87 Shares 1713 views

Najlepsza 10-calowy tablet. Ocena niedrogich 10-calowe tabletki

W ostatnich latach, linia między tabletów i smartfonów praktycznie wymazane. Wielu potencjalnych nabywców szukasz telefonu z dużym wyświetlaczem, lub chcą nawiązywać połączenia z dowolnego urządzenia z dużym ekranem. W większości przypadków okazuje się, że wszystko początkowo chciał normalny smartfon. W tym artykule, czytelnik dowie się co to prawdziwy tablet 10 cali. Ocena modele tanie, ich specyfikacje funkcjonalne i techniczne, aby pomóc przyszły właściciel czy on potrzebny gadżet, czy nie.

pozycjonowanie na rynku

Podstawowym zadaniem w obliczu przez producentów, było dać światu przenośne urządzenie, które może zastąpić komputer osobisty lub laptop. Że tabletka miała być takie urządzenie. Lekka, niewielkich rozmiarów, ekran dotykowy, który może zastąpić klawiaturę i przystępnej cenie. Potencjalny nabywca pozostaje tylko dla tych kryteriów do wyboru tani tablet. 10 cali przekątnej ekranu po prostu pasuje do ram pomiędzy laptopem i smartphone.

Ważne czynniki dla użytkownika jest system operacyjny i oprogramowanie, które jest potrzebne do pracy lub rozrywki. Dlatego na rynku, aby spełnić życzenia wszystkich klientów i jest wiele urządzeń zbudowanych na bazie systemu operacyjnego Windows, Androida i MacOS. Obecność multimedialnej rozrywki i funkcjonalności nie jest priorytetem w wyborze gadżet, często producenci wyposażają swoje produkty niezbędne funkcje tylko przyciągnąć kupującego.

Najtańszym segmencie

Niszy budżet najlepiej tanie tabletki 10 cali na rynku krajowym są ukryte pod chińską marką. Wszystkie z nich są oparte na systemie operacyjnym Android i przeznaczone są do rozwiązywania prostych zadań. W większości przypadków, do użytku biurowego (Praca z dokumentów, poczty elektronicznej, komunikatorów), jak również oglądania treści multimedialnych (w internecie, słuchania muzyki i oglądania filmów).

Bardziej budżetu segmentu nie jest w stanie, jak produkty o niskiej wartości (4000-6000 rubli) ma ograniczenie wydajności: słaby procesor, niewielką ilość pamięci RAM oraz zintegrowany adapter wyświetlacza. Nie jest źle udokumentowane doświadczenie na rynku znanych chińskich marek GoClever, JEKA, BRAVIS, asystent i Prestigio. Do użytku domowego tani tablet 10 cali z wymienionych firm będzie doskonałą okazja dla wielu ludzi.

przedstawiciel budżet znanej marki

Nie każdy potencjalny nabywca jest skłonny zapłacić pieniądze na nowy gadżet od nieznanego producenta, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę fakt, że urządzenie ma chińskie korzenie. Sytuacja jest całkiem jasne, dlatego w klasie budżetowej prezentuje niedrogie tabletki entry-level pod znanymi markami, których wartość mieści się w przedziale 6000-15000 rubli. Głównym kryterium doboru tych urządzeń jest obecność centrów usług w miastach regionalnych Federacji Rosyjskiej.

Tabletka „Lenovo” 10 cali to jeden z przedstawicieli rynku krajowym. Jest znany w całym kraju marka ma wiele centrów usług, wspierających gwarancję długotrwałej i ma jakiś związek z amerykańskiej firmy IBM. To tylko na tej godności i koniec. Będąc w klasie budżetowej, gadżety „Lenovo” daleki od przedstawicieli Chin pod względem wydajności. W większości przypadków, segment low-cost nabywca płaci tylko dla marki, a nadzienie tabletka nie zmienia.

Jak wyróżnić się w segmencie niskich kosztach?

Duży wybór urządzeń w segmencie low-end wywołał wielu producentów przejść do sztuczki w celu dokonania potencjalnego nabywcy zwrócić uwagę na swój produkt. Na przykład, tabletki „Asous” 10 inch oferowana użytkownikom w komplecie z urządzeniem peryferyjnym. Kompletna instrukcja znajdzie klawiaturę bezprzewodową, która jest w stanie przekształcić gadżet do pełnoprawnego laptopa.

Jak na ironię, rynek z urządzeniem klawiatury oferuje sporo producentów tworzących. I każda marka jest jego własna wizja transformatora. Niektóre firmy oferują podłączenie klawiatury za pośrednictwem stacji dokującej, a inne stworzenia systemu magnesów. Wynik jednego – w każdym razie dla kupującego, który wybiera tabletkę 10 cali, oceniane w klasie budżetowej nie jest tak ważna, a to daje pierwszeństwo do urządzenia wielofunkcyjnego przy minimalnym koszcie.

Wszechstronność i wydajność w klasie budżetowej

Potencjalny nabywca nie znajdzie się w tanim segmencie potężny tablet do wykonywania złożonych zadań i gier. Wystarczy porównać przenośny gadżet z komputera osobistego, aby zobaczyć różnicę cenową między ważnych podzespołów komputerowych i urządzeń peryferyjnych. Procesor, pamięć RAM i karty graficznej zawsze będzie kosztować więcej niż myszy lub klawiatury.

Ta sama płyta „Lenovo” 10 cali o dumnej nazwie „Yoga”, który jest umieszczony w segmencie budżetowym jako tranformer i ma dużą funkcjonalność jako interfejs bezprzewodowy, ograniczonej wydajności. Jednak właściciele zauważył w swoich uwagach, nie można zarzucić tej marki pod względem wydajności. Urządzenie jest idealne dla niewymagających właściciela, który zamierza korzystać z tabletu do surfowania po Internecie i rozrywki.

to biznesmen

Tablet „Samsung” 10 cali jest uważany za najlepszy zakup do użytku korporacyjnego. Musimy oddać hołd przedstawicieli producenta. Firma „Samsung” – jedyna organizacja na rynku krajowym, które działa prawidłowo z użytkownikami końcowymi. Jej przedstawiciele, z pominięciem rynku, przeprowadzić bezpośrednią sprzedaż urządzeń dla wielu przedsiębiorstw w kraju, w bardzo atrakcyjnej cenie (15,000-20,000 rubli).

Ponieważ gadżet skierowany jest do segmentu biznesowego, wszystkie jego funkcjonalność jest ograniczona w celu zwiększenia wydajności urządzenia do pracy z wymagającymi aplikacjami. Wydajny procesor i duża ilość pamięci (główne kryteria, które powinny mieć 10-calowe tablety, prawdziwi profesjonaliści potwierdzają ten fakt), jak pokazuje praktyka, aby poradzić sobie ze wszystkimi zadaniami. Jedyną wadą w tabletkach „Samsung” jest ograniczenie mediów. Polegać na wysokiej jakości dźwięku wysokiej rozdzielczości ekranu i możliwości aparatu na wielu potencjalnych kupujących nie są tego warte.

Poszukiwania

W środkowym segmencie cenowym znajdują się płyty „Asus 10-calowy, które są przeznaczone do najnowszej platformie Android 5. Rozsądną cenę (15.000 rubli) i wysoką wydajność z pewnością przyciągnie uwagę wielu potencjalnych nabywców. Nie zapomnij o marce, firma jest stanowisko jednoznacznie „Asus” wyższa niż chińskich przedstawicieli. Mylić wielu użytkowników, nowy system operacyjny. Jak pokazują wieloletnią praktyką, innowacje na rynku systemów operacyjnych dla urządzeń mobilnych tolerowane bardzo trudne.

Większość (99%), programy i gry napisane dla platformy Android 4, a nie fakt, że aplikacja będzie działać poprawnie z nowym systemem operacyjnym. Kupujący będzie miał problemy ze zgodnością, a nie każdy użytkownik jest gotowy do pracy. Na pewno, to zajmuje trochę czasu, aby dostosować się do nowej platformy na rynku oprogramowania.

Innowacje firmy Microsoft

Uczniów, studentów i nauczycieli, jak pokazuje praktyka, wystarczy tabletkę 10 cali. Ocena niedrogich urządzeń posiada w swoim składzie gadżet od firmy Microsoft. W rzeczywistości jest to regularne transformator, który jest zbudowany na platformie Windows. Producent nie ogranicza możliwości potencjalnych nabywców oraz pod warunkiem, bezpłatne korzystanie z pakietu startowego z oprogramowaniem biurowym.

Jest to dość ciekawe i niedrogie urządzenie (17000-20000 rubli) otrzymał farsz bardzo produktywne: potężny procesor i duża ilość pamięci RAM, która będzie poradzić sobie nie tylko z pracą oprogramowania biurowego i multimediów, ale również będzie opanować grę. Ponadto, jest to jedno z niewielu urządzeń na rynku, posiadające pełną portu USB 2.0. W związku z tym połączenie z drukarką, skanerem, telefonicznych i innych urządzeń peryferyjnych jest całkiem możliwe, do tego tabletu.

Segment urządzeń profesjonalnych

W klasie samochodów luksusowych, na tyle dziwnie, posiada również własny rating wśród niedrogich urządzeń. Wiodąca pozycja na kryterium „cena-jakość” tu bierze tabletkę „Samsung” 10 cali. Jego specyfikacje w zakresie wydajności i wszechstronności mogą być zazdrościłem nie tylko laptopy i smartfony, ale wiele komputerów osobistych. Producent musi dostarczyć klasa zawodowa nie jest bardzo drogie urządzenie (45.000 rubli).

Wydajny procesor w 8 rdzeni, duża ilość pamięci RAM (3-4 GB), dysk dysk SSD o dużej pojemności i dyskretna grafika adapter pokazują znakomite wyniki we wszystkich aplikacjach i programach zasobów. W rzeczywistości, pod marką „Samsung” ukrywa się najlepszy 10-calowy tablet na rynku urządzeń mobilnych. Rzeczywiście, ważnym czynnikiem dla takiego urządzenia jest klient i praca z multimediami i interfejsów bezprzewodowych. Jest tam wszystko: technologia GSM, 3G, Wi-Fi, GPS (ze wsparciem dla GLONASS), Bluetooth i wiele innych.

płyta legendy

Urządzenie Apple jest mało przystępne. Jednak portfolio producenta znajdują się również przedstawiciele low-end, które w tym artykule są zaproszeni, aby odnieść się do potencjalnego nabywcy. Najlepsza 10-calowy tablet z systemem operacyjnym MacOS w dolnym przedziale cenowym miałby kosztować około 30.000 rubli. Polegać na klienta o wysokiej wydajności nie jest konieczne. W cenie około 30-50% kosztów określone znanej marki.

Z drugiej strony, jest to technologia, jakość i zaawansowane, które zapewnia firma Apple pozwalają właścicielowi urządzenie znajduje się w strefie stałego komfortu. Żadnych problemów w pracy z programem, duża żywotność baterii, ogromna funkcjonalność, która nie może się pochwalić jednym urządzeniem na rynku telefonii komórkowej.

To rozbija stereotypy

Dla wielu potencjalnych nabywców, którzy zdecydowali tablet 10-calowy, rating niedrogich urządzeń jest interesujący tylko pod względem wydajności. Jest to rozsądne podejście, biorąc pod uwagę fakt, że wszystkie ruchome urządzenia montowane w Chinach (z wyjątkiem tego Blackberry wykonane w Meksyku, a „Samung” – w Korei). To sformułowanie problemu jest całkiem zrozumiana, bo kto wypuścił urządzenie przy wejściu na rynek krajowy, zostanie ona automatycznie objęte ustawą „o ochronie praw konsumenta” Federacji Rosyjskiej.

Dlaczego by potencjalny nabywca nie zrobić listę wymagań dla tabletki: potężny procesor, ilość pamięci RAM, wyświetlacz o wysokiej jakości, system operacyjny, rozdzielczość ekranu jest wygodna – bez względu na to, czego chce użytkownik, to on znajdzie to, czego szuka. I za rozsądną cenę.

Konkludując

Dla wielu użytkowników, opiekunów sobie tabletki 10 cali, oceniane tanich urządzeń jest głównym kryterium wyboru. Jednak większość z testów przeprowadzonych przez entuzjastów wskazują, że użytkownik musi wybrać gadżet na odwrocie. Koncentruje się nie na niskich kosztach i na potrzeby aplikacji biznesowych do urządzenia. Po tym wszystkim, kup sobie najtańszy tablet na rynku, i nie jest w stanie uruchomić program lub grę, właściciel nie będzie mógł wrócić ze sprzedającym gadżetu. Zakup będzie nie do utrzymania. Profesjonaliści w dziedzinie technologii IT, aby zmienić podejście zaleca się zakup i dać pierwszeństwo do urządzeń z potężnego procesora i dużej pojemności pamięci.