409 Shares 4339 views

Infiniti EX

Co nie sprawiają, że producenci produktów, aby uzyskać jak najwięcej klientów, jak to możliwe. Uwzględnia każdy szczegół i każdy, nawet najbardziej drobne, roszczenia kupującego. Tylko producenci samochodów mają stabilny segment rynku, zwiększając jego wydajność ze względu na ich lepszą czterokołowego „potomstwo”. Że koncern Nissan w 2013 roku zaskoczył branżę auto świata, prezentując wspaniałą Infiniti EX, to młodszy brat groźny seria G37 rozjazd.

Nowy model ma bardziej potężny sześciocylindrowy silnik V6. Ponadto nowością jest zainstalowany sprzęt elektroniczny osobisty asystent osobisty (pomoc), a także usługi konsjerża, który posiada ogromną bazę telefon.

Czy kierowcy, który przyciąga potężną jednostkę serii G37 ma szansę stać się właścicielem luksusowego samochodu w wersji kombi. Po tym wszystkim, Infiniti EX to zmodyfikowany model poprzedniej generacji sedan samochodu. Ponadto, doskonałe właściwości dynamiczne i jakość sportowego uchwyt fi zapewni w ten temperament sportowego drapieżnych crossover.

2013 Infiniti EX dostaje 3,7-litrowy „serce”, które ustalają rytmiczne praca 325 hard-core „konie”. Na zeszłorocznej wersji w stadzie koni „” dodał kolejne 28 osoby, a pojemność silnika została zwiększona do 200 metrów sześciennych. mm. Bardziej sportowy i porywający charakter nowego modelu podkreśla nie tylko zaktualizowany „wypychania”, ale także ulepszony układ kierowniczy, a także zmodyfikowane i zmodyfikowane aerodynamikę. Ponadto, obudowa hamulca został zastąpiony, które zostały wykorzystane szersze koła.

Ponadto, zmiany dotknęły i salon Infiniti EX. Miękka skórzana tapicerka i panel przedni, wykończony w drewnie, tworząc ogromne poczucie komfortu luksusu. Ponadto samochód wyposażony jest w dodatkowe opcje, które zawierają czujniki parkowania, wyposażony w aparat fotograficzny, który daje przegląd w 360 i tempomatu, który ma za zadanie zapobieganie kolizji.

Ale tutaj nie bez niespodzianek. Jakoś dziwnie czuć jakiś ucisk w tylnej zwrotnicy siedzenia – i to właśnie ta cecha jest odpowiednia dla opisu siedzeniu pasażera modelu. Nawet poprzednia generacja – Infiniti EX 25 – miał bardziej obszerny bagażnik niż ten samochód. W związku z tym, należy rozważyć tę jednostkę jako spółka wagon nie jest konieczne. I jeśli głównym motywem nabycia takiego pojazdu jest uzyskanie ogromnej przestrzeni niż fantastycznych dynamicznych cech, to lepiej nie być rozczarowany i zdecydować się na rozjazdach innych firm: Audi Q5, Mercedes-Benz GLK i Volvo XC60.

Jeżeli głównym, kocha właściciel samochodu, jest szybkość i poczucie kontroli nad uniwersalnej drogi, to nie pozwoli tej strasznej samochodu Infiniti. Jego wysoka pozycja siedzenia, przytulna, komfortowa kabina, namiętny i ostry pachnącą skórę, wspaniałe możliwości dynamiczne, wściekły ryk silnika sześciocylindrowego i miękkich hałasu gumy, zamontowane na 18-calowych kołach – to jest to, co daje poczucie niesamowitej rozkoszy i umożliwia łączenie z samochodu w jeden.