887 Shares 6184 views

Jak iniekcje do penisa? iniekcje do ciał jamistych

Iniekcje do penisa do poprawy potencji – jest to panaceum na mężczyzn, którzy próbowali na różne sposoby, a nie osiągnęły wymierne rezultaty. Obecnie jest to jeden z najbardziej skutecznych metod leczenia impotencji. Podczas wstrzykiwania jamach lek jest wstrzykiwany bezpośrednio do męskiego organu płciowego i zapewnia chwilowe działanie.

W zależności od etiologii choroby, istnieją różne rodzaje leków poprawiają erekcję.

Wskazania do wstrzykiwań jamistych

Podawanie leków bezpośrednio do prącia jest stosowany w przypadku wyrażenia charakteru patologii naczyniowych lub nieskuteczności lub nietolerancji innych środków.

Terapia jamach wzmaga przepływ krwi do tkanek erekcji męskiego narządu rozrodczego i powodują pobudzenie seksualne bez stymulacji wzrokowej lub fizycznej. I montaż odbywa się na męskiego pożądania w odpowiednim czasie i na czas określony.

Zastrzyki na powiększenie penisa może być przydatna, gdy nie ma następujące patologie:

 • impotencja i cukrzycy;
 • zakłóceń układu hormonalnego, powodują zakłócenia hormonalnej;
 • Różne nieprawidłowości naczyniowych i urologicznej sfery;
 • Miażdżyca tętnic prącia;
 • mózgu i rdzenia kręgowego urazów;
 • przedwczesny wytrysk.

W przypadku braku stymulacji seksualnej nerwów, oczekiwany wynik nie będzie wstrzyknięcie do ciał jamistych. W tym przypadku pokazuje terapii w połączeniu z obowiązkowym wizyty u lekarza-psychoterapeutę. Ze wszystkimi innymi patologiami leczenie pomaga znacznie zwiększyć libido i przywrócić męską aktywność seksualną.

Ponadto do leczenia różnych chorób, wstrzyknięcie leki rozszerzające naczynia do penisa jest stosowany do diagnozy zaburzeń erekcji. Na przykład, do iniekcji podczas ultradźwięków z prącia podczas wzwodu pożądany farmakologicznie.

iniekcyjne

Obecnie, do leczenia zaburzenia wzwodu przy użyciu różnych leków w Rosji i za granicą „Edeks”, „papaweryna” prostaglandyna E1 „Vazoprostan”, „Kavedzhekt”, i ich kombinacje – bimiks i trimix.

Jednak najczęściej stosowanym „papaweryna” jako tanie, dostępne i skuteczne środki. Wybierz i wyznaczyć lekarstwo na procedury jamach może być tylko lekarz, na podstawie przyczyn impotencji i chorób pokrewnych.

Thrust papaweryna w dobrej członka rozluźnia mięśnie gładkie penisa, przyczyniając się do rozszerzenia naczyń krwionośnych i zwiększenie przepływu krwi. Czasami lek jest stosowany w połączeniu z fentoloamina i prostaglandyny. Użycie „w praktyce papawerynę” wykazała wysoką skuteczność w leczeniu zaburzeń erekcji.

Jak zrobić zastrzyki?

Po podaniu do penisa leku występuje rozszerzenie naczyń i poprawy krążenia. Po 5-15 minutach następuje trwałe wzwód trwający przez co najmniej 1 godzinę. I wzbudzenie obserwuje się w przypadku braku któregokolwiek z erotycznym uderzenia.

Iniekcje do penisa leki rozszerzające naczynia przyczyni się do:

 1. Wzrost popędu płciowego.
 2. Trwałość i czas trwania erekcji.
 3. wzrost mięśni.
 4. Poprawia krążenie krwi w penisie.
 5. Zwiększona samoocena.

wtrysk leczniczy można zrobić trzy razy w tygodniu w celu uniknięcia uporczywy ból i blizny.

Procedury jamach zalecana u mężczyzn z cukrzycą i patologii naczyniowych, ponieważ nie podnosi ciśnienie krwi.

Przygotowanie do wstrzykiwań

Przed przystąpieniem do leczenia leku pacjent powinien ulegać ultradźwięków. Zapobiegnie to zwłóknienie ciał jamistych prącia i choroby Peyroniego.

Dla wszystkich pacjentów na początku leczenia jest konieczne w celu wybrania minimalną dawkę, która powoduje wzniesienie przez okres dłuższy niż jedna godzina. Praktyczne zastosowanie papaweryna wymaga także ścisłej miareczkowania dać dodatkowe szkolenia dla pacjenta samodzielnego gospodarstwa wstrzykiwacza.

W celu określenia optymalnej dawki niezbędnej do przeprowadzenia co najmniej trzech dawek leku w środowisku szpitalnym. W tym czasie pacjent będzie zrozumieć, że taki zastrzyk w penisa, jak to zrobić prawidłowo i bezpiecznie.

Do prowadzenia terapii w jamach powinny być dostępne w domu:

 • Lek do iniekcji;
 • strzykawka z igłą "Luer" 0,45h15 mm (insulina strzykawki);
 • rękawice gumowe.

Charakterystyka jamach procedur

Iniekcje do penisa często odbywają własnego człowieka. W tym przypadku pacjent może stać, siedzieć lub leżeć.

Igła do zastrzyków powinien być skierowany do środka jamistych. Unikać głowy, cewkę moczową i podskórne. W tym celu, strzykawka jest wstawiony do członu podstawy pod kątem 90 °. Wstrzykiwanie leku musi być zrobione w dobrym świetle, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo nakłucia żylnego ścian i siniaki.

Przy użyciu igły „Luer” 0,45h15 mm, jest wprowadzony na całej długości. W tym przypadku pacjent może być spokojny – igła nie zejść zbyt głęboko. Penetracja igły w prąciu musi towarzyszyć niewielkim oporem.

W czasie podawania leku człowiek może wystąpić lekkie pieczenie, które szybko mija. Ostry ból i odporność na podaniu leku co wskazuje, że wchodzi do tkanki podskórnej.

Jeśli wtryskiwanie odbywa się poprawnie, po usunięciu igły powinien być pozostawiony siniaki lub krwawienie. W przypadku krwiaka zaleca się ścisnąć w miejscu wstrzyknięcia, lub zrobić kilka ruchów masaż dla leków destylacyjnej. Po 5-15 minutach przychodzi erekcji.

Przeciwwskazania

niezbędne do przeprowadzenia pełnego badania lekarskie pacjenta przed powołaniem jamach wstrzykiwań. Iniekcje do penisa, jak innych procedur mają szereg przeciwwskazań:

 • Wady wrodzone męskiego narządu rozrodczego.
 • Uczulony na lek.
 • Zwłóknienie ciał jamistych.
 • Skrzywienie prącia.
 • Choroba Peyroniego.
 • uzależnienie od alkoholu.

Zastrzyk w penisa, aby wzmocnić lub przedłużyć wzbudzenie nie kosztują pacjentów, którzy wcześniej nie mieli problemów ze wzwodem.

powikłania

Pomimo skuteczności leczenia w jamach procedur, przez wstrzyknięcie nie jest bezpieczne i może prowadzić do zwłóknienia jamistych prącia lub priapizm, krzywizny, blizn w obszarach administracji. W rzadkich przypadkach wzrost enzymów wątrobowych, które występuje u około 10% przypadków.