769 Shares 1114 views

W serii „Baby”: aktorzy. „Baby” – rosyjska telewizja seria o relacji między ojcami a dziećmi

Rosyjskiego serialu „Baby” opowiada publiczności o relacji pomiędzy ojców i dzieci w dzisiejszym świecie. W serii „Baby”, aktorzy, którzy lubiany przez widzów, z serii 20 będą mówić o ewolucji relacji 40-letniego rocker i jego 15-letniej córki.

fabuła

Muzyk rockowy Konstantin Podolski, grany przez Sergey kręgowego w młodości był krótko żonaty. Po rozstaniu z żoną ostatni z jakiegoś powodu nie powiedziałam mu, że wynikiem krótkiego małżeństwa była córka Julia. 15 lat Matka Julia została wychowana samotnie, ale gdy poznałem inną miłość, postanowił przenieść kształcenie młodzieży w rękach ojca, który był nieświadomy istnienia syna.

Zgodnie z planem przez pisarzy, córka kości – to katastrofa. Zawsze dostaje zadrapania, wymyślając historie na drodze, nie rozpoznaje władzę, a marzenia o zostaniu muzykiem. Znajomość z ojcem i zmianą lokalizacji postrzega to jako przygodę.

Ponieważ pojawienie się w życiu córki bohatera zmienia się dramatycznie, zna wszystkie „urok” rodzicielstwa nastolatków. Podolski długo wątpliwości co do faktu swego ojcostwa. Fabuła nie opiera się na ustaleniu, czy rzeczywiście ojciec Konstantyna Julii, oraz w jaki sposób będą one dostosować się do siebie i współistnieć razem.

W serii „Baby”. Aktorzy i role

To jest przyzwoity serial, który łatwo i humoru sprawia, że myślisz o wartościach rodzinnych. W serii „Baby” aktor odebrał pięknie. Że tylko stoi Siergiej przewód wystąpił Bones Podolski! Godna firma był Valentine Lukashchuk (córka Julia), Sergey Rost (przyjaciel i czynnik Bob protagonista) Ludmiła Polyakova (dyrektor Lucien Edgardovna) Elena Morozowa (ex-żona z kości), Aleksandr Bashirov (Zizitop – host skała sklep) Vadim Demchog (pikantny nauczyciel literatury Aleksander F.) i Michaił Kozyriew (właściciel studia nagrań).

"Baby". Aktorzy, którzy grali główną rolę

Osobowość Sergei Shnurova, grał na jakimś wersją samego siebie, w szczególności nie trzeba przedstawiać. On jest znany człowiek, niezwykle popularne w ostatnich latach dzięki jego działalności muzycznej i sieci społecznych. Reszta – nie tak zaznajomieni z podmiotami publicznymi. „Baby” – pokazanie, że kilka lat temu, podbił publiczność. Wszyscy uczestnicy filmu nie powiodło się w swoich rolach doskonale.

Warto zauważyć, harmonijną grę Valentina Lukashchuk że organicznie potrafiła zapewnić roli trudnej nastolatka. Jej postać uwierzyć na pierwszy rzut oka, a po prostu chcesz dowiedzieć się, jak stary aktorka rzeczywiście. W czasie strzelaniny Valentina 23 lat. Zagrała także w serii „Szkoła” sensacyjne i w wielu filmach fabularnych ( „Wszyscy umrą, a ja nie”). Teraz Valentine Lukashchuk odgrywa w teatrze iw filmach.

W zasadzie średnia dla samej roli był Sergey Rost. Producent-nieudacznik Bob uroczy i komiczny. Starając się łatwe pieniądze, rysuje głównego bohatera w różnych przygód, które w większości przypadków kończy się wydaniem najprostszy – lotu.

postacie wtórne

Wiele znanych aktorów i multimedialne osoby biorące udział w strzelaniu z serii „Baby”. Aktorzy, którzy zadowoleni z jego gry i nieznanych rolę, to przede wszystkim Aleksandr Bashirov, który często odgrywa przestępców i oszustów. Jak zawsze przekonujące Ludmiła Polyakova, dyrektor szkoły w jej realizacji – ciekawy i prosty charakter. Michaił Kozyriew, znany szerokiej publiczności dla filmu „dzień wyborów” i „Radio Day”, typowej dla siebie roli. W serii, gra Grisha Burmistrov – właściciel studia nagraniowego, że próbuje „opopsit” Bones muzykę.

Młodych aktorów chcę wspomnieć przekonującą grę Helene Kasyanik, który grał znajomego szkolnego Julia wrażeniem publiczności nauczyciel wf Galina, grany przez Marina Konyashkin.