86 Shares 4011 views

Chery Bonus: recenzje i specyfikacje

Samochód Chery Bonus, który podsumowuje zobaczyć go jako opcji budżetu, mając rodzajem ciało liftbek pojawił się na rynku rosyjskim w 2011 roku. Kwestia ta powstała chińską firmą z siedzibą w Zaporożu Automobile Plant.

Projekt Chery Bonus

Recenzje właścicieli mówić o absolutnie świeży wygląd, w przeciwieństwie do poprzednich modeli, na które sobie trudu włoskich projektantów. Z wyglądu przypomina samochód sedan, ale w pokrywę bagażnika podnosi się razem z szyba jest prawie jak hatchback. Przednia część jest nieco podobny do Chery Kimo, co wskazuje na obecność tożsamości korporacyjnej w modelach chiński producent. Pomimo faktu, że samochód może być trudno o nazwie przystojny, był dość oryginalny i nowoczesny, co potwierdzają opinie.

Chery Bonus ma korpus jest nieco krótszy niż jego poprzednik. To miało wpływ na zdolność bagażnika. Niemniej jednak, nie ma wystarczająco dużo miejsca dla pasażerów, kolana nie będzie w niczym stykają. Jednakże wysoka pozycja siedzenia z małej wysokości dachu nie pozwoli wygodnie w kabinie.

W fotelu kierowcy nie ma wsparcia bocznego, mimo że jest wspólna dla wielu modeli budżetowych. Ogólnie rzecz biorąc, we wnętrzu transportu jest spokojny styl. Niech żadnych specjalnych udoskonaleń konstrukcyjnych, ale dobrą jakość montażu panelu przedniego z materiałów wytrzymałych, że chińscy producenci rozwijają się we właściwym kierunku.

Dane Cherry Car Bonus

Liczba klienta dostatecznie zawór wyrównawczy 16 silnik benzynowy 1,5 litra i pięć skrzynią biegów, co pozwala uzyskać dobrą przyczepność, opracowanie moment obrotowy do 140 nm.

Wagon posiada pięć stanowisk sedan liftbek korpus z otworem, jak drzwi tylnej klapy. Ponadto stłuczki drogowe wygładzić niezależne zawieszenie. Hamulców, w zależności od zmian w bębnie lub na dysku, uzupełnione EBD systemu i ABS. Maszyna jest wyposażona w napęd na przednie koła.

Bezpieczeństwo Chery Bonus

Opinie ludzi, którzy kupili samochód, powiedzieć, że bezpieczeństwo na drodze jest przez przednie poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera i pas napinacze, które są zamocowane z mężczyzną w fotelu, utrzymując tym samym wszystkie ruchy do minimum. Ponadto zestaw kolumna kierownicy przeciwzaciskowej, co zapobiega pęknięciom i urazów klatki piersiowej i nóg pasażera i kierowcy. W każdym rzędzie siedzeń z zagłówkami, które nie przyznają po uderzeniu w tył szyjki złamań kręgosłupa. W sprawie bezpieczeństwa i zajmie się nową generację ABS, który pozwoli zachować kontrolę podczas hamowania na oblodzonych dróg i ulic.

Wzmocniony panel dachowy auto rollover powinna oprzeć deformacji i wstrząsy odporny twarde deski drzwi bocznych musi zapobiegać nadmiernej deformacji ciała w przypadku zderzenia bocznego. Karoseria wykonana jest ze stali o wysokiej wytrzymałości i sztywności posiada programowalne strefy. Dzięki tej energii zostanie ugaszony w tylnych i przednich zderzeń, które będą przechowywane w stanie nienaruszonym przestrzeń życiową przedziału pasażerskiego, zapobiegając poważnej szkody dla pasażera w samochodzie Chery Bonus.

Opinie mówią i obecność wielu urządzeń mających zapewnić komfort jazdy zarówno kierowcy, jak i pasażerów. Pojazd wyposażony w immobilizer, centralny zamek, autoalarm. Na pokładzie jest wspomaganie kierownicy, elektryczne szyby, klimatyzacja. Zmiana położenia reflektorów umożliwiają regulację elektryczną. Ponadto, istnieje opcja, która pozwala odległość, aby otworzyć bagażnik.