765 Shares 3550 views

Kazachstan mag – Giennadij Gołowkin

Nowoczesne middleweights podział w boksie zawodowym wiąże się wiele talentów. Ale wyróżnia się w tej galaktyce wybitnych bojowników Giennadij Gołowkin. Jego zdolność do szybkiego odczytu swojego przeciwnika w ringu i umiejętności prowadzenia agresywnej walki zrobiły swoje i zabrał go do górnej części okna, pozwalając mu zostać mistrzem świata w kilku wiodących wersjach.

narodziny

Giennadij Gołowkin urodził się w Karagandzie, 8 kwietnia 1982 r. Nieżyjący już ojciec człowiek był górnikiem, a matka – asystent w laboratorium chemicznym. Oprócz genów jego rodziny miał trzech braci, z których dwie są w bardzo tajemniczych okolicznościach zginął podczas służby w wojsku. Trzeci brat o imieniu Maxim jest także bokser, a dziś jest jednym z zespołem Giennadija i pomaga mu przygotować się do walki.

kariera sportowa

Jego amatorskie występy Giennadij Gołowkin odbyło się bardzo pomyślnie. W sumie amator ring bokserski, podniósł 350 walk i tylko pięć z nich stracił. Wśród jego nagród można zauważyć, „Gold” World Cup 2003, „złoto” Mistrzostwa Azji, „srebro” w 2004 Igrzysk Olimpijskich.

W roli profesjonalnego bojownika Giennadij Gołowkin zadebiutował w 2006 roku. Jego pierwsze osiem napady, był w stanie zakończyć wcześnie, pogrążając każdego z przeciwników w nokaut.

Pierwszy kazachski lekkoatleta zdobył tytuł na koniec 2010 roku w walce z przedstawicielem Panama Nelson Tapia. W ciągu następnego roku Golovkin obronił swój pas i nawet udało się dostać wolne na tytuł czasu w wersji IBO.

Mowa w USA

Na początku jesieni 2012 roku, Giennadij Gołowkin w ringu do czynienia z najbardziej niebezpiecznym zawodnikiem – Pole Gzhegozh Proksa. Ale jak walka kazachski talent był w stanie znokautować swojego przeciwnika w słynnej 5th rundzie.

W listopadzie tego samego roku, Giennadij otrzymał status jednym mistrz świata w WBA z powodu odmowy Deniela Gila do walki z nim.

W styczniu 2013 r Golovkin wdrożone dobrowolne obrony tytułu z Gabriel Rosado. Ta walka zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ amerykański poprzez swoje działania w ringu był w stanie wykazać, że nie jest wojownikiem albo przez jakiś sposób „chłopca do bicia”. Portoryko rodzimy często counterattacked i dokładne zadane ciosy, które jednak nie miały wpływu na mistrza. I choć mecz okazał się bardzo konkurencyjny i spektakularne, choć zwycięzca przyszedł Golovkin. Wynik bitwy – Rosado pokonał przez techniczny nokaut w 7. rundzie.

stan gwiazda

Wielu ludzi są skłonni zapłacić za widok takiego widowiska, jak boks. Giennadij Gołowkin sam – jest to zawodnik, który walczy rozpoczął nadawanie w systemie poboru opłat, pay-per-view.

Pierwsza i jak dotąd jedyna taka walka kazachski spędzony z kanadyjskiego Davidom Leme do unifikacji pasów 17 października 2015. Jeszcze przed rozpoczęciem meczu bukmacherów i ekspertów uznane Golovkin faworyta. Po dzwonu, co oznacza początek pierwszej rundzie walki, było jasne, że Kanadyjczycy nie widzę w tej walce zwycięstwo. Więc w końcu co się stało. W ósmej rundzie nokaut techniczny Lemieux odnotowano, przy czym Giennadij wybrany należące do pasa IBF przeciwnik.