699 Shares 3646 views

Nie wiem, co by nakarmić świnkę w domu? Porady dla początkujących

Jeśli dziecko uporczywie prosi mieć zwierzaka, pomyśl zanim powiesz nie. Dzieci są wystawione na zwierzętach, i to jest naturalne. Może świnka morska – jest to zwierzę, które chcesz. W trosce o nich jest, oczywiście, musi być systematyczne, ale nie zajmie dużo czasu. Ten przyjazny i cichy obiekt, który nie przeszkadza albo płacze śpiewa jak ptak. Zwierzęta nie będzie wolno reagować na ich opieką szczerej sympatii i miłości.

Co karmić świnkę w domu? Na to i inne pytania, które Cię interesują, znajdziesz szczegółowe informacje w tym artykule.

Po rozstrzygane na świni, można zyskać lojalnego przyjaciela i zabawny zwierzę. Ale to nie jest żywą zabawką i powinien być świadomy, że błąd w regularnej pielęgnacji, zwłaszcza w żywieniu, może prowadzić do śmierci zwierzęcia. W trosce o świnki morskiej w domu proste. Klatka może być czyszczone raz w tygodniu, ale karmić i chodzić po mieszkaniu zwierząt trzeba codziennie. Fakt, że świnki morskie – czynne do zwierząt, potrzebują znacznej komórek (około 40×40 cm). Ale naprawdę szczęśliwy i zdrowy, może być tylko wtedy, gdy są one podane wolę.

Świnki morskie – wegetarianie

Co karmić świnkę w domu? Te gryzonie wolą tylko wegetariańskie jedzenie. Ich codzienna dieta składa się z suchego granulatu lub specjalnej żywności, które można znaleźć w prawie każdym sklepie zoologicznym. Zwierzęta potrzebują jak i soczyste pasze suche siano. Soczyste żywności – różnorodność warzyw i owoców bogatych w witaminy i minerały. Suche siano powinno być takie samo codziennie w żłobie, gdyż pomaga szlifować zębów gryzoni.

Świnki morskie lubią jeść. Dlatego właściciel muszą monitorować, co i ile jeść swojego zwierzaka. Te małe istoty nie odmówi od jakiejkolwiek żywności, ponieważ są one – mały żarłok. Dlatego potrzeba kontrolować za to, że świnia była regularnie karmione, ale nie dostał otyłych. Głodówka, zwierzęta te nie tolerują: zwierzę może umrzeć bez jedzenia przez 1-2 dni.

Co karmić świnkę w domu? Różnych owoców i warzyw, z wyłączeniem ziemniaków, suszone owoce, orzechy i wszelkiego rodzaju gotowane i smażone pyszne do stolika. To jest surowo zabronione. Zauważmy, że przede wszystkim kocha swojego zwierzaka: jabłko, marchew, jagody lub maliny, owoce cytrusowe i pieprzem. Jego szeroki nos, więc trudno będzie, aby na bieżąco z konieczności traktować go lubił jedzenie. Świnki morskie są bardzo lubiący wszystkich ziół: koper, pietruszka, sałata, jabłko i wiśnia gałązki. Owoce uprawiane lepiej dać nam niż za granicą. Chociaż zwierzęta bardzo lubią melony, to lepiej, aby dać im ogórki, pomidory i marchew. Unikać kapusty, ponieważ powoduje poważne wzdęcia.

Inną cechą karmienia świnek morskich to przynęta z witaminą C i ponownie przed wami był problem: „Co by nakarmić świnkę w domu, w tym przypadku” Regularnie gryzoni powinni otrzymywać dziennej normy (10 mg), kwas askorbinowy, rozcieńczony wodą. W jego brak zębów u zwierzęcia rozwija się choroby (szkorbutu) oraz inne zaburzenia aktywności życiowej. Nie zapomnij podlewać zwierzęcia z wodą w wystarczających ilościach. Zadbaj o swojego zwierzaka, zarówno dla siebie!