883 Shares 8286 views

Zgodność samiec lwa – samica lwa

Biorąc pod uwagę kompatybilność człowieka-lwa – samica lwa nie znaczy to, że w tej unii wszystko jest różowe, z powodu podobieństwa znaków. Na drodze do szczęścia spotkać wiele przeszkód wzniesiony przez charakterystycznych cech każdego z nich.

Lev. Charakterystyczny znak dla mężczyzn i kobiet oddzielnie stosunków

Kobieta. Ona jest bardzo atrakcyjny, przyciąga poglądy ludzi, ma pewne bardzo dziwne na pierwszy rzut oka, urok. Ale temperament lwia, nie, ona pozostaje spokojna we wszystkich sytuacjach całkowicie i umiejętnie trzyma się w dłoni. Samica lwa rozsądne i bardzo klarownie przekazuje swoje poglądy na przeciwnika.

Nawet w związku, że czasami czuje się zbyt zimno. Zdarza się, że te kobiety mają niewielki interes w stosunkach seksualnych, bo są o wiele ładniejszy duchowej bliskości z partnerem. Zgodność człowiek Leo – Leo kobieta będzie na tyle silna, gdy jego towarzysz jest człowiek, nie oddanie najważniejszym kryterium życie seksualne razem.

Każdy jej partner postrzega ona jako potencjalnego męża, a małżeństwo jest doskonałą gospodynią i wspaniałą matką.

Mężczyzna Lew na pierwszy rzut oka wydaje się dumny i całkowicie pewny siebie, ale tylko krewni poznać jego prawdziwą naturę. W rzeczywistości, ma słabość, człowiek-lew często nie wierzą w siebie, boi się podejmowania nowych inicjatyw, ale woli być zadowoleni z tego, co jest w tej chwili, nie dążyć do najlepszych.

W związku boi się błędów ręką. Wydaje mu się, że najmniejsza pomyłka może spowodować partnera pogardą. Jeśli kobieta przejrzeć jego natury, człowiek-lew może stać się prawdziwym pantoflem.

Ale jeśli w życiu spotkać inteligentną i prawdziwie kochającą kobietę, ona będzie w stanie go odsłonić, wskaż korzyści i będzie upewnić się, że jego własne braki byłoby śmieszne w oczach, po prostu uwierzyć w siebie i swojej siły.

Dość często muzhina Leo próbuje ukryć słabości jego charakteru, angażując się w różne przygody, zaczyna dotykać kobiety, jakby chciał udowodnić sobie atrakcyjny.

Zgodność samiec lwa – samica lwa

To nie zawsze jest połączone pary. Oboje są zbyt kojarzy się na siebie i własnych ambicji, aby poważnie myśleć o kimś innym. Każdy chce pokazać innym swoje znaczenie i wyższość, a często to pragnienie komponuje się ze sobą konkurują. Mogą się wzajemnie miłowali, ale obrażać partnera za plecami i umieścić go w złym świetle. Samica lwa jest często próbuje nawiązać relację ofiary, mówiąc wszystkim, jak to dobrze, a co jest złe. Zgodność człowiek Leo – Leo kobieta będzie stałą konkurencji, każdy chce być liderem w tych aspektach.

Być może pojawienie dysharmonii w kategoriach seksualnych. Jest zimno, a on, przeciwnie, wybuchowy w tym względzie. zacznie drażnić jej oddział, samiec lwa będzie szukać gdzie indziej satysfakcję. Oznaczać to będzie całkiem uzasadnione zazdrości ze strony kobiet. Oczywiście, to „nesochetanie” partnerami prowadzi do konfliktów, a nawet separacji.

Pod wieloma względami, stosunki w nich i czas trwania efektu znak zodiaku Leo kobietę. Kompatybilność zależy od jego zachowania. Jeśli ona znosić jego drugorzędnej roli w tej pary i przestanie prowadzić regularne konkursy, doświadcza człowiek-lew o siłę, to ten związek można nazwać sukcesem. Oczywiście, będzie musiał pójść na ustępstwa, nie zapomnij, że kobieta musi również uważać, aby skonsultować się z nią i wziąć zimny. Tylko wysiłki obu partnerów Unia może stać się bogatym.