755 Shares 4549 views

Wyrównanie zębów w ortodoncji

Uśmiech jest nieodłączną częścią wizerunku siebie i bogatego człowieka we współczesnym świecie. Idealnie proste zęby – to jest klucz do sukcesu i awansu w szeregach. Niewielu może pochwalić się nawet zęby i prawidłowy zgryz. Niestety, ten problem nie jest tylko z estetyką. Wada zgryzu może prowadzić do problemów z przewodu pokarmowego. Kiedy nierówne zęby staje się problematyczny całkowitego usunięcia płytki nazębnej i resztek żywności, a w rezultacie zęby uszkodzeniem i nieświeży oddech. Niewiele osób wie, że wada zgryzu prowadzi do chorób układu ucha, nosa i gardła. Dlatego wyrównanie zębów – nie moda, ale konieczność.

Przyczyny wad zgryzu i krzywe zęby może być wiele, główne to: nieprawidłowo podniósł brodawki, ssanie palców, uraz szczęki lub dziedziczności. The Science of płaskich zębów – ortodoncja. Gryźć korekcję i wyrównanie zębów – to głównym zadaniem lekarza-ortodonty. Wielu rodziców oddawać kaprysy dzieci, które nie chcą nosić szelki i tabliczki z obawy, że koledzy śmiali się z nich. Łatwo jest dać drogę do prośby dziecka, ale nie zapominaj, że ten problem nie zniknie w przyszłości, ale to będzie trudniejsze do naprawienia. Wada zgryzu u dzieci jest znacznie szybciej i łatwiej niż dorośli.

Współczesna medycyna z roku na rok, z wykorzystaniem najnowszych technologii i oferuje wyrównanie zębów nie tylko talerze, ale również z pomocą szyn dvuchelyustnyh, noc szyn systemu pełnych i częściowych szelkami. Na podstawie struktury zębów i bite, lekarza w każdym przypadku należy wybrać i doradzić system, najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Każdy z nich ma swoje wskazania. Na przykład, nie należy umieszczać szelki na zębach dziecka, ponieważ stają się luźne i wypaść.

Wyrównanie zębów za pomocą płyt pokazano ogólnie dzieci młodszych
w wieku szkolnym, którzy nadal mają zęby mleczne. Płyta jest urządzeniem, które posiada zęby w pozycji i ułatwia zmianę okluzji. Również może być przypisany po ustawieniu zębów za pomocą systemu mocowania wspornika do skutku.

Sami zostały rozszerzone szelki z możliwością dostosowania uzębienia do perfekcji. Jednostka ta, która składa się z wsporników, pierścienie, zamki, łuki i innych elementów pomocniczych. Jest złożoność konstrukcji i materiału, z którego jest wykonany, determinuje wysoki koszt szelki. Dokonywanie idealny uśmiech z pomocą tego urządzenia muszą być zgodne z zaleceniami lekarza w sprawie metody czyszczenia zębów i żywienia.

Kappa – to wyrównanie zębów dla ludzi , którzy nie chcą nosić szelki dla niektórych szczególnych powodów. korekcyjnych stomatologiczne (drugie korytko tytuł) wykonane z przezroczystego materiału, ściśle dopasowane do zębów. Dla innych są one praktycznie niewidoczne. Leczenie długo, w procesie może trzeba zmienić od 10 do 50 korekcyjnych. Pozorna korzyść można uznać za ich zdolność do wpływania na odcienia zębów. Wypełniony jest specjalnym pozycjoner pożądanego żelu odcień. Choć kappa wyrównuje zębów, żel wybiela je.