414 Shares 8786 views

Oznacza „Deohlor”: instrukcję obsługi, ceny, opinie

Dla dezynfekcji różnych powierzchni wystarczająco długo chlor stosuje się w postaci proszku. Ostatnio, zastąpiły bardziej wygodne w użyciu tabletki dezynfekujące. Posiada wysoką aktywność przeciwbakteryjną oznacza „Deohlor”. Instrukcje dotyczące stosowania ostrzega, że jest to niezbędne do korzystania z najwyższą ostrożnością.

Co to jest „Deohlor”?

Dezynfekujący wytwarzane w postaci tabletek, które dobrze rozpuszczają się w wodzie. Główny składnik aktywny jest sól sodowa kwasu dichloroizocyjanurowego (44,2% aktywnego chloru). Każda tabletka zawiera masę 3,4 g 1,5 substancji czynnej. Środki są pakowane w dużych brzegiem 50, 100 i 300 tabletek.

Tabletki zawierające chlor użyteczne w leczeniu szerokiej gamy powierzchni i pomieszczeń. Końcowy roztwór jest bezbarwny i ostry zapach. „Instrukcje Deohlor” użytkowania pozycjonowany jest jako skuteczny środek dezynfekujący o silnym działaniu antybakteryjnym. Aktywność sól sodowa kwasu dichloroizocyjanurowego pokazano na wielu patogenów. Substancja rozwiązuje następujące bakterie:

  • drożdżopodobne grzyby z rodzaju Candida;
  • Mycobacterium tuberculosis;
  • dermatofity;
  • Zakażenie wirusem HIV;
  • czynniki wywołujące zapalenie wątroby.

Tabletki mają wystarczająco długi okres trwałości. Zawartość puszki należy zużyć w ciągu trzech lat. Trzymać z dala od środków niezbędnych do Food and Drug Administration.

„Deohlor Suite”: instrukcje użytkowania

Inny szczególny środek dezynfekujący. Oprócz substancji czynnej w kompozycji, środki powierzchniowo czynne i dodatki. „Deohlor Lux” jest wytwarzana w postaci tabletek i granulek. Pozwala to na bardziej precyzyjne dozowanie leku.

elementy czyszczące w kompozycji zapewnić łagodne działanie detergentów i umożliwia w pewnym stopniu zmniejszenie stężenia gotowego roztworu bez utraty właściwości bakteriobójczych.

Gdzie należy złożyć wniosek?

Instrukcja „Deohlor” instrukcja zaleca stosowanie do dezynfekcji powierzchni i urządzeń medycznych, aparatury, urządzeń, przedmiotów do pielęgnacji. Substancja czynna oczyszczenie powierzchni każdego materiału z kauczuku, z polipropylenu, z tworzywa sztucznego, tkanina z oliwek. W tym celu konieczne jest, aby rozpuścić od 1 do 10 na tabletki 10 litrach wody.

Użyć środka dezynfekującego mogą być prania i bielenia bielizna w szpitalach. Dezynfekcji wody w basenie będzie również pomóc „Deohlor”.

Instrukcje dotyczące stosowania zaleca stosowanie aktywnych tabletki chloru i granulaty do leczenia uzupełnień i instrumentów, dezynfekcji pomieszczeń (mieszkań, domów) i karetek.