420 Shares 5577 views

Alexander Zhulin – życie osobiste. Zdjęcie. Biografia. Zhulin Aleksandr – łyżwiarz

Zhulin Aleksandr Vyacheslavovich – znaną postać. W czasie, łyżwiarz był w stanie oczarować publiczność pokazy lodu, a nawet stać się członkiem sensacyjnej opowieści z trójkąta miłosnego. Dziś Zhulin nie przestaje wzbudzać zainteresowanie publiczności, i istnieje kilka powodów. Po pierwsze, Alexander Zhulin niedawno obchodził swoje 50-lecie i po raz drugi został ojcem. Po drugie, jego biografia jest niezwykle wciągająca, a zatem muszą być zainteresowane miłośnicy łyżwiarstwa figurowego.

dzieciństwo

Future łyżwiarz urodzony w Kaliningradzie – małe miasteczko w pobliżu Moskwy. Radosne wydarzenie miało miejsce 20 lipca 1963. Początkowo, z których sportu ani skrzyni korbowej nie było, ale pięć lat Sasha przyszła na lodowisko, gdzie prowadził babcię. Kilka lat Alexander Zhulin pracowali na lodowisko, a później został przeniesiony do bardziej poważnych sekcji sportowej. Szkolenie odbyło się kilka razy dziennie, więc czas na grę zwykłego dziecka praktycznie nie ma wyboru. Po czterech latach treningu Sasha poświęcenie wypłacane dywidendy. W wieku dziewięciu Zhulin zaczęli podróżować do słynnej moskiewskiej sekcji łyżwiarstwie figurowym (obecnie przemianowany szkoła „Skate Czajkowskiego”), torując drogę do wielkich sportowych. Ponieważ zdolność do płacenia za stałych patroli w Rulin rodziny nie było, rodzice postanowili przenieść syna do szkoły z internatem w Moskwie, położony na Tarabya sportu szkolnego. W murach uczelni, spędził kilka lat. Przez cały ten czas, trener przyszłych gwiazd walca była Anastasia Kazakova.

Pierwsze kroki w tym sporcie

Dając cały łyżwach zasilający Zhulin zaczął być interesujące dla trenerów, aw czwartej klasie został zaproszony do udziału w konkursie. W tym czasie trener był człowiekiem Natalia Dubova. Początkowo było to jazda indywidualna, ale w wieku siedemnastu dał Sasha parę. Od tego czasu przeniósł się do dyscypliny „sparowany tańca sportu.” Partner Zhulin była Maya Usov. To właśnie z jej Sasha była w stanie perfekcyjnie wykonać w konkursach All-Unii, w tym Mistrzostw i ZSRR.

Początek udanej kariery

W 1985 roku, Maya Usov Alexander Zhulin i zaczął brać udział w konkursach międzynarodowych. Para byli rywale Marina Klimova i Siergiej Ponomarenko, dystrofia para z Francji i Jewgienij Płatow z Oksana Grischuk. Mimo poważnej konkurencji, parę dekada Maya Alexander trudem naprzód, wygrać nagrody i znaleźć się w pierwszej trójce w dużych turniejach. W 1992 roku, po udziale w olimpiadzie, para chciała wyjechać amatorską karierę. Jedyną osobą, na której perswazji dały sportowców – trenera. Ten ostatni dołożył wszelkich starań w celu przygotowania swoich zawodników na następne olimpiady. Przed nią było tylko kilka lat i przez cały ten czas Zhulin i wąsy dał wszystko najlepiej jak mogli. W 1993 roku para wzięła kolejną nagrodę – wygrali mistrzostwo Europy, a potem cały świat. Najwybitniejszym osiągnięciem łyżwiarze stał się „srebrny” lillehammerskoy Olimpiady w 1994 roku. Pomimo sukcesu, plany par nie dodatkowo wziąć udział w konkursie. Maya i Sasha opuścił sportu i nie wrócić do niego dopiero w 1998 r.

projekty telewizyjne

Po decyzji o opuszczeniu wielką karierę Aleksandr Zhulin poważnie myśli o pracy w projektach telewizyjnych. W tym czasie był już idolem dla milionów kobiet, więc sukces imprezy z udziałem jego wątpliwości nie pojawić. Naprawdę głośno był projekt „Gwiazdy na lodzie”, który miał swoją premierę na rosyjskiej stacji telewizyjnej w 2006 roku. Organizatorem pokazu był Ilya Averbukh – długoletni przyjaciel Zhulin. Istotą projektu było Łyżwiarstwo figurowe mistrzów i sport lodu nie są związane z tym znanych osób – aktorów, piosenkarzy i osobistości życia publicznego. Określona przez pary dobieranego Zhulina. Potem zaczęłam jeździć w parze z Ingeborga Dapkunayte – aktorka, ujmujący akcent wielu wyglądzie seksualnego i urodziwą. Widzów Dapkunayte zapamiętany z roli Bezczelne „nocnych motyli” z filmu „Dewizówka”, więc duet z Zhulin została przyjęta z entuzjazmem.

Kolejnym projektem TV Zhulin Aleksandr, którego biografia jest przedmiotem zainteresowania wielu, zdecydował się wziąć udział jako trener. Taki był znany jako „Ice Age” i był serdecznie witany przez publiczność nie mniej niż jego poprzednik. Ponadto, wskaźniki były tak wysokie, że producent serialu, zdecydowano się rozszerzyć go na drugi sezon. Alexander Zhulin świeci a także działał jako trener par. Więcej – więcej. W 2009 roku, ekrany na następny projekt, który zjednoczył łyżwiarzy i ich mniej doświadczone drużyny. Zhulin odmówił udziału, i chciał wcielić się w rolę trenera jest już znane. Dopiero w 2012 roku, publiczność mogła obserwować łyżwiarz warsztaty tańca, który ponownie został członkiem show „Ice Age:. Filiżanka profesjonaliści” Decyzja o udział w serialu przyniósł Zhulin jeszcze większą miłość fanów. Dzięki niemu tańczą na lodzie zdumiony odbiorców z numerami nadzwyczajnych. Oprócz pokazu, Zhulin wziął udział w pierwszym kanale przechwyconych w 2010 roku projekt „Moje drzewo genealogiczne” i zgodził się nakręcić film dokumentalny o siebie nazwie „Alexander Zhulin. Dzielny ołowiany żołnierz”, który ukazał się rok później.

Nagrody łyżwiarz

Zhulin Aleksandr, którego biografia jest zaskakująco ciekawe, nietypowe łyżwiarz, ale także posiada ogromną liczbę nagród. Spośród wymienionych:

▪ «złoto» Uniwersjady 1985;

▪ «brązu” międzynarodowe zawody w 1987 roku;

▪ «» 1992 brąz igrzysk olimpijskich;

▪ «Srebro” Mistrzostwa Europy w 1992 roku;

▪ Order Przyjaźni Narodów , 1994.

Ponadto Zhulin świnka wiele tytułów mistrzostw. Każdy jego nagroda musi on przede wszystkim do samostanowienia, a ludzie, którzy tam byli i stale wskazując jego możliwości.

Coaching

Pod koniec działalności touring została przeniesiona w autokarach Zhulin. Początkowo jego oddziały były Tatjana Nawka i Roman Kostomarow. Zhulin duet trenował młodych łyżwiarzy do ich zwycięstwa w igrzyskach olimpijskich w 2006 roku. Później stał się nauczycielem Azerbejdżanu sportowców Igor Lukanina i Kristin Fraser, a także uczestniczył w tancerza zawodowego sportu samotny Aleksandra ABTA. Wśród innych obciążeń wymienione Zhulin Anastasia Grebenkina i Vazgen Hazroyan Arkadiego Sergeev i Natalia Michajłowa, Fumie Suguri. Mistrzowie Europy w 2011 Nathalie Pechalat i Fabian Bourzat przeszkoleni również pod Zhulin.

małżonkowie łyżwiarz

Podobnie jak wiele innych osób publicznych, Alexander Zhulin, życie osobiste , które jest bardzo zabawny, próbując ukryć swój świat przed oczami wścibskich paparazzi. Ale wszystko było na próżno, więc z czasem opuścił ten przedsięwzięcie raz na zawsze. Media nie przestają śledzić losy łyżwiarz, a po uruchomieniu karierę telewizyjną i nie zaczął pisać o Aleksandrze częściej. Zhulin pierwsza żona była jego partner Maya Usov. W ciągu sześciu lat po spotkaniu i zaczął para łyżwach ludzie sobie sprawę, że powinni być razem, nie tylko na lodzie. łyżwiarzy Ślub odbył się w 1986 roku, ale szczęście było krótkotrwałe. W latach 90 odbitek uwolnionych w sprawie mas Shocking news – Małżeństwo i wąsy Zhulin dobiegła końca. Ponieważ partnerzy sojuszu nie przyniósł im szczęście rodziców, zerwałam parę dość szybko. Druga żona łyżwiarz – jego kolega Tatiana Navka. Blond piękność nie może nie przyciągnąć uwagę Aleksandra, aw 2000 roku wrócił do ołtarza. Mimo różnicy wieku (Tatiana znacznie młodszy niż Zhulin), ich małżeństwo trwało przez dekadę. Para ma córkę, która jest już w wieku dojrzewania.

Od Zhulin i Navki Przełom nastąpił w trakcie jednego z projektów lód telewizji, pojawiły się plotki o związku Navki i jej partnera na lodowisko Marat Basharova. Warto zauważyć, że sam Alexander zaobserwowano również w pozamałżeński romans. Jego pasją był Ward – Natalia Michajłowa. Pomimo faktu, że para navka-Zhulin stanowczo odrzucił plotki o obecności kochanków, mieszkających razem stało się niemożliwe. Oficjalne łyżwiarze rozwód został wydany w 2010 roku, ale para zaczęła żyć osobno długo wcześniej – od 2007 roku Obecnie Córka generała Sasha Zhulin Navki i mieszka z matką, ale nie cierpi z powodu braku życia ojca, ponieważ może go zobaczyć w dowolnym momencie. W przeciwieństwie Navki, która nigdy nie udało się zbudować poważny związek z Basharov, Zhulin żonaty Michajłowa. W 2013 roku para miała córkę, Katya. Początkujący łyżwiarz figurowy stał się trzecia żona Alexandra, który jest jej mentorem.

O życiu za granicą

Na początku jej małżeństwa z łyżwiarka figurowa Tatiana Navka Zhulin zamieszkał w New Jersey. Na prośbę zawodnika, to był dość szczęśliwy okres. Alexander nie przestaje mówić o wyjątkowości New Jersey. Położony 20 minut od Nowego Jorku, miejsce słynie z ciszy. Było kilka łyżwiarzy własny dom, ale nawet to nie powstrzymało Zhulin z powrotem do ojczyzny. Powodem takiej decyzji była chęć zacząć ponownie pracę w rodzinnej Rosji.

o PR

Alexander Zhulin, którego życie osobiste jest w pełnym świetle – osoba publiczna, więc nigdy nie porzuca pędów. Rodzina strzela więcej niż raz zaszczycił kolorowych magazynów – mówimy o czasach, gdy Zhulin poślubił navka. Skater sam jasno zdaje sobie sprawę, że w jego zawodzie nie może obyć się bez PR, a wraz z wiekiem pragnienie, aby dać wywiad nie jest stracone. Dzisiejsze zdjęcia Alexander Zhulin jej nie ukrywać, ale wręcz przeciwnie, stawia sieci.

niewidzialne

Skater Zhulin wielokrotnie wyznał, że podatne na stany depresyjne. Zawsze ciężko pracuje, więc pogodzić się z porażką zbyt bolesne. Jedyną rzeczą, w takich chwilach można uspokoić Athlete – prywatność swojej sofie!