700 Shares 8249 views

Brytyjski czekolada. Opis gatunków

rosnące zapotrzebowanie wśród miłośników kotów brytyjskich futrzany zwierzęta. Rasa ta łączy w sobie najlepsze cechy rodziny kotów. Brytyjski inteligentny i dumny, trochę uparty, ponieważ tego rodzaju samowystarczalności i niezależności. W ich ruchach widać niepowtarzalny wdzięk i znaczenie.

Brytyjski dość czuły do ich właścicieli i są zobowiązani do nich. Jednak mimo to spokojnie tolerować samotność przez krótki czas. To zwierzę – świetnym rozwiązaniem dla zapracowanych osoby.

Historia rodzaju czekolady

Ze względu na zwiększone zainteresowanie ludzi ekspertów rasy zaczęła rozszerzać zakres kolorów, jeden z nowymi jest czekolada. Uzyskał on siebie w wyprowadzania inne rasy. Oznacza to, że nie były planowane, ale Brytyjczycy kolor czekoladowy został uznany wśród ogółu społeczeństwa. Wygląd i charakter dostoistva docenione fanów futrzane.

Wygląd brytyjski czekoladowy

Brytyjska czekolada jest często krzyżowano z przedstawicielami rasy koloru punktu. Brytyjczyk ma wełny czekoladowej mieniące się wzdłuż całej długości. Arystokratyczny wygląd i szlachetny. Jest udowodnione, że kolor kota z korzystny wpływ na stan człowieka.

Brytyjski czekoladowe z powodu długiej i ciężkiej pracy hodowców wygrał gruba i przyjemna w dotyku sierść, która nie jest gorsza od przedstawicieli z niebieskim kolorem.

Cechy takie jak:

– krótkie mocne nogi, szerokie klatki piersiowej;

– okrągły głowę wysokich policzków;

– małe uszy, piękne;

– Oczy są okrągłe, żółte lub pomarańczowe;

– nos z tego samego tonu jako powłokę koloru lub czekolada jasna (czekolada mleczna podobne).

Płaszcz brytyjski miękkie, krótkie. Co do zasady, w jednolitym kolorze i bogatym, bez żadnych oznaczeń lub tyka. Czystej krwi przedstawiciele mają niemal całkowicie ciemnobrązowy płaszcz, który sprawia im nieodparty i bardzo atrakcyjne. W niektórych przypadkach, kolor jest opisany jako kasztanowca. Również rzadkie, ale wciąż znany jako „Havana”, ponieważ jest podobny do koloru cygar Hawany.

charakter

Koty są kochający i mało wymagająca, bardzo przywiązany do swojego właściciela, dość spokojny, jeśli ten nie ma zastosowania do żywności. Ważne jest, aby dostać jedzenie w niezbędnym zakresie w odpowiednim czasie. Czekolada kocięta brytyjskie mogą mieć różne odcienie koloru. Stając się dla nich trwa od piętnastu miesięcy. Może się wydawać, brązowy odcień, ale będzie ona odejdzie. Według standardów rasy może być odcień koloru czekolady z mleka gorzkie.

Złożoność wyciągania

Upewnij się u kociąt w kolorze czekolady jest dość trudne. W środowisku naturalnym genu jeden kolor czekoladowy nie istnieje.

Kolor kotów dotkniętych obecności barwnika – melaniny. Znajduje się on w włosków w postaci mikrogranulek. Materiał ten jest podzielony na dwie kategorie: eumelaniny, Feomelanina. Brit czekoladową z pierwszego gatunku. Intensywność barwy i koloru zależy od genu D. na skutek nasycenia, która z tych dwóch stanów będzie genu. tylko wtedy, gdy pochodzi od obojga rodziców można uzyskać u kociąt recesywnych państwowych kolorze czekolady. Oznacza to, że każdy powinien mieć gen Chocolate – kluczowy warunek usuwania skałę.

Brytyjski czekolada łączy w sobie najlepsze cechy, dla których stał się popytu wśród hodowców. Arystokratyzmu hojność i dumny w czystej postaci. Pomimo faktu, że kolor przyszedł później, są Brytyjczycy w krótkim czasie stał się popularny i kochany przez właściciela kota, tak bardzo, że popularność wyprzedzając wielu rówieśników.