405 Shares 9961 views

Tokka Plemię: opinie. Odzież dla dzieci w zimie

Zakup zimowe ubrania dla dzieci, rodzice stoją przed trudnym wyborem. Firmy oferujące jasny i stylowy, bardzo dużo. Znane marki wytworzenia ubrania z sztuczne i naturalne wypełniacze różnych typów tkanek. Ale nie wszystkie modele są odporne na niskie temperatury ostrą rosyjskiej zimy. Wielu sprzedawców oferuje zwrócić uwagę na skandynawskich marek odzieżowych. Jeden z nich – fińska firma Tokka Tribe.

marka cecha Tokka Tribe

Historia marki Tokka Tribe rozpoczęła się w Finlandii. Miejscowy biznesmen Vihtori Luhtanen Przewodniczący w 1907 roku założył własną produkcję odzieży i równolegle zaczął sprzedawać ubrania produkowane. Więc nie jest to nowy znak towarowy „Luhta» (Luhta). Przez prawie sto lat istnienia, marka stała się największym producentem w Europie i eksporterem odzieży w różnych krajach świata.

W 1990 roku grupa spółek Grupy L-Moda powstała w oparciu o marki Luhta, który założył kilka niezależnych marek, w tym Tokka plemienia.

Firma produkuje dziecięce zimowe ubrania zaprojektowane dla sportu i rekreacji. Wszystkie modele są lekkie, prawie nieważkości, ale bardzo ciepły.

Nowoczesne materiały, stylowy design, funkcjonalność i nienaganna jakość krawiectwo, wygoda i komfort noszenia korzystne Scharakteryzuj znaku towarowego Tokka plemienia. Odzież dziecięca marka, która jest szczególnie popularny wśród rosyjskich nabywców. Firma oferuje modele dla dzieci w różnym wieku.

Zimowe kombinezony Tokka Tribe

wszystko Produkty Tokka Plemię przeznaczone są dla dzieci od urodzenia do 12 lat. W zależności od wieku marki odzieżowej zima jest podzielony na 3 grupy:

 • od narodzin do 2 lat;
 • od 2 do 6 lat;
 • od 7 do 12 lat.

Marka Tokka Tribe oferuje swoim klientom kombinezony zimowe, kombinezony i kurtki, a także akcesoria mody, kapelusze, rękawiczki, szaliki. Etykieta musi oznaczać odzieży wierzchniej izolacji ciała. Na to zależy, w każdych warunkach pogodowych noszenia rzeczy. Na przykład, grzejnik w kombinezon masy wynosi 300 gramów. Oznacza to, że można go nosić w temperaturze do 30 stopni poniżej zera. To ciepłe ubrania odpowiednie dla niemowląt i dzieci osiadłych. Dla aktywnych chłopców i dziewczynek może być wybrany kombinezon Tokka plemię mniejszej masie wypełniacza.

Wierzchnia warstwa większości modeli tej marki – tkaniny membranowej. Posiada hydrofobowe i zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza. Dziecko, które aktywnie angażuje się w lodowatej pogodzie, często pocenie się w zwykłym ubraniu, i przechodzi się uspokoić grę zaczyna zamrażać. Ubranie Tokka Tribe przez membranę nie dopuszcza do przegrzania dziecka i pot. Zgodnie z tym, jego temperaturę ciała utrzymuje się na optymalnym poziomie. Dziecko jest komfortowe granie w tych ubraniach, a spokojnie chodzić.

Marka oferuje różne rodzaje ubiorów dla dzieci. Dla niemowląt towarowym oferuje klientom ciepłe kopert z bawełnianą podszewką i mankiety odwrócił. Dla latków może odebrać transformatory roboczy. Dzięki specjalnej łączników produktem łatwo przerobiony z kopertą w pełnym kolorze. Waga izolacji w tych modelach wynosi 300 gramów.

Dla dzieci, które w ciągu dwóch lat może wybrać kombinezon z lżejszego pojazdu. Dziecko staje się dorosłym, tym bardziej, że zachowuje się na ulicy i nie zamrażać jeśli waga wynosi 200 gramów grzejnik. Jednak ze względu na fakt, że sprawa będzie cieńszy, dziecko będzie łatwiej uruchomić.

Kurtki i spodnie

dla dzieci starszych przy zakupie odzieży outdoor lepiej jest wolą oddzielny pozew. W takich zestawach jak dziecko rośnie, można zmienić jedną z jej części składowych: spodnie lub kurtkę. Jakie są ich cechy?

Komplety odzieży zewnętrznej dla dzieci w wieku powyżej 2 lat mają cienką warstwę izolacji, ponieważ jest specjalnie zaprojektowane dla sportu i rekreacji. Kurtka Tokka plemię wypełniacz wadze 200-240 g i powinny być stosowane w temperaturze nie niższej niż 20 ° C. Jest on wykonany z materiału wodoodpornego, posiada odpinany kaptur i kieszenie funkcjonalne.

Spodnie Tokka Plemię przypominają śliniaczek. Mają odpinane ramiączka oraz specjalny mankiet na dole, odpychający śniegu. Średnia waga izolacji w spodnie 100-150 gramów.

Do znaku towarowego kupujących Tokka Tribe oferuje stylowy płaszcz. Ich długości do kolana, brzegu sztucznego sierści i funkcjonalnych kieszeni. Stylowy płaszcz będzie szczególnie cieszyć młodych kobiet mody.

Czapki i inne akcesoria

Dla odzieży wierzchniej znaku towarowego Tokka Tribe wydała nie mniej ciepłe akcesoria. Oferuje klientom dzianiny cap z wypełniaczem, Rękawiczki, szaliki wygodne. Uzupełniają one stylowy wizerunek dziecka.

Do ciężkich mrozów dla dzieci jest doskonała nasadka Tokka Plemię z wodoodpornego materiału, w grzejnik, który waży około 100 gramów. Wewnątrz, to jest dodatkowo obszyty sztucznym futrem.

Marka oferuje rękawice z izolacją wewnątrz i dzianych rękawic. Mogą odebrać sygnał do podstawowego zestawu ubrań.

Marka odzieży zimowej Tokka Plemię: pozytywne recenzje

Większość klientów, takich jak ubrania tej marki. Wiele z nich docenione model Tokka plemienia. Pozytywnych opinii okazało się, co następuje:

 • światło odzież wierzchnia, cienkie ciepła;
 • Obecność odblaskowe umożliwiają dziecko zobaczyć w ciemności;
 • wypełniacz syntetyczny hipoalergiczne naturalne i podgrzewacz;
 • jest guma na rękawach i nogawkach i strzemiączka;
 • odpinany kaptur;
 • wyposażony poręczne kieszenie;
 • Odzież wykonana z górnej błonie dla tkanki;
 • doskonała termoregulacja, ciepły dziecko i nigdy poty;
 • Modele wyposażone są w jasnych kolorach i stylowe wzornictwo.

Dobre komentarze klientów na temat odzieży zimowej Tokka Tribe świadczą o jej nienagannej jakości.

Tokka Plemię: Negatywne opinie

Wśród kupujących są też tacy, którzy nie lubią wierzchnią odzież zimowych. Oni nie uznają to za konieczne, aby kupić prezentowane modele fińskiej marki Tokka plemienia. Sprzężenie zwrotne zostawiają ubrania nie zawsze negatywne, ale oni mają następujące wady zauważył:

 • w niektórych modelach okap nie jest dokręcona mocno;
 • Mocowania nie są zabezpieczone dodatkową ściereczkę i zimne powietrze jest przekazywane;
 • Rzep nie jest bardzo dobrej jakości.

Negatywne komentarze są znacznie mniejsze. Tak więc, większość kupujących nadal byli zadowoleni odzież marki.

Ceny ubrań dziecięcych Tokka Tribe

Średnia cena za kombinezon i komplet zimowych ubrań Tokka plemię 5-6 tysięcy rubli. Ciepłe i wysokiej jakości modele marek są w przystępnej cenie. Ale wciąż bardziej opłaca się kupić je na sprzedaż. Czasami zniżki na ubrania zimowe świadczonych przez markę osiągnąć 50-60 proc. Odzież Tokka Tribe w Rosji można kupić w sklepach dziecięcych.