665 Shares 8469 views

Kiedy lepiej jest kupić samochód? Kiedy korzystne kupić samochód?

Kiedy lepiej jest kupić samochód? Czy istnieje dla niego jakikolwiek pewien okres czasu, w którym nabycie będzie najbardziej opłacalna i najmniej kosztowny? Który samochód jest lepiej najlepiej kupić? I jak to zrobić? Istnieje wiele pytań. A temat jest bardzo istotne. Ogólnie rzecz biorąc, należy powiedzieć wszystko na liście, przynajmniej na chwilę.

Statystyki w ubiegłym roku

Tak więc, przed rozmową o tym, kiedy najlepiej jest kupić samochód, należy wnieść w przykładzie danych statystycznych za miniony 2015 rok. Fakt, że zaobserwowano silny spadek zainteresowania innowacjami. Oznacza to, że niedawno ukazał się w lekkich pojazdach było bardzo mało ludzi chce. A eksperci twierdzą, że w 2016 roku nastąpi taka sama. Zgodnie z tym, wszystko to prowadzi do wniosku, że już widać teraz. Ludzie zaczynają wykazywać zainteresowanie w segmencie budżetowym maszyny. Lub pojazdów b / Y, które są znacznie tańsze niż nowe. W związku z tym, producenci zdecydowali się rozpocząć pozbyć modeli niepopularne i zmniejszyć do możliwej cenie minimalnej.

W 2015 roku sprzedano około pół miliona samochodów w Rosji. Mówi się, że w 2016 r postać będzie jeszcze niższa. Obecnie rynek jest zdominowany przez samochody „AvtoVAZ”, „KIA” i firmy „Hyundai”. Dobrze, samochody Premium, Business i klasa luksus jest nadal bardzo popularne – a wszystko dlatego, że ludzie, którzy mogą sobie na nie pozwolić, naprawdę nie zauważyć w cenach samochodów.

Kiedy „sezon”?

Tak, teraz bardziej szczegółowo o tym, kiedy najlepiej jest kupić samochód. Najlepszy czas – to jest zima. Ale nie przed świętem Nowego Roku. Ponieważ w tej chwili tylko cena rośnie. W rzeczywistości, wielu bogatych ludzi chce przedstawić do swoich bliskich i przyjaciół piękny prezent – nowy samochód. I idź do niego w salonie. Ale dealerzy nie mają wstręt do zarabiania dogodną chwilę, aby podnieść ceny. Bogaci ludzie nie dają tej ogólnej wartości, ale osoba, która chce stać się właścicielem samochodu „na budżet”, opcja ta nie będzie miał upodobanie. Więc wskazane jest, aby czekać aż styczniu lub lutym. Najbardziej pomyślny okres. Wakacje się skończyły, ale zaczęła zimno – bardzo niewielu ludzi w taką pogodę ma zamiar wybrać samochód, który jeszcze wtedy w opony zimowe „zmienić komuś buty.”. Generalnie, aby kupić samochód wart w lutym lub w styczniu, ponieważ popyt jest minimalne. To wszystko.

„wiek” kopie

Mówiąc o tym, kiedy kupić samochód, nie wspominając o bardzo przebiegły niuansów. I leży w ostatnich latach. Tak więc, oto sedno. Po rozpoczęciu Nowego Roku maszyny podrosną na rok. A potem wiek jest czynnikiem kluczowym, jeśli chodzi o koszty samochodu. Dlatego wielu dealerów samochodowych w pośpiechu przed nowym rokiem, jak najszybciej sprzedać nowy produkt. Bo nie będzie już być sam na 1 stycznia! I zgodnie z zasadami będzie musiał obniżyć cenę.

Cóż, na tym polega inną odpowiedź na pytanie o to, że bardziej opłaca się kupić samochód. Rzeczywiście, po przybyciu do Nowego Roku! Jeżeli dana osoba nie jest dużo, aby być zakłopotany faktem, że stał się właścicielem „zeszłorocznej nowości”, a następnie można bezpiecznie przejść do salonu. Na ten dobry to będzie w stanie uratować – czasami 100 i 200 tysięcy rubli.

ważne niuanse

Więc gdzie kupić samochód? Do tej pory, najczęściej z rąk. Ale to zostanie omówione później. Teraz bardziej szczegółowe informacje na temat zakupu samochodu w kabinie. Co może tam być „pułapek”? Wiele z nich. I dlatego przed dokonaniem transakcji, trzeba sprawdzić wiele niuansów.

W salonach, oczywiście, nie jest złe oświetlenie, ale do kontroli samochód, który chcesz kupić, powinieneś jeszcze dzień. Jeśli model, który pasuje do danej osoby, nie w pokoju, to nawet lepiej – aby móc zbadać go w pełni, nie brakuje żadnego szczegółu. I, przy okazji, pokazać samochód ma pewne zalety. Najważniejszym z nich jest fakt, że maszyny są zawsze w doskonałym stanie. Nie mają żadnych wad, są zupełnie nowe, nawet bez jednego kilometra.

drobnych poprawek

Co jeszcze należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji, kiedy kupić nowy samochód? Jest to kolejny punkt, który nazywa się „sezon”. Lepiej przyjść do kabiny pod koniec miesiąca, kwartału lub roku. Faktem jest, że sprzedający muszą wykonać konkretny plan. A jeśli są już na ukończeniu terminu określonego dla nich, a liczba sprzedaży nie osiągnęła jeszcze wymagane numery, to nie może być rabaty. Oni nie reklamować, ponieważ nie jest opłacalna przez sprzedawców i kabiny. Ale jest to możliwe. Głównym zadaniem klienta – aby pokazać zainteresowanie do samochodu, aby pokazać, że jest zdecydowanie gotowy do zakupu. Oto tylko będzie się … to jest całkiem możliwe, że sprzedawca będzie „wyjątek”. Jest to korzystne kupić samochód w tym przypadku? Absolutnie. Kosztuje tylko obliczyć moment i skorzystania z niej.

Dokonywanie B / C Wzór

Kilka słów należy powiedzieć o tym, jak kupić samochód z nim. Teraz b / samochodu są znacznie wyższe popularność niż nowe. Są tańsze i często lepiej. Fakt, że mają już biegać. Czasami model w idealnym stanie, który jest w salonie będzie kosztować 2 miliony, można kupić z nim za 300-400 tysięcy tańsze. Po prostu dlatego, że poprzedni właściciel na nim przez pewien czas podróżował, aw rzeczywistości nie jest niczym nowym.

Jak kupić samochód z nim? Nic nie mogłoby być łatwiejsze. Po pierwsze trzeba znaleźć swoją reklamę. Następnie – aby spotkać się ze sprzedawcą, bada samochód i uzgodnić cenę. Nie wstydź się targować – czasami można obniżyć cenę. Tak szybko, jak to będzie omówione warunki, sprzedający i kupujący zawrzeć umowę. Dobrą rzeczą, formularz można pobrać ze strony w Internecie. Trzeba będzie zrobić 3 kopie. Istnieje wskazać nazwę sprzedawcy, nabywcy, ich danych paszportowych, jak również wszelkie informacje o samochodzie. Następnie kupujący płaci sprzedającemu pieniądze (można to zrobić przed lub po transakcji – jest ktoś jak Traktatu), a on ma 10 dni, aby wydać samochód w policji drogowej.

Co jest potrzebne do rejestracji?

Ważną kwestią, więc konieczne jest, aby na nią odpowiedzieć. Tak więc, przy projektowaniu samochodu sama potrzebuje niesławny traktat jego osobisty paszport, tytuł ubezpieczenia i wykres diagnostyczny. Ważne jest również do zapłaty kosztów sądowych oraz zapewnienie następnie paragon, który jest dowodem, że przyszły właściciel tego planu bez zadłużenia.

Nawiasem mówiąc, konieczne jest, aby powrócić do tematu, kiedy bardziej opłaca się kupić samochód. Najlepiej to zrobić w niedzielę lub poniedziałek. Bo po zawarciu umowy osoba będzie musiała uruchomić – .. Aby wydać polityki CTP ubezpieczenia, do postawienia diagnozy (jeśli nie zostało to zrobione przez poprzedniego właściciela), uiszczenia opłaty i tak należy to zrobić w ciągu 10 dni, ale to lepiej nie zwlekać. W razie potrzeby, być w stanie spełnić tego samego dnia.

Najlepszy model sprzedaży

Wielu Rosjan interesuje pytanie, co dziś są najlepsze samochody sprzedaży w Rosji. Otóż w 2015 roku pozycję lidera zajmowana krajowa „Łada Granta”. To sverhbyuzhdetnaya maszynę. To wygląda dobrze i normalnie idzie, jako całość, spełnia potrzeby każdego przeciętnego kierowcy. „Grant” zastąpiono auto „Łada Kalina” – jego sprzedaż spadła w tym roku aż o 42 procent (!).

Są one następnie przez samochód „Hyundai Solaris” i „Kia Rio”. Jednak staje się popularny francuski „Reno Logan” – budżet, komfortowe, wygodne i funkcjonalne. I niedrogie. Firma „Renault” naprawdę udało się zadowolić dostępnych maszyn.

Innym dobrym rozwiązaniem – jest to „Skoda Szybki”. Pojemnego i samochód budżet szybko zaczęli kupować w Rosji. W taki sam sposób, jak "Skoda Octavia A7" i "Toyota Camry". Już samo to można powiedzieć, weteranów rynku rosyjskim.

w końcu

Cóż, wiele zostało mówił o, kiedy kupić samochód i trzeba je przetworzyć. Ale jak wybrać? Wielu wierzy – w cenie. Rzeczywiście, niestety, teraz jest czas, że ludzie kupują te samochody, które kosztują mniej. Ale nadal trzeba wziąć pod uwagę inne okoliczności. Po pierwsze, coś. Po drugie, koszt części. Niezależnie od tego, urządzenie może wydawać się dobre, może rozbić i wymaga naprawy. Ważne jest, że przedmioty poleciał dużo pieniędzy.

Wreszcie zużycie. Urządzenie pracuje normalnie na co dzień, a to wymaga benzyny. Lub diesel. Lepiej wybrać samochód, w którym pod maską jest tylko silnik wysokoprężny. Jest o wiele bardziej ekonomiczne i trwałe, w przeciwieństwie do benzyny. Jeżeli samochód diesel zużywa 7 litrów oleju napędowego na 33 rubli na 100 km, benzyna może „ruina” jego mistrz na 13 litrów paliwa za 40 rubli. Znaczna różnica. Więc jeśli chcesz, aby budżet zakupu, który następnie będzie się opłacać we wszystkich planach, nawet w przepływie należy zwrócić uwagę.