115 Shares 9572 views

Poeta Alexander Popovski i jego niezwykły sposób myślenia

Poeta Alexander Popovski jest jednym z najciekawszych poetów naszych czasów, który nie waha się mówić prawdę o tym, co naprawdę pobudza umysł dzisiejszym rosyjskim. W celu „spalić serca ludzi czasownika” nie muszą żyć w przemysłowym mieście, pachnący smog. Dokładnie powiedział Popovski.

Kto jest Alexander Popovski?

Rosyjski poeta Alexander Popovski urodził się w 1962 roku w jednym z małych miasteczek Kazachstanie – Astrahanovke. Podczas swego długiego życia był w stanie zastąpić prawie dziesięć zawodów – metrologii elektrycznej, nauczyciel wychowania fizycznego, PR-manager. Ale to wszystko nie przyniesie mu takiej satysfakcji jak pisanie poezji. Począwszy od 2015 roku, jest autorem kilku książek i zbiorów poezji.

Tak więc, gdy jest on opublikowany dopiero po rosyjsku, ale zagraniczni krytycy literaccy są zainteresowane w swojej pracy, biorąc pod uwagę to jeden z najnowocześniejszych w obecnej literaturze rosyjskiej. Tymczasem Aleksander mieszka na pierwszym wsi, położonej w głębi lądu regionie Czelabińska, a nie myśleć o sławie. Jest członkiem Związku Literatów rosyjskich nawet nie myśleć, aby zmienić miejsce zwykłego sposobu życia, biorąc pod uwagę, że tylko w prawo.

biografia poety

Jeśli mówimy o jasnych gwiazd w literaturze ostatniej dekady, to koniecznie omówi fenomen Aleksandra Popovski. Poeta, którego biografia nie jest wystarczająco wysokie, tymczasem posiada szereg przydatnych umiejętności życiowych. Normalne dzieciństwo instytucja, armia, a następnie pracować w różnych branżach tylko przygotował swój charakter.

Począwszy od roku 2015 poeta Alexander Popovski zatrudnia nauczyciela wychowania fizycznego w zwykłej szkole. Jego niezwykłe hobby znać wszystkich dookoła i mocno go wesprzeć. Uznane przez samego poety, jego żony, nawet poświęcić furloughed aby pomóc mu opublikować debiutancką kolekcję. Teraz, gdy pojawiają się nowe publikacje w gazetach i czasopismach, pisarz domowego i dumni z niej jako przykład dla swoich przyjaciół.

Oryginalny wizja świata

Poeta Alexander Popovski, ciekawostki z którego życiu niewiele wiadomo, wolą żyć poza hałaśliwych i zakurzonych miasteczek. Jednak to nie przeszkadza mu stworzyć dzieła utalentowanych. Pisarz przyznaje, że stale komunikuje się za pośrednictwem Internetu z kolegami i zdobyć ich doświadczenia. Prowincja pozwala mu zrobić w zaciszu indywidualnego rytmu i bez wymuszania na dostosowanie się do miejskiego hałasu.

Według Aleksandra, nie starają się „wycisnąć” z wersetów siebie – trzeba spróbować złapać inspiracji. On sam przyznaje, że przed napisaniem nowego tekstu ma przeczucie, kiedy wydaje się, że właśnie o coś powinno się zdarzyć. Alexander twierdzi, że po napisaniu poezji daje im położyć się na chwilę, a następnie umieścić je w kolejności, a dopiero potem zdecydować, czy ma to sens, aby powiedzieć światu o tym, czy nie.

wniosek

Poeta Alexander Popovski aktywnie drukowane w gazetach i czasopismach. W 2015 roku wydał nową książkę o nazwie „Jeden krok od bram raju.” Popovski uznał, że musiał znaleźć środki na długi czas do publikacji jego książki, bo poezja jest teraz bardzo mało ludzi interesuje. Ale pomimo całej tej nowej książce, Aleksander stał się jednym z trzech najlepszych publikacji na temat wersji sierpniowym „Poetograda”.

Piotr jest teraz członkiem Związku Pisarzy Rosji i Związku Literatów w XXI wieku, w każdym z nich widzi plusy. W szczególności, pierwsza umożliwia drukowanie w Rosji, a drugi również za granicą. Alexander opuścić kraj ma żadnych planów – lubi spędzać czas na wsi, na świeżym powietrzu.