowego osadnika. Jego wpływ na włosy idzie gładko, bez szkody dla nich. Ze względu na formę kremowym, zapewnia łatwą aplikację i równomierne rozprowadzenie na całej długości. On jest w stanie rozjaśnić swoje włosy 5-6 tony. Gdy ta maska kremowa zachowa jedwabista, gładka i miękka.

Malowanie Only Super Blond

Tylko Super Blond – bezpieczne dla domu osadnika „Estelle”. Charakteryzuje się lekką kremową konsystencją. Przyczynia się to do prostego i równomierne rozłożenie barwnika na długości włosów. Jako część dostępnych witamin i elementów, które przyczyniają się do ochrony włosów podczas barwienia. Kompozycja jest dość łagodny, ale po malowaniu, użyj odżywczą maskę rozjaśnionych włosach. Intensywność – 5 ton.

Jak używać rozjaśniaczy? środki bezpieczeństwa

Aby rozjaśnić działać prawie wszystkie zasady, że do barwienia konwencjonalnego. W jakich okolicznościach należy unikać blondirovanija:

 • Jeśli zauważyłeś na skórze rany głowy lub ścieranie. W tym przypadku, należy odczekać aż do ich uzdrowił.
 • W przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktów kosmetycznych.
 • Podczas cyklu miesiączkowego. W organizmie występują wahania hormonalne trwały tak, że wynik może być nieoczekiwane.
 • Karmienie piersią lub ciąża. Ciało jest całkowicie przebudowany, więc niemożliwe jest przewidzieć, co wydarzy się w produkcji. Ponadto, w tym czasie, że lepiej jest unikać niepotrzebnych ekspozycji organizmu.
 • Po prostowania chemicznego lub kręconych włosach powinna wynosić co najmniej 2 tygodnie.
 • Jeśli farbować włosy, ale są niezadowoleni z wyniku, nie spiesz się natychmiast ponownie uruchomić do fryzjera. Przed następnym ekspozycji należy odczekać co najmniej 14 dni.

Barwieniem działa poprawnie, należy postępować w następujący sposób:

 1. Przygotować osadnik "Estelle" (+ tlenek klarujący).
 2. W oparciu o ich potrzeby przeznaczyć fundusze na loki długości.
 3. Pozostawić mieszaninę na czasu zalecanych przez producenta (różni się w zależności od wybranych kolorów i żądanej intensywności).
 4. Umyć włosy wodą do całkowicie przezroczystego koloru.
 5. Ponadto, umyj włosy szamponem.
 6. Pobudzać i maska nawilżająca do włosów lub balsam.
 7. W niektórych przypadkach wymaga to dodatkowego przyciemniane pozbyć się żółtego. Używać różnych barwienia szampony z fioletowego barwnika. Pamiętaj, że jako skuteczne balsamów.

w końcu

Brightening Powder „Estelle” to wysokiej jakości produkt. Właściwe podejście do barwienia i wybór środków, a także zgodność ze wszystkimi środkami bezpieczeństwa doprowadzi do pożądanego rezultatu: kolor będzie jasne, nasycone, a włosy pozostaną gładkie i jedwabiste.

Piękne włosy – to marzenie każdej dziewczyny. „Estelle” – marka, która zdobyła zaufanie zarówno wśród profesjonalistów, jak i wśród dziewcząt, którzy preferują niezależny przebarwienia. Pamiętaj, że zdrowie i piękno włosów zależy od wysiłków i chęć uczynienia sami nie do pobicia. Kochaj siebie i dbać o piękno!