377 Shares 3459 views

owoce dieta

Być może nie ma osoby, która by nie lubiła owoce. I za to, że nie kochasz? Nie ma żadnych obiektywnych powodów. Ale istnieje wiele powodów, aby naprawdę docenić owoce. Część z nich ma być pewny, aby znaleźć długą listę składników pokarmowych, aw konsekwencji właściwości. Ponadto, prawie wszystkie owoce, z wyjątkiem, być może, banany i winogrona, są niskokaloryczne. I, oczywiście, nie należy zapominać, że owoce pomaga wyeliminować toksyny i oczyścić organizm.

Wszystkie te właściwości są inspirowane przez dietetyków stworzyć dietę owocową. Istnieje kilka typów diety mono-diety przez trzy dni, dieta Joan Lunden diety suszonych owoców, jak dieta na owocach, w przeliczeniu na całkowitą zmianę nawyków żywieniowych. Rozważmy niektóre z nich.

owoce dieta

Wolno jeść świeże owoce, owsianka na wodzie bez oleju, mięso o niskiej zawartości tłuszczu. Surowe potrawy dietetyczne, nie oznacza to, najważniejsze – trzymać się ustalonej listy. Ale siedzieć na takiej diecie dłużej niż 3 dni jest niemożliwe, ponieważ jedzenie jest w żaden sposób zrównoważony. Tak, i powtarzać częściej niż raz w miesiącu nie jest tego warta.

Owoce dieta Joan Lunden

Aktorka i TV, popularne w Ameryce, Joan Lunden opracowała dietę opartą na owocach. Został on zaprojektowany jako poprzednich trzech dni. Podstawą diety są owoce takie jak jabłka, owoców cytrusowych i kiwi. W tym przypadku mówimy o dobrze namalowany menu na każdy dzień.

Dzień pierwszy. Trzeba jeść połowę średniej wielkości melona i trochę jogurtu na śniadanie. Na obiad – sałatka z pomarańczy, kiwi i truskawek. Przyprawione sałatka z niskotłuszczowego jogurtu. Obiad powinien składać się z pół grejpfruta, 170 g kurczaka, gotowane warzywa i sałaty z sokiem z cytryny. Na deser można zjeść dwie śliwki.

Dzień drugi. Wymieszać pół szklanki dowolnych świeżych owoców i taką samą liczbę nasion zbóż na śniadanie. W porze lunchu – kilka plasterków ananasa. 170 g ugotowanego indyka, pomarańczowy – obiad dwa nektaryny – jako deser.

Dzień trzeci. 2-3 plasterków arbuza i opakowanie jogurtu na śniadanie. Na obiad – mały banan i kubek truskawek, plus sok jabłkowy. Obiad: 170 g flądry, mało kapusty, na deser – jagody.

Nietrudno się domyślić, że dieta ta również nie może być nadużywane. Do niczego dobrego nie będzie.

Mono-diet.

Oferuje on przez trzy dni jest tylko a owoce niskokaloryczne i woda. Płyny powinny być spożywane 1,5-2 litrów dziennie. W przeciwieństwie do innych diet, to nie jest przeznaczony do podziału żywności na kilka posiłków. Po prostu trzeba jeść jakieś owoce za każdym razem czuje głód.

Cóż, ostatnie owoce dieta, która oferuje tylko wprowadzenie większej ilości owoców w diecie. W rzeczywistości, owoce oferowane jest wymienić wszystkie przekąski między posiłkami. Oznacza to, że za każdym razem osoba czuje głód lub pragnienie, aby nakarmić smaczne, ale pożywne, a nie trzeba jeść jakieś owoce.

W tej diecie pozostawiono do spożywania owoców, w dowolnej formie: świeży puszkach, w postaci galaretki, suszonych owoców. Ta dieta, idealnie, obejmuje stopniową zmianę zachowań żywieniowych w ogóle. To jest całkowite odrzucenie różnych fast foodów i słodyczy na rzecz owoców.

Kilka ogólnych zaleceń dotyczących diety owoców:

– wysokokaloryczne owoce najlepiej jeść rano;

– nie ograniczaj się do liczby owoców w pierwszych dniach, trochę łatwiej przesunąć początek;

– w czasach zwiększonej aktywności fizycznej warto jeść więcej owoców niż w czasach, gdy działalność jest minimalne.

Owoce dieta jest jednym z najbardziej łagodny. To prawie nie szkodzi organizmowi, a to przynosi korzyści i pozwala na naturalny sposób zrzucić dodatkowe kilogramy.