476 Shares 9520 views

Jak upiec ziemniaki w folii w piekarniku z aromatycznym sosie?

Jak upiec ziemniaki w folii w piekarniku tak, że okazało się, pachnące, obfite i smaczne? Aby odpowiedzieć na to pytanie, powinniśmy zastanowić się, krok po kroku receptury wytwarzania prostych potraw warzywnych. Należy podkreślić, że jest to tylko obiad za pół godziny.


Jak upiec ziemniaki w folii w piekarniku, używając ser, majonez i zioła

Niezbędne składniki:

  • Holenderski ser stałe – 110 g;
  • pełnotłuste majonez – 140 g;
  • bulwy ziemniaczane są podłużne – 6-8 sztuk,.
  • świeży czosnek duże – 3 ząbki;
  • oliwę z oliwek – 6-8 łyżki;
  • pikantny pomidorowy – 4 łyżki;
  • sól i aromatycznych przypraw – według swojego wyboru i smaku;
  • Red ziele angielskie – 1/3 łyżka;
  • pietruszka, koper – w dużym belki;
  • dojrzałe cytryny – 1/2 średniej owoce.

Proces przygotowania sosu smakowej

Przed upiec ziemniaki w folii w piekarniku, należy ostrożnie obchodzić się główny produkt. Zatem konieczne jest, aby kilka podłużnych bulwy, przemyć je dokładnie w gorącej wodzie przy użyciu szczotki, a następnie kolejno umieszczone na płytce skrawającej, a nie do końca nacięcia, na cienkie plasterki. Należy to zrobić bardzo ostrożnie, ponieważ po tym zabiegu, należy uzyskać Nonseparated bulwę w formie akordeonu. W tym przypadku, należy oczyścić skórki ziemniaka nie jest zalecane, ponieważ jest tak dobrze propechetsya, zachowując wszystkie korzystne właściwości i smak.

Proces przygotowania sosu smakowej

Ziemniaki w folii z nadzieniem obróbce w bardzo prosty sposób. Aby to zrobić, należy dołączyć w jednym dużym naczyniu majonezu tłuszczu, pikantny pomidorowy, czosnek i tartego holenderskiego sera i soli, pachnące przyprawy, papryka czerwona, posiekanym koperkiem i pietruszką. Po tym, wszystkie pachnące składniki potrzebne do mieszania, doprawiony świeżo wyciśniętego soku z cytryny ½ owocu.

kursy formacyjne

Jak upiec ziemniaki w folii w piekarniku, smażyć ją lekko, ale nie spalić na patelni? Dla tych celów, to zaleca się stosować gęstą folię do gotowania. Konieczne jest, aby wyciąć wielkości 15 na 15 centymetrów i umieścić w środku „akordeon” ziemniaka. Dalsze plastry roślinne powinny być możliwe do ujawnienia, poprzez umieszczenie ich w ramach wypełniania majonez, ser, czosnku i świeżych ziół. Pod koniec pachnący bulwy muszą rzucać jedną dużą łyżkę oliwy (oliwa) i szczelnie opakowane. Podobnie przetwarzane i reszta ziemniaków.

Obróbka cieplna pokarmu

Gdy wszystkie warzywa są nadziewane z sosem aromatyczne i szczelnie zapakowane, powinny one być umieszczone w formie do pieczenia i wysłać w piecu. Ziemniaki w suszarce pod folią powinno być przygotowane na około 65-70 minut, w temperaturze maksymalnej temperatury. Okresowo, to danie jest wymagane do smaku. I po osiągnięciu pożądanej miękkości jego konieczności sięgania i umieścić na dania z karty.

Jak wnieść na stół

Pieczone ziemniaki w pachnącym sosie zaleca przedstawienie gości bezpośrednio w folię do pieczenia. Ale przed tym, krawędzie powinny być miły wyginać tworząc pozory małych talerzach. To danie podawane jest z chleba pszennego tylko w stanie gorącym.